Mrs.Sexuality• 22 февраля 2024
Вам хочеться маленьку дитину ?
Буває так , що накриває від емоцій і знову хочеться це все відчути?
Результат:
вже голосів:
356 (38.16%)
Не хотілося
246 (26.37%)
Результати
174 (18.65%)
Пройшло
157 (16.83%)
Народила
from Ukraine• 22 февраля 2024
Я кайфувала від доньки ,перші декілька місяців🥰
Люблю, поки вони такі маленькі, багато сплять, їдять і все.
Але проходити знову ті зубки, істерики, кризи і скачки зросту, нініні😱😱😱
Ще і токсикоз був жахливий в мене, думала помру..
Я спеціально віддаю весь маленький одяг доньки, щоб навіть думок не виникало про 2-гу дитину 😂
Лялька в колисці• 22 февраля 2024
Іноді хочеться, люблю маленьких)
Тому до мене всі подруги, в кого немовлята, люблять в гості приходити - я з малими тішкаюсь, а вони собі відпочивають
Мені це нереальний кайф, але коли я точно знаю, що ночувати дитина піде додому і без мене)
В мене вже немає того запалу і сил, я погралась годин 5-6 і вже втомлююсь, хочеться вже полежати, поспати спокійно, бажання мати ще дітей як рукою знімає)))
ПодругаМужа• 22 февраля 2024
Не спать месяцами, а то и годами, подрываясь каждые несколько часов на ор? Быть намертво привязанной и не иметь возможности поесть, помыться, пока ребенок не спит? Разбираться, что не так, по интонации плача, бо речи еще нет?
А позже - разбирать бои в песочнице, кто кому паску сломал и кто кого укусил?
Не, нифига больше не хочется.
Та, собственно, и не хотелось бы, если б знала
А, еще забыла - это ж волшебное, когда тебя обрыгают или обоссут. Как правило, неожиданно.
Не, нифига больше не хочется.
ЖенаАйтишнеГа• 22 февраля 2024
Діти це прекрасно, коли вони здорові. Ніколи особливо не хотіла дітей, та коли вони вони народилися, почуття відповідальності перешло в материнську любов. Але коли ставлять тяжкі діагнози, то це важка ноша.
Копирайторша• 22 февраля 2024
Зараз, точно вже ні. Колись ще було в планах, але після 24.02. вже не хочу. Є одна дитина - підліток вже і достатньо + маю ще собаку чихуа ото наразі, як мала дитина.
Я тертий жук• 22 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Скажем так, она нравится 99% детей, потому вероятность попасть в 1% ничтожна. Баксов 200 в среднем этот центр всегда стоил, базовый, а то и дешевле, а 13 лет назад такие выплаты на ребенка были, что можно было без проблем все ему купить и ещё осталось бы.
Какие выплаты 6 тысяч грн, огромные денжища прям 😂 а потом по 800 грн
ну так ребенку много чего надо при рождении)
Катастрофа• 22 февраля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Ніколи серйозно не хотіла дітей, а коли іноді задумувалася в позитивному сенсі, то уявляла хоча б 3 річку, аж ніяк не маля яке посійно волає, нічого не розуміє. Я коли чую в фільмах завжди тягнуся до пульта, який же пронизливий, дратівливий звук - плач немовляти.
мені навпаки вік до 3-х років був найкращий. ніхто не волав, все дитина розуміє в межах свого віку. весь цей час ми проводили разом, ніяки дит.садочки, школи ще не тріпали мені нерви.
як на мене, набагато важче витерпіти годину зі старою людиною, ніж з немовлям.
Катастрофа• 22 февраля 2024
після народження першої дитини я не хотіла другу.
але, коли почалася війна, спрацював якийсь рефлекс і захотілося другу. але розумію, що час саме не найкращий.
Катастрофа• 22 февраля 2024
Ответ дляКупи слона
Яка дитина в 45, ви що, автор, думаєте тут усі 30-тирічні сидять?
нормальна дитина в 45.
колега народила другу дитину в 43. вони разом зі своєю старшою дочкою завагітніли в один рік і її друга дитина народилася разом з її онукою.
зараз каже, що вона найщасливіша жінка, це і є її щастя.
Купи слона• 22 февраля 2024
Ответ дляКатастрофа
нормальна дитина в 45.
Тут два варіанта, як на мене, - або завагітніла випадково або дитина від нового чоловіка. В обох випадках це певні форс-мажори в житті жінки. При стабільному житті без потрясінь жінка в 45 років планово вагітніти не буде, така моя особиста думка. Ну, і 43 і 45, це суттєва різниця в такому віці
Катастрофа• 22 февраля 2024
Ответ дляКупи слона
ото ж тільки ваша особиста думка. чоловік один, той самий.
ні, дитина не випадкова, вона дуже її хотіла. я була вагітна, то вона все бігала посидіти на моєму стільці. життя у них стабільне, матеріально забезпечене. завжди в бізнесі і при статках.
Платье Длинное бальное• 22 февраля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Мені навпаки, чим менша - тим більше кайфу
І мені хочеться потіскати манюню, прям запах відчути)) але я впринципі дуже люблю діток і своїх, і чужих. Різного віку.
Купи слона• 22 февраля 2024
Ответ дляКатастрофа
Вагітніти в 42 і в 45 -це різні речі, повторюсь. Я не знаю жодної жінки, яка б народила дитину в 46 років, звісно з правила існують виключення
Курочка-чубаточка• 22 февраля 2024
Ответ дляпалка-копалка
В мене онука є, хочеться, на день беру і знов не хочеться.
А я жду внука или внучку. Очень хочеться маленького, но не 100% моей жизни как было с сыном. Я уже физически не тяну подвиги с грудничком.
Сумка з негодою• 22 февраля 2024
Зараз вже все, не народжу більше. Бо 45 років. Двоє дітей 14 та 5.
Ось саме другу народила у 40, коли й захотіли з чоловіком.
А коти, собачки й подібне- ні, для мене дітей не замінять .
Хочеться- народжуйте, не хочеться- то й не треба)
Чижик Пижик• 22 февраля 2024
Я так намучилась на пологах, а потім мала постійно хворіла, що кожного, хто пропонував мені народити вдруге вважала особистим ворогом.
Вкуси мене• 22 февраля 2024
нет, нет и нет... вообще не моë, да и вообще не знаю ,что я тут делаю. не жизнь, а херня
Вкуси мене• 22 февраля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
В мене впринципі ніколи не виникає бажання взяти на руки чужу дитину. Хочеться саме знову пройти все спочатку - вагітність , немовля , садок , школа, кожен момент по-своєму неймовірний
ой какой ужас, не могу поверить, что есть такие женщины
Вкуси мене• 22 февраля 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
С подросткового возраста, была мечта стать мамой. В 19 родила первого, сейчас ждем четвертого. Старшему уже 6, младшей 2, так хочется грудничка. Глядя на эти маленькие ножки, можно вытерпеть все, беременность, роды, истерики. Дети это самое большое счастье, все кто говорят, что не хотят детей, обманывают себя
мне аж дурно стало, терпеть детей не могу, особенно, после того, как родила
Вкуси мене• 22 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Не, ну свои внуки по другому плачут и все по другому воспринимается, чем чужие дети. Это же своя кровиночка
не плачут они по другому. у вас наверно не орали дети до посинения просто так каждый день.
Вкуси мене• 22 февраля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
С ним все нормально, живот болит , постоянно просыпается и орет, носишь на руках что бы не плакал,
Это не только у меня
Только засну а уже вопль
У меня начались галлюцинации от недосыпа, муж позвал свекровь
Это не только у меня
Только засну а уже вопль
у меня помощи не было, у меня аж паника накатывает, беременность вторая была бы для меня ужасной новостью.
Вкуси мене• 22 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Укачивающий центр решит все ваши вопросы)
конечно, так он там и лежал🤣как у вас просто всë. нет, носить на руках надо было или будет орать пока задыхаться не начнет
Вкуси мене• 22 февраля 2024
Ответ длякотопёс
Я очень люблю своего сына, но декрет и беременность это жесть. Хорошо, что ему 15 уже)
ну вот многие именно младенцев хотят. от родов и лет до 8 кошмар...я в итоге ненавижу материнство и считаю себя ужасной матерью. жизнь закончена.
Вкуси мене• 22 февраля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Ребенок уже 13 лет, но кошмар это я хорошо запомнила, все это ноу хау херня полная
До 7 лет мучал перерос , теперь идеал ребенок)
Кстати ответственность большая, даже сейчас постоянно мозг напряжно как он дошел до школы, как поел , постоянно эти мысли, а если детей много это пипец голове
не представляю тоже этих людей, как у них устроен мозг, что они счастливы с детьми
Вкуси мене• 22 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Совсем не херня, говорю как мама которая с рождения ребенка полноценно работать начала
то у вас такой ребенок