Mrs.Sexuality• 22 февраля 2024
Вам хочеться маленьку дитину ?
Буває так , що накриває від емоцій і знову хочеться це все відчути?
Результат:
вже голосів:
356 (38.16%)
Не хотілося
246 (26.37%)
Результати
174 (18.65%)
Пройшло
157 (16.83%)
Народила
іронічна антитеза• 22 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Стоп) то мне писали, что маленький ребенок это вечные недосып и напряг, а оказывается просто времени на гульки нет?) И да,я таки тюлень в плане ребенка, мне в радость быть с 24/7 и я не хочу даже в 4 года ребенка оставлять ни на кого. Правда он у меня желанный и я нагулялась до рождения ребенка.
Если что, то в декрет я не ходила и с первого (если точнее с 8 ) дня работала, но даже в офис стараясь брать его с собой, а не оставлять на мужа или няню.
Мене гульки ніколи не цікавили,я народила минулого року сама за кордоном і мені треба було на курси мови,як мінімум,потім хотілося на спорт або просто попити каву в тиші. Я так і зрозуміла що ви тюлень.
Радість моя• 22 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Так может не стоит рожать, если хочется бегать на спорт, курсы и кофе в тишине? Я просто реально не понимаю, зачем рожать, если тебе не нужен ребенок 🤷
К слову, я пока с ребенком занимаюсь, успеваю работать на основной работе и освоила новое направление, язык тоже учу, так как собираемся выезжать, спортом занимаюсь дома онлайн с тренером )
ЯсноВидящая• 22 февраля 2024
Ответ дляСветлана-c05f
Наслаждайтесь пока маленькая
Ну старшими я тоже наслаждаюсь и наслаждалась, но с младшей по-любому больше времени провожу пока.
іронічна антитеза• 22 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
А ми вже другую країну за півтора роки змінили,2 мови -одна до а2,іншу недавно здала на В2,і що? До чого це ваше ’навіщо народжували’? Роботу мені запропонували по новому для мене напрямку, поки що вивчаю. Спорт дома не цікавий але займаюся кожен день майже годину але це не замінить классний спортзал і його атмосферу. Всі люди різні,хтось тюлень,а хтось активна людина. Зараз з дитиною вже можу і в кафе і в спортзал піти,залишивши його там на волонтера і на курси мови так само. Ми тут говоримо про малюків,а не дітей як таких,для мене чим старша дитина тим краще.
Отчебучкина• 22 февраля 2024
Дітям 21 та 7 років. Іноді буває хочеться маленьку дитину. Але все це швидко проходить. Чекаємо онуків))
Светлана-c05f• 22 февраля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
а скільки старшому
Радість моя• 22 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Зачем рожать ребенка, если спорт (атмосфера в спорт зале) и работа важнее? Просто реально не понимаю, в Украине аборты не запрещены вроде🤷
Дело не в активности, просто вы с ребенком пытаетесь жить как и без него, т.е. попросту не учитываете его интересы и он вам напряг, а у меня вся жизнь крутится вокруг него, он самое главное в жизни теперь.
іронічна антитеза• 22 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Моє життя крутится навколо мене) Бідна ваша дитина,бажаю їй вибратися з під вашої опіки якось
ЯсноВидящая• 22 февраля 2024
Ответ дляСветлана-c05f
а скільки старшому
11. Среднему 7. Младшей 8 мес
Светлана-c05f• 22 февраля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
11. Среднему 7. Младшей 8 мес
у вас ще все попереду з цими дітками так а старшому скільки
Сама вумна тутички• 22 февраля 2024
Кайф от детей наступил в момент, когда я стала ложиться спать раньше чем они 😂 Пришла с работы, поужинала, поболтала с ними о жизни, спокойно посмотрела фильм от начала и до конца (это важно) и легла себе в люлю. И сплю, реально сплю, а не прислушиваюсь сквозь сон к оттенкам тишины в детской.
Стебель березы• 22 февраля 2024
Так, бо 2 є дітей я народила в 23 та 25
Зараз мені 37 по іншому відчувала би материнство, тим паче я зараз вдруге заміжня, природа дає знати)))
Типу народити від коханого, але мізки слава богу сильніші від бажання)))
Тим паче в мене зараз підлітки які кров п´ю, а ці пухляши рано чи пізно виростуть)
Діти то дорого + хочу вже жити для себе, добре, що в нього також є син від попереднього шлюбу, то він не наполягає
ЯсноВидящая• 22 февраля 2024
Ответ дляСветлана-c05f
Ой, у нас такое в семье не прокатит. Муж следит за этим. Очень занимается детьми. Я за это спокойна. Ну а переходный возраст, это нормально
Светлана-c05f• 22 февраля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
хотілось би з вами поспілкуватись років так чере10
ЯсноВидящая• 22 февраля 2024
Ответ дляСветлана-c05f
Все будет отлично
Зупка_цем• 22 февраля 2024
Ні, ні і ще раз ні, у сина 10 р., зараз температура третій день під 40, збивається плохо, а якщо ще й грудничок поряд, ну не знаю, мені потрібно буде багато грошей на психолога
Василина Семеніч• 22 февраля 2024
Хочу. Але через війну - ні і ще раз ні
Діти є, якщо - що)
Вагітності, пологи, відновлення фігури, годування - жодних проблем не викликали)
Тому проблема лише у відсутності впевненності в завтрашньому дні
Діти є, якщо - що)
Христя в тiстi• 22 февраля 2024
ніколи не мала таких почуттів, маю 3 дітей, усі народжені у шлюбі але не заплановано. На разі терпіти не можу дитячий плач, не хочеться тримати, бавитися дітьми. Своїх дітей люблю, але ще б не народжувала.
Mrs.Sexuality
• 22 февраля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
3 незаплановано це як ?
Христя в тiстi• 22 февраля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
3 незаплановано це як ?
мовчки, лягли спати, а через місяць 2 полоски.
Оцененная• 22 февраля 2024
У всех по-разному материнский инстинкт проявляется.
Я родила сына, вообще было очень тяжело. Когда ему было 4 года, мне очень хотелось маленького ребенка, новорожденного. Муж говорил у тебя уже есть.
В результате я родила когда сыну было 6.5.
И вот именно в этот период я прожила все эмоции. Рожать нужно вовремя, когда есть желание
Царевна в уггах• 22 февраля 2024
Є двоє підлітків синів. Вже пройшло. Раніше хотілось третього
Вже б не витримала емоційно та фізично. Але внуків колись пізніше дуже хочу. Від кожного мінімум по 2:)
Вже їх люблю
Бабка-ежика• 22 февраля 2024
Так, тому я вагітна 3 дитиною. Старшим 12 та 7,5. Материнство в старшому віці сприймається зовсім по іншому. Хоч це і важко,я хочу знову пройти цей шлях з малявкою.
Miss.Karina• 22 февраля 2024
Перший раз народила в 20, потім розійшлася з чоловіком, тягнулася як могла. На 3 роботах працювала і все було але ні копійки за душею. Другого народила 10 місяців назад і я така щаслива, зараз мені 34 і я насолоджуюсь материнством ❤️ бо зі старшим сином час так промайнув,, я весь час кудись бігла, щось боялась не встигнути. Звісно краще народжувати вже в більш зрілому віці