Лялька в колисці• 22 февраля 2024
Як Ви реагуєте коли людина всі розмови переводить на тему війни.
Може не зовсім коректно написала заголовок. Є родичка, досить близька, обмежити спілкування неможливо. І от, наприклад на питання як справи , вона відповідає " хай всі орки повиздихують гніди". І така реакція на всі питання, і всі розмови в результаті переводяться на прокльони. Я ні в якому разі не засуджую, розумію, що всі зараз в стресі, кожен переживає це по своєму, багато людей палають ненавистю і з´їхали з глузду, це все цілком зрозуміло. Питання , як на таке реагувати. Я не хочу спілкуватися тільки про війну, життя триває, війною сита по горло, вистачає своїх проблем, я не маю слухати прокльони годинами і псувати собі настрій. Коли намагаюсь змінити тему - я бездушна, і мені пофіг який жах відбувається.
У Вас є такі люди поряд і як Ви з ними спілкуєтесь ?
Лялька в колисці
• 22 февраля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Я так понимаю родычка в Украине, а Вы новоиспеченная европейка?
Я в Україні, і родичка також, але я рада за тих хто виїхав і влаштував собі спокійне життя, тож Ваш жарт мене не зачепив.
Бесбардак• 22 февраля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Харьков
Вот не понимаю, что в голове у этих ждунов, Салтовку стёрли с лица земли, а они до сих пор так себя ведут...
Простецкая• 22 февраля 2024
Я не общаюсь с такими людьми. Если приходится, начинаю с кем-то переписку, рассеянно киваю и всем своим вижом показываю, что у меня что-то очень срочное в мессенджере.
Мусик Пусик• 22 февраля 2024
Ответ дляЛялька в колисці
В чому жарт? Коли списатись чи зідзвонитись зранку та спитати як нічь пройшла? Чи живі взагалі?