Порадьте рецепт оладок на густому кефірі ,дякую ))
Тут надолго• 22 февраля 2024
кефір, борошно, яйце, трошки солі та цукру, трошки соди.
який там ще ’рецепт’.
Цвіпканя• 22 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
який там ще ’рецепт’.
Блін, рецепт простий, а у мене оладки не пишні, глевкі, фу. От не можу їх готувати і все.
Сирники ідеальні, а оладки як пороблено(
Ответ дляЦвіпканя
Та сама ситуація 😂
Цвіпканя• 22 февраля 2024
Ответ дляНастя -b349
Та сама ситуація 😂
Я перестала їх готувати. Моя мама робить бомбезні, а я не можу
Лялька в колисці• 22 февраля 2024
Готую такі, шикарні
Канал Вкусный уголок
Можна кусочки яблук додавать
Канал Вкусный уголок
Можна кусочки яблук додавать
Тут надолго• 22 февраля 2024
Ответ дляЦвіпканя
гливкі можуть бути як не піднімаються, бо не розпушене борошно.
або дуже великий вогонь
Цвіпканя• 22 февраля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Кефир немного подогреть надо.
Кефір теплий, борошно розпушене, після замішування залишаю за на 10 щоб бульбашки пішли по тісту. Печу на середньому вогні, виходить гів.о(
Рятівник Малібу• 22 февраля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Значит муки мало или много.
Цвіпканя• 22 февраля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Значит муки мало или много.
Я вже не знаю що не так. У мене два не закриті гештальта - оладки і плов. Все інше вмію, а ось ці штуки робити не можу, хоч плач(
Тут надолго• 22 февраля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Кефир немного подогреть надо.
Я беру з холодильника
Лялька в колисці• 23 февраля 2024
Ответ для__Jane__
Первое: сожу в кислоту никто не сыплет,- это бред. Соду смешивают с мукой и добавляют кислоту, в данном случае- кефир. А разве вы не видите,что у тёти в ролике оладьи на дрожжах?
Нет, у тети в ролике как раз на соде рецепт. Я готовила неоднократно, оладьи получаются такие же, как в видео