В кого тако було• 23 февраля 2024

Колектив какашка

Всім у кого ювілей дають грамоту, " чарівні" колеги подали, що керівнику, що мені не 30, а 31 рік, щоб я не отримала грамоту :-)
От такі какашки :-)
Тема просто поговорити)
Работать надо• 23 февраля 2024
Судя по писанине, коллективу надо посочувствовать
автор В кого тако було • 23 февраля 2024
Ответ дляРаботать надо
Чому?
Золота орда• 23 февраля 2024
А цю грамоту можна на гроші обміняти чи хоч на продуктовий набір, що одні дуже хочуть отримати, а інші дуже не хочуть, щоб перші отримали?
Украиночка• 23 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
Чому?
Удалено администрацией...
Да Щас же• 23 февраля 2024
У вас туалетной бумаги нет? Нафиг вам та грамота? Это ж не премия
Люблю кетчуп• 23 февраля 2024
Автор, не бывает такого, что все плохие, а вы - д’Артаньян )
Ответ дляДа Щас же
До грамоти дають мінімальну премію 500 грн. Але мене більше грамота цікавила.
Ответ дляЛюблю кетчуп
Буває)
Ананомчикус• 23 февраля 2024
Роздрукуйте і повісьте на стіну, ну автор ви не думали, що колеги могли просто помилитися?
Ответ дляЗолота орда
Премія до грамоти мінімальна - 500 грн
Ананомчикус• 23 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
Премія до грамоти мінімальна - 500 грн
А, то справа в премії, чи грамоті?
#Пойду_кгадалке• 23 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
Зачем? Детям бы показывали: смотрите, мамке в 30 годиков какую бумажку дали
Ковбой Хагис• 23 февраля 2024
а как так вышло, что ему именно коллеги донесли, а не он в базе посмотрел по документам? скажите ему, что у Вас юбилей, попросите причитающееся
Да Щас же• 23 февраля 2024
А шо в грамоте написано? Мне сегодня 30 лет?
Ответ дляАнаномчикус
Ні, не помилися. Мені інша колега розповіла, що чула розмову і вони навмисне додали мені рік, щоб я була без грамоти. Я потім запитала у відповідальної працівниці, а вона сказала, що вони так вирішили, щоб я була без грамоти, оскільки, я працюю тут тільки 4 місяці, і тому їх рішення було подати керівнику, що моя дата народження не кругла)
Ананомчикус• 23 февраля 2024
Ответ дляДа Щас же
Давно я так не сміялась)
Ответ дляАнаномчикус
А, то справа в премії, чи грамоті?
Мене цікавила грамота.
Ковбой Хагис• 23 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
так покажите ему свой паспорт, например
Ананомчикус• 23 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
Мене цікавила грамота.
Не думала, що є такі люди, яких цікавить просто бумажка, які на кожному кроці продаються. Ви або хочете здаватися кращою, типу я така хороша, мені не треба ті 500 грн, або я не знаю.
Да Щас же• 23 февраля 2024
Ответ дляАнаномчикус
Давно я так не сміялась)
Та та та та та тааааамм, татттттата тааа тааааааам
Ответ дляКовбой Хагис
так покажите ему свой паспорт, например
Ну Ви серйозно? Підійти до керівника і почати нити, що у мене був ювілей? Якось принизливо.... Я точно не піду.
Ответ дляАнаномчикус
Я ще раз пишу, мене цікавила грамота, а не гроші.
Да Щас же• 23 февраля 2024
Автор, открываете паспорт, хераните им об стол начальнику, ткните рожу его в дату рождения. Пусть извиняется. Это раз, а два, грымз уволят как раз. Вам на пользу.
Ковбой Хагис• 23 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
тут же ноете, простите) чем он хуже? скажите, что наверное какая-то ошибка произошла, но на самом деле мне 30, и я хочу премию))
Ответ дляДа Щас же
Я так не зможу, на жаль
Ковбой Хагис• 23 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
Я так не зможу, на жаль
не надо так резко, надо вежливо и осторожно
Ответ дляКовбой Хагис
Тут створила тему, щоб виговоритися.
Ковбой Хагис• 23 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
Тут створила тему, щоб виговоритися.
Вам тут не особо пока помогли, только шутки дурацкие шутят про грамоту. Проблемы надо решать, а не изливать душу за обиды на форуме... Наедине с ним поговорите, и расскажите, как есть, что Вам зажали 500 грн из-за того, что Вы новичок.
TANYA 0 0 0 0• 23 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
Вас керівник особисто вітав?
Бутерброд з ікрою• 23 февраля 2024
Давно не читала такого блокбастера с лихо закрученным сюжетом 😳