Куратор дебошей• 23 февраля 2024
Заказ с iherb, кто недавно делал?
Никогда не заказывала, есть вопросы.
1. Бесплатная доставка от 2 тыс. Это та сумма, которая может быть растаможена, с увеличением суммы?
2. В корзине красными буквами написано, что из-за страйкующих поляков, проблемы с доставкой. Как быстро к вам приходили посылки? А если ещё не пришли, как долго ждёте?
Сижу и думаю, связываться ли вообще, с покупкой с этого сайта
66сезон666серия• 23 февраля 2024
Безкоштовна доставка від 2000 грн, часом і з меншої суми, потрібно перевіряти. Без пошлини можна замовляти на суму до 150 євро. Якщо більше, то вже треба буде платити. Доставка від 10 днів до 2 тижнів, часом трішки більше. Довгих затримок поки що не було. Зараз чекаю на одну посилку, побачимо, коли приїде.
Куратор дебошей
• 23 февраля 2024
Ответ для66сезон666серия
Ясно. Спасибо! У меня в корзине стоит доставка бесплатная от 2х тыс
Умничка-помощничка• 23 февраля 2024
я вчера делала заказ. ну да про поляков написано. но с этого сайта ВСЕГДА приходили посылки. даже с самого начала их основания.
66сезон666серия• 23 февраля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Я помітила, що якщо кинути в кошик щось з доглядової косметики, то безкоштовна доставка може бути і на набагато меншу суму. Докидайте, перевіряйте.
Куратор дебошей
• 23 февраля 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Я не делала. Решила уточнить, может все стоит сейчас. И связываться или нет
Куратор дебошей
• 23 февраля 2024
Ответ для66сезон666серия
Ага, поиграться. Хорошо, спасибо. Потому что мой заказ на 1600.
При замовленні обирайте $ на сайті, безкоштовна доставка від 55$
На перше замовлення знижка 20% за кодом NEW20
🔴ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Складаєте товари в кошик, вводите по черзі рефкод та промокод на вибір, обираєте вид доставки, валюту $, переходите до оформлення
Спочатку заповнюєте свою адресу, можна російською\українською. Вводите в рядку пошуку назву міста або вулиці та обираєте відділення на мапі, в даних для митниці заповнюєте свою адресу. Підходить будь-яка Віза або Мастеркард у гривнях або доларах, а також віртуальна Віза Привату, яку можна замовити через Приват24 (Налаштування/Замовлення карток)
ПЕРЕВІРТЕ ПЕРЕД ОПЛАТОЮ!!! чи вибрано на сайті долари, чи відкрито картку для оплат в інтернеті та встановлено достатній ліміт (можна змінити в Управлінні карткою/рахунком у Приват24 або на гарячій лінії), чи вистачає грошей у грн. по курсу Привата для карт , застосовані всі коди
ЯКЩО ОПЛАТА НЕ ПРОЙШЛА, не скасовуйте замовлення, після отримання листа ’Термінове питання на ваше замовлення’ перейдіть за посиланням з нього або зайдіть в Змінити замовлення і натисніть Завершити оплату або внесіть дані картки повторно після поповнення/зміни ліміту. Чат iherb знаходиться в Контактах, з 9 до 17 у будні дні російською мовою
ЯКЩО КОДИ ЗЛІТАЮТЬ або виникають інші проблеми при замовленні , почистіть куки, змініть браузер або використовуйте додаток
Кожен товар з розділу Пробники можна замовити за акційною ціною тільки один раз, один пробник на замовлення! Розпродаж, категорії та бренди тижня - розділ оновлюється щосереди о 20-00
🔴ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
66сезон666серия• 23 февраля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Докиньте ще щось на 200 грн і перевірте, вже може бути безкоштовна.
Куратор дебошей
• 23 февраля 2024
Ответ дляsymbol
🔴ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Спасибо! А я гривны выставила себе
Куратор дебошей
• 23 февраля 2024
Ответ дляsymbol
Сьогодні отримую посилку від 14 лютого
Оооо, супер быстро.
Куратор дебошей
• 23 февраля 2024
Ответ дляksyuha831
Ставте на сайті валюту долар, а не гривню, щоб не було подвійної конвертації. Безкоштовна доставка від 55 доларів.
Не знала. Наоборот гривну поставила. Спасибо!
Куратор дебошей
• 23 февраля 2024
Ответ для66сезон666серия
Пойду переделывать все сейчас
66сезон666серия• 23 февраля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Пойду переделывать все сейчас
Подивіться ще щось в пробниках, там бувають вигідні ціни.
Куратор дебошей
• 23 февраля 2024
Ответ для66сезон666серия
Надо не основательно закопаться в этом сайте. Потому что я никогда ничего не брала. Спасибо за советы
Куратор дебошей
• 23 февраля 2024
Ответ дляksyuha831
І на перше замовлення є знижка, там вище вам писали вже наче, в полі промокод введіть NEW20, буде 20% знижки.
А, да. Это я видела
66сезон666серия• 23 февраля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Так, сайт цікавий. Часто є промокоди, спрацьовують в кошику. Від 60 долл додаткова знижка, але часом можуть злетіти інші знижки, тому треба перевіряти. По реф.коду ще може бути знижка, а може й не бути. Там треба погратись, але це цікаво)
Куратор дебошей
• 23 февраля 2024
Ответ для66сезон666серия
Чувствую, затянет. Я заказывала от посредника всегда. Она делала анонсы- есть такие витамины, есть такие. Я так брала. А это полезла посмотреть, и поняла, что наценка от сайта почти 20%. Решила сама заказывать
Куратор дебошей
• 23 февраля 2024
Ответ дляВсе і одразу
В мене від 13 лютого сьогодні прийшло замовлення
Супер быстро!
66сезон666серия• 23 февраля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Всі так починають)
Я часто замовляю подругам, родичам. Кошик швидко збирається. Крім того, зверніть увагу, що на деякі продукти є комбо акції. Тобто, береш 2 продукти і автоматично отримуєш знижку. Така акція постійно діє на колаген і омегу.
Пирожкиня• 23 февраля 2024
Остання посилка 12 лютого замовила, 13 відправили, вчора 22 отримала. Стандартний час 7-10 днів, хоча бувало до війни що і за 5 днів приїжджали.
Ответ для66сезон666серия
Всі так починають)
немає постійно діючих комбо-акцій, зараз, наприклад, ніякої)
66сезон666серия• 23 февраля 2024
Ответ дляsymbol
Ну може зараз нема, два тижні тому були, бо подрузі якраз замовляла колаген і омегу. Я їй постійно так брала по цій комбо акції.
Перевірила, було замовлення від 9 лютого, ще по комбо акції.
Зараз дійсно нема.
Irina898989• 23 февраля 2024
делаю заказы с iherb лет 5 точно, вот жду 2 посылки-одна стоит с 14фев
блокировки границы
вчера ещё заказала-не знаю когда всё доедет
блокировки границы
Куратор дебошей
• 23 февраля 2024
Ответ дляIrina898989
блокировки границы
Вот же....а у других проехали.
naxodki_youtube• 23 февраля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
поменяйте валюту на $ чтоб не было двойной конвертации
Попадалочка• 23 февраля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Від 55 дол. Оплачуйте в доларах. Я замовляла то швидко прийшло 2 неділі назад дуже. 4 дні і в Україні. Зараз чекаю трохи більше