Вапщета• Изменено 23 февраля 2024

Прикус та СНЩС. Операція.

Маю дистальний прикус, скученість зубів, 39років. Ортодонт-гнатолог (після обстежень) сказав, що ще є проблеми із суглобом та великі ризики втратити свої зуби (стирання) через років 10, часті мігрені та і взагалі можу просто рот не відкрити нормально. Життя на обезболюючих.
Зараз суглоб трохи болить, коли позіхаю чи через сильні стреси, інколи бувають головні болі.

Враховуючи мій вік, лікар каже, що вихід лише один - операція з розширення верхньої щелепи, потім брекети та коронки. Процес довгий, а цінник просто страшний:( особливо зараз, я не знаю де такі гроші брати, але здоров’я для мене завжди було на першому місці.

Дівчата, може хтось з вас має аналогічну проблему чи в темі, поділіться, будь ласка, досвідом/порадами/контактами, я просто у відчаї.
Аристократка-тунеядка• 23 февраля 2024
А чому ви аж до 39 років дочекалися?
Операція ризикова і в нас дуже мало таких спеціалістів
Кондуктор маршрутки• 23 февраля 2024
Цікаво як раніше без цього жили
автор Вапщета • 23 февраля 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
А чому ви аж до 39 років дочекалися?
Бо лише 2 роки тому дізналась про свою проблему, війна і було просто не до цього. Раніше ходила до дантистів і ніхто мені нічого не казав.
автор Вапщета • 23 февраля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Цікаво як раніше без цього жили
Мені також цікаво. Лікар сказав, що хто як і багато в літньому віці звертаються, коли проблему тяжко вирішити.
Карамелька• 23 февраля 2024
У меня такое же как у вас.
За операцию даже не думаю , это очень опасная операция и не факт , что вы потом сможете открывать рот нормально .
Можно поднять высоту прикуса коронками и поставить сустав в физиологическое положение , только врач должен быть толковый .
автор Вапщета • 23 февраля 2024
Ответ дляКарамелька
У меня такое же как у вас.
Дуже дякую за відповідь☺️
Я запитувала щодо коронок, але мені 2 гнатологи сказали, що нічого не вийде. Можливо ви можете порекомендувати лікаря (Київ)?
Як довго у вас ця проблема та чи є болі?
Клевотница• 23 февраля 2024
Ответ дляВапщета
Значить,у вас не такий вже і проблемний прикус,раз вам ніхто про нього за ваші 39 років не говорив