Цвіпканя• 23 февраля 2024

Друг родини дуже змінився

Друг багато років вхожий в дім. Колись мав стосунки з нашою кумою. Власне вона його і познайомила з нами. Дружили, бачились часто, ходили в гості. Друг з кумою розійшлись давно, проте він так і лишився в компанії. Вже 2 роки в стосунках з дівчиною, живуть разом уже давно. Але не знайомить нас з нею. Рідко бачимось. Ми вже і натякали і прямо казали - хочемо познайомитись! А у відповідь - якось обов’язково! І тиша…..
Я не можу зрозуміти в чому справа ? В нас чи в ній….. раніше були близькі і тут як відрізало. Образливо.
Love_Love_Love_• 23 февраля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Те, що не знайомить, бачимось рідко(раніше часто), відговорки
Ну та в людини особисте життя, у вас його немає?
КрестьянинДиор• 23 февраля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Як же це можно змішати ? Ми ж не ліземо в особисте. Але хоч просто познайомитись. Представити одне одному.
В смысле вы не лезете в личное? А то, что вы прям требуете, чтобы друг семьи познакомил вас со своей девушкой? Он не хочет вас знакомить или она не хочет с вами знакомиться. Это их личное дело. Так оставьте их в покое.
кнопкодав• 23 февраля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Вона красива! Я бачила фотографій кілька. Точно не соромиться!
а ви?