olgabaluta• 23 февраля 2024

Кабмін виділив 17 мільярдів грн на ремонт доріг

В вашем распоряжении, невикористані кошти! Вернее, они, конечно же, в распоряжении вашего правительства … 🇺🇦
краказябра• 23 февраля 2024
Ответ дляanonimka_911
Армія їде по тим дорогам і для армії везуть усе по тим дорогам.
По дорогам, які побудували в 2020-2022 їхала російська армія. Дороги будували до кордону з країною, яка веде війну на нашій території з 2014-го року. Цікава географія будівництва.
П.С. можете не відповідати, щоб не нарватися на страшну грубість з моєї сторони.
liss• 23 февраля 2024
Ответ для vihola
Може хтось не в курсі, ну просто не помітив тему, буває.
Українці збивають кацапські літаки, багато хороших новин, дохлої русні.
Можна зі всіма порадіти.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3491968-15

Так, ми донатимо на ЗСУ і не звертаємо уваги, на провокаторів, агентів кремля, які намагаються все довкола засрати, посіяти зневіру, розділити, щоб ворог зайшов, захопив і знищив.
Удалено администрацией...
diamond_shop• 23 февраля 2024
Ответ дляХитрый Лис
Почему говорить ’надо донатить’ можно, а ’не донать’ - нельзя
Что за двойные стандарты?
Это дело личное, я бы сказала интимное
Если я могу задонатить - я это сделаю. От чистого сердца, а не потому что какие-то тетки з советчицы мне говорят ’обязательно донатить, а иначе ты ждёшь русню’
Когда тебе со всех утюгов орут о донатах, а кругом творится такой дурдом с коррупционными схемами - опускаются руки.
Предпочту эти средства отдать в иные руки
чому не можна казати не донатьте? поясню, якщо ви не хочете донатити, не робіть цього, хоча мені особисто це не зрозуміло

знову поясню - у вас реально немає жодної людини у війську, якій хоча б час від часу потрібна була якась допомога? транспорт, реби, дрони, шини, теплаки, ще щось? ріалі нікого нема?

то ми значить живемо з вами в різних Українах, бо в моїй Україні весь час на щось збирають саме ті, хто воює тут і зараз, з ким я знайома особисто
anonimka_911• 23 февраля 2024
Ответ длякраказябра
Можете почати свою передвиборчу кампанію з лозунга ’Ні дорогам!’)))
Хитрый Лис• 23 февраля 2024
Ответ дляШеллар
А що Настюша із Ісідою ще не на зміні? Ну самі якось боневтіка із завгоспом хваліть поки дівчата запізнюються.
Исида ушла😥 Мне без нее грустно
Форумчанка есть, но то не то))
tatka• 23 февраля 2024
Ответ дляanonimka_911
Моя бабуся з Сумської обл,я знаю які там дороги,все життя їздили на пазіку по калдобинах( Просто тут більшість киян і вони бачать переважно траси Київ-Одесса і Київ-Буковель...А у нас так
Все розумію, дороги переважної частм країни в такому стані. Але ж не вчора вони такими стали? Ми ж роками і десятиліттями мирилися з ними! А під час війни обов´язково потрібно зробити капремонт! Не почекаємо ще трохи? Пріоритети там, нє?
diamond_shop• 23 февраля 2024
Ответ длячаревна
Как она будет бороться с коррупцией сидя за границей?!))
вона буде розповідати, щоб не донатили думає, що це допоможе побороти корупцію
Pole• 23 февраля 2024
Ответ дляChinchilla25
Ну от не знаю. В моїй області асфальт розтанув разом зі снігом, ями в коліно. Все місто ниє , що доріг немає. В тому році , як ремонтували - кричали все на ЗСУ, в цьому - чому не ремонтують…нашим людям не вгодиш
А якісно робити дороги у нас коли-небудь розпочнуть?
Миззери• 23 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
я бачу так, що ми реально самі по собі, й так, або ми донатимемо, виграємо цю війну, а потім вже розберемося з владою повністю, або усі пересремося, тут буде русня панувати, й буде тут корупція та тоталітаризм
Никто не мешает вам донатить , это похвально
И я нигде не призывала не делать этого хотя и делать это тоже не призывала , это добровольно и личное дело каждого
Отбирать кусок от зп для армии и при этом строить дороги и оплачивать проекты это простите пиз-ц и никак оправдать нельзя
Вам повезло что работаете не на дядю и не столкнулись , но эта власть уже совершенно охренела
vihola• 23 февраля 2024
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
diamond_shop• 23 февраля 2024
Ответ дляanonimka_911
вона не розуміє, людина розмовляє шаблонами, якщо ви побачите якісь слова по типу ’зелена шобла’, ’сивочолий гетьман’, ’кривавий клоун’ (до клоуна був, нагадаю, кривавий пастор, та здається, не менш кровожерливий шоколадний барига) то це все наративи, які сюда вкидує русня, а потім втішається, як українці чубляться між собою замість воювати з ними, уродськими орками
anonimka_911• 23 февраля 2024
Ответ дляtatka
Так може не з доріг забирати,а з чогось іншого? Чому саме ті дороги усім поперек горла? Квіточки саджають,газони косять,Мерседеси державні чогось нікого не хвилюють.
tatka• 23 февраля 2024
Ответ дляanonimka_911
І газони, і мерседеси, і чортова плитка,... І дороги! Все має бути потім. Але, не буде... На жаль.
anonimka_911• 23 февраля 2024
Ответ дляtatka
Я придумала,а давайте всім відключимо гарячу воду і тепло заради перемоги,наврядчи ж хтось помер від цього?
чаревна• 23 февраля 2024
Ответ дляanonimka_911
Здесь через тему несут врачам деньги, дают больше суммы парикмахеру, благодарят учителей и т д и т п
И тут же сидят хаят коррупцию в стране
Хитрый Лис• 23 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop

Тем кого я знаю как раз и донатим
Но это должно быть добровольно, а не обязаловка
Ваши умозаключения ещё раз доказывают, что у нас обязаловка по донатам
Если ты не донатишь - ждёшь русню
Если мнение отличается от вашего - рашистские наративы

Ещё раз - донаты, дело добровольное
Chinchilla25• 23 февраля 2024
Ответ дляPole
Мабуть ви не в того питаєте )). Я не маю жодного відношення до ремонту , тільки користуюсь ними і плачу податки
liss• 23 февраля 2024
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
diamond_shop• 23 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Если я участвую в помощи то наверное имею право возмущаться как используются средства ? Или нет ?
Почему вы решили что все кто выехал не помогают и все кто остался помогают ?
донатьте на конкретні підрозділи, людям яких ви знаєте особисто, або каналам, де довіряєте авторам зборів, у вас не буде приводів для обурення

я не казала, що не допомагають ті, хто виїхав, почуйте ж мене! я кажу, що люди типу авторки. які вже 2 роки закликають не донатити та не допомагати війську, відверто працюють на русню

не хоче донатити, хай не донатить, але ж вона іншим каже - не донатьте бо вкрадуть на дорогах, сенс в тому, що вкрадуть все одно, але військо або буде з машинами, дронами, тепловізорами та іншим, або ні

зрозумійте, цю війну народ вивозить на власних плечах, або ми її вивеземо, або будемо жити під рашкою, ви поїхали? вітаю! я не хочу їхати нікуди, хочу жити тут, в Україні, вільній та незалежній. не під рашкою, для цього треба в тому числі й донатити, що я й роблю
Семицветка• 23 февраля 2024
Ответ дляХитрый Лис
Исида ушла😥 Мне без нее грустно
Форумчанка есть, но то не то))
Чем вам форумчане не изида? Это её новый акк.
diamond_shop• 23 февраля 2024
Ответ дляШеллар
ще одна розумна

я вам кажу - треба допомагати війську донатами, конкретним людям, які воюють, яких знаєте ви особисто, а ви кажете, що я вихваляю діючого президента, як це пов’язано?

хто у вас конкретно воює? їм не потрібна ніяка допомога?
Хитрый Лис• 23 февраля 2024
Ответ дляСемицветка
Та я знаю, но все равно как-то не хватает именно Исидушки)
Админы, верните Исиду 😂
diamond_shop• 23 февраля 2024
Ответ для vihola
Можна зі всіма порадіти.

вони мабуть спєцом цю тему створили, бо ж про теми, коли їхні кацапольоти збивають, вони самі пишуть ’нє пішітє, а то хахли скрінять і ржут’
vihola• 23 февраля 2024
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
Шеллар• 24 февраля 2024
Ответ дляХитрый Лис
Админы, верните Исиду 😂
Та почекайте), ось нові зеботи курси в Трускавці пройдуть і як залетять на Кідтстаф, як почнуть розповідати.
vihola• 24 февраля 2024
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
diamond_shop• 24 февраля 2024
Ответ дляanonimka_911
тим більше вже майже весна
Хитрый Лис• 24 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...
diamond_shop• 24 февраля 2024
Ответ дляХитрый Лис
Тем кого я знаю как раз и донатим
Если ты не донатишь - ждёшь русню

Ещё раз - донаты, дело добровольное
ще раз, якщо Ви не розумієте те, що я написала українською, для вас особисто напишу російською

донаты - добровольное дело каждого, каждый донатит или не донатит по своему усмотрению, я знаю тех, кто донатит и тех, кто принцпиально этого не делает, однако, выходить в паблик с темой, что не донатьте, потому что деньги идут на дороги - это работает на врага

я не говорю, что все должны донатить, это каждый решает сам, но выходить сюда и подбивать не донатить других, попахивает темой за 15 фублей, надеюс так понятнее
liss• 24 февраля 2024
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Вот лицо истинного человека и его отношение к войне и военным .
Страшно что такие люди среди нас .
Можно ли ожидать победу ?!