В вашем распоряжении, невикористані кошти! Вернее, они, конечно же, в распоряжении вашего правительства … 🇺🇦
Chinchilla25• 23 февраля 2024
Ответ дляanonimka_911
По дорогам возять ту ж гуманітарку,техніку,їжу,бензин. Думайте трохи ширше.
А швидкі з пораненими ..((
Ответ дляМиззери
Ну тема про то что «лишние деньги» недавно они пенсионерам угрожали пенсии не платить потому что денег нет
Які пенсії? Про що Ви? У них чіткий план знищити населення усіма доступними методами. Тому на пенсіонерів грошей нема, а на дороги і марафон є.
краказябра• 23 февраля 2024
Ответ дляYamarisha
Ви не розумієте, що ці кошти все одно не підуть хлопцям і на дороги теж. Зклепають з піску і гівна, а мільярди покладуть в кармани.
Ну вам через монітор видніше рівень мого розуміння.
Ответ дляdiamond_shop
якщо б було просто про зайві гроші, я була б тільки за, але тут конкретно у авторки написано ’а ви і дальше донатьте...’ типу не треба донатити
неможливо одночасно виграти війну та подолати корупцію, зараз потрібно обирати, або ми усі сядемо на свої гроші, а хлопці будуть без дронів, машин, тощо, або ми будемо тут волати що все вкрали
А ну классика «неначаси спрашивать куда идут деньги «
Екатерина27• 23 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
А мы её не выиграем никогда, если и дальше будем закрывать глаза на пи&динг денег.
anonimka_911• 23 февраля 2024
Ответ длякраказябра
Трохи ширше думати треба було тим, хто піськограя президентом обрав. Я обійдуться без ваших порад. Доречі, нинішній стан як доріг, так і забезпечення армії - це наслідки того вибору.
Немає аргументів,пора грубіянити,ясно.
Ответ дляDaria0000
В Киеве не такие, конечно, но тоже хватает. Едешь по мосту и думаешь, что колеса оставишь, если в средний ряд перестроишься. Но то,что скинули Вы-жесть. Я согласна, у бабушки в николаевской области ещё похлеще, чем Вы скинули.
В Києві скоро із мостів два залишиться , всі інші претенденти на повне закриття, на Північному асфальт потихеньку йде дірками. Будемо чекати на тунель з Оболоні.
краказябра• 23 февраля 2024
Ответ дляanonimka_911
Немає аргументів,пора грубіянити,ясно.
Тобто обговорити наслідки вибору 2019-го року - це грубість?
diamond_shop• 23 февраля 2024
Ответ дляЕкатерина27
А из Киева я могу по возмущаться? Или тоже вашу тонкую душевную организацию нарушу?
ви за своєю організацією дивіться, з моєю все гаразд, якщо ви не зрозуміли, що саме я хотіла сказати, то не маю бажання пояснювати вдруге
якщо ви звичайна громадянка України, то у вас у війську наразі мінімум знаходиться 2-3 людей (у мене десь 20 знайомих воює та родичі), спитайте саме в них, чи можете допомогти, я допомагайте, якщо не мають потреб, в чому є сумніви (ми тільки-но другу збирали на машину, бо розхерячили орки, та на реб) то донатьте Мадяру, донатьте ще комусь, кому довіряєте, бо інакше орки будуть тут панувати, та заведуть таку корупцію, як в рашці, не сумнівайтеся
Екатерина27• 23 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
Вы хоть один случай слышали, чтобы найденные при обысках деньги ( вот как у главы влк Чернигова например) отдавали на нужды армии? Хоть 1 случай?
Ответ дляЕкатерина27
Меня еще новость про чуть ли не 50 новых ТРЦ в Киеве умилила))) Потом правда они исправили, на 5-7 новых ТРЦ. Но и они никому не нужны. В действующих куча свободных мест, магазины пачками закрываются и съезжают.
Ще трохи і можна буде міняти вивіску на ’музей’ ....зайшов, погуляв та й пішов додому.
Хитрый Лис• 23 февраля 2024
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Из заграницы только до кордонив 91 можно идти и всех на фронт отправлять
diamond_shop• 23 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Нормальный у вас подход 🙈
нормальний, бо я залишаюся в своїй країні, та бажаю їй перемоги, а якщо ви обрали бути за кордоном, будь ласка, просто хоча б не заважайте нам тут допомагати нашим військовим, які захищають саме нас, тих, хто залишився тут
бо самі не хочете допомагати, ще й інших підбиваєте
Екатерина27• 23 февраля 2024
Ответ дляIncol
Зато у нас міст-глист и очень нужный Подольско-воскресенский, по которому аж 1 автобусный маршрут ездит.
Anjutka-Anjuta• 23 февраля 2024
Ответ дляMashuka
У меня другой вопрос, почему каждый год он тает вместе со снегом, почему каждый год ремонтируют за сверхсуммы местными умельцами и чаще только ямочный до первого дождя, когда есть внешние подрядчики с гарантией на 50 лет, делают под ключ не ямочный, дешевле. Как разорвать эту ’традицию’?
И ещё где наш налог, который сидит в каждом литре бенза, за который обещали гоночные трассы по всей территории
Скажу по Дніпру: капітально відремонтоване при Порошенко-Зеленському не тане. І на нових дорогах підрядники латають кожну ямку миттєво. А ось об´їзна на Запоріжжя,що будувалась за Яника і знаходиться якщо вірити джерелам у комун.власності, посипалася так, що мама дорога, їдеш і не знаєш де тебе чекає нежданчик. Дніпро-Кам´янське то взагалі треш, там за добу латають одну яму а висипається три.
diamond_shop• 23 февраля 2024
Ответ дляЕкатерина27
ще раз - розділяйте теми, корупція - так, не треба мовчати, але при цьому всім казати, що не треба допомагати хлопцям не передку - це прям робота на русню
anonimka_911• 23 февраля 2024
Ответ длякраказябра
Попередні вибори вас влаштовували? Я про Януковичів,Кучму і тд? Все було добре раніше?
Ответ дляdiamond_shop
Я никого не подбиваю , и почему вы решили что я не помогаю? быть слепым и глухим тоже не вариант
Екатерина27• 23 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
Шо за шовинизм? Я обычная гражданка, а вы уникальная?
diamond_shop• 23 февраля 2024
Ответ длякраказябра
це тупість
Хитрый Лис• 23 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
Я херею без баяна с ваших умозаключений
diamond_shop• 23 февраля 2024
Ответ дляЕкатерина27
слухайте, ви прості речі можете зрозуміти? 2+2 скласти? у вас хтось воює, скажіть будь ласка? чоловік, друг, співробітник, брат, кум?
Ответ дляdiamond_shop
Нормальный вопрос почему на дроны собираем а оказывается есть излишки на дороги, сериалы, проекты
А людям на совесть давят «вместо чашки кофе пожертвуй на дрон»
А вы читали тему про то как у нос работников насильно отбирают на благотворительность ? С 12000 несчастной зп ??
Это нормально?
Ответ дляЕкатерина27
А еще офигеть какой нужный кусок НОВОЙ ОКРУЖНОЙ, который упирается в круг на Героев Днепра и теперь там вечный коллапс. Я каждый раз ржу с этого гениального транспортного решения, ну захочешь сделать идиотичнее развязку - так и не придумаешь ничего
diamond_shop• 23 февраля 2024
Ответ дляМиззери
я теж нікого не закликаю бути сліпим та глухим, але донати хлопцям - одна тема, корупція - інша тема, поєднувати їх - маніпуляція, яка грає на руку нашому ворогу, це зрозуміє навіть дитина, мухи окремо, котлети окремо
Yegonyashka• 23 февраля 2024
открою вам секрет: люди из Мариуполя до сих пор получают субсидию на счет по квартирам, которых физически уже нет. И никто их не может отменить . Как-то так
Ответ дляdiamond_shop
Вы к чему призываете ? Игнорить расхищение бюджета и просто донатить без вопросов ? А правительство нормально так себя расслаблено чувствует переложив ответственность за дроны на население
diamond_shop• 23 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Это нормально?
я не знаю що збирають з робітників, не маю ’щастя’ працювати ’на дядю’, працюю на себе, з мене ніхто не збирає насильно, але мабуть якщо мої донати порахувати, вийде набагато більше як з робітників, щоправда я як ФОП заробляю звісно не 12 тис у місяць, але податки плачу, працюю офіційно