Королева ганделику• 24 февраля 2024

Хочу на весну-літо таку капсулу але взуття немає

Накидайте ідей) якісь масивні босоніжки і білі кроси або кеди?)
Автопортрет нурофена• 24 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Я не підбираю собі базу на все життя))
У вас не капсула, просто джинси і топи до них. Речі чудові, сама б такі носила.

автор Королева ганделику • 24 февраля 2024
Ответ дляТреба ось так
так, а хто назвав декілька речей капсулою я чи ви?))))
ще і огризаєтесь зі всім форумом...
носіть що забажаєте, хоть ту неоковирну сумку-хакі, якщо модно і вам подобається.
наряджаєтесь в свою ’капсулу’ і ідете приміряти взуття в найближчий бутік -там і зробите вибір.
Слово капсула можуть використовувати тільки дизайнери? Вибачте,я не знала)))) неоковирна тут явно не сумка))
Ответ дляЗалізна тьотя
Удалено администрацией...
Так,тут миєтесь тільки ви,ви вже декілька разів про це написали,молодець)
Ответ дляДева Мария
Для 25 град , я бы выбрала кеды адидас Симба и что то женственное вроде этих . Массивные босоножки это для меня шок на женских ногах
Мені треба зручні,я ходжу багато і гуляю з дитиною)
Дева Мария• 24 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Я гуляю в тканевых кроссовках . В босоножках гулять это ноги грязные ) Если вы сами знаете то зачем спрашиваете ?)
Пульт от линолеума• 24 февраля 2024
Вот такого плана посмотрите бежевые. Они как вторая кожа.
Шмоточницаца• 24 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Продовження
Фото 1 моя любимая сумка
Шмоточницаца• 24 февраля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Не дивні сумки, якраз правильні і акцентні для стриманого одягу.
Як на мене, взяла б сюди бежеві біркенштоки або білі кеди без задника для прогулянок, і якусь трохи складнішу пару взуття типу босоніжок або мюлі для більш офіційних випадків.
Шмоточницаца• 24 февраля 2024
Ответ дляKusalochka
Я не вижу массивные босоножки тут. Они уже не модные и сделают образ слегка устаревшим. Кеды бы тоже заменила на бежевые или голубые лоферы не массивной подошвы. Если прям очень нужно кеды, то адидас симба. А босоножки такие
Классные босоножки. Пошла и себе гляну

Шмоточницаца• 24 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Автор, у вас отличный вкус!
Согласна. Мне почти все нравится
Ответ дляДева Мария
Ну я ж не в ліс в босоніжках зібралася,та і чисто тут, самі газони і плитка яку миють.
мадамГрицацуева• 24 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Людина права. Одяг треба прати часто.
А ті хто перуть натільний одяг після кожного носіння👏👏👏
А то ходить днями, тижнями в одному і тому самому без прання, ще й дехто поліестер на себе нап´ялить і тоді неможливо біля людини знаходитися поруч.
Треба ось так• 24 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
не сумка,а хто? кажіть вже, не соромтеся))
Ответ длямадамГрицацуева
Людина права. Одяг треба прати часто.
Тут десь написано що це мій єдиний одяг і я його не перу? Я це хочу докупити,оновити и доповнити гардероб. Я з людини просто стібуся,бо вона вважає що мається тут вона тільки і тільки вонатпере одяг, інші не в курсі.
Не за Будка• 24 февраля 2024
Само_достаточная• 24 февраля 2024
На 1 фото сумка яка в мене в хотєлках, перечитала коменти вона не чорна, дивлюсь на фото мені чорна). До чих речей не пасує. Білі штани і 2 футболки, під них любі кроси і сумочку кольорову, все інше мені мало поєднане. Дута сумка незрозуміла по фасону зовсім, на літню не схожа. Плаття і рубашка в смужку вже не актуальні. Але в кожного свій смак, люди носять, що мають і багато на одяг не витрачають, пошукайте в інтернеті фото подібних речей, так простіше, бо скільки людей стільки думок.
Я не чарівниця вам• 24 февраля 2024
Мене зафукають, але я б додала такі кросівки
Допоможіть знайти• 24 февраля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Я тоже не живу. Но человек, всё равно, потеет. У меня чаще одного раза нательные вещи не надеваются . Ношу всегда свежее.
До чого тут інформація, як ви пітнієте і як довго носите свою білизну? Хіба автор про це питалася?
Чи пофіг на тему, головне нафлудити?
Створіть собі окрему тему і там розказуйте, як пітнієте та як часто труси і футболки міняєте.
Допоможіть знайти• 24 февраля 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Людина права. Одяг треба прати часто.
Митись і прати треба, це само собою.
Справа не в цьому, а в тому, що автор створила тему з запитанням про підходяще до одягу взуття, і не питалась, хто як пітніє та як часто міняє труси і футболки.
Тобто має місце флуд, а потім ще й перехід на особистості від Залізної тьоті, та і від вас теж.

Рожева юбка• 24 февраля 2024
чорна сумка не пасує під синє, краще коричнева або бежева
взуття так само, не чорне і не біле, а кремове чи бежеве
Ответ дляРожева юбка
Тут немає чорних сумок.
Мамкиня доця• 24 февраля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
У меня кожаные с кожаной стелькой. Пробегала всё лето, за исключением жарких дней. В этом году куплю такие же.
Я не в Украине. Тут летом редко жара.
А что за страна? Тоже хочу туда, где не сильно жарко
Херсон це Україна• 25 февраля 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Хорошая базовая капсула,я под нее прям лоферы вижу
А мені бачаться білі шкіряні кеди або навіть мюлі білі чи навіть сині. Але тоді вони не підійдуть до зеленої частини гардеробу
Херсон це Україна• 25 февраля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Літом в кедах, як люди літом видержують це знущання, як потім роззутися після тих кедів, у мене аж підошва вспотіла
Я влітку ношу як босоніжки, так і шкіряні білі кеди. Не можу сказати, що в кедах набагато спекотніше.
Кудрі кручу сама• 25 февраля 2024
Девочки, есть вопрос. У меня такие же по фасону , белые джинсы, как у автора. Они сейчас актуальны еще? Почему-то решила, что такой крой уже не носят, сейчас прямые в трендах
автор Королева ганделику • 25 февраля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
У мене є ці самі джинси в синьому і сірому кольорі, вони сидять на мені вдало, там є такі самі рівні і вони додають мені об´єму у стегнах,роблять ноги короткими і товстими. Тому дивіться по собі) А так,звичайно,широкі рівні зараз більше в тренді.
Приму в дар• 26 февраля 2024
Автор, здравствуйте
Вот увидела синюю сумку, и теперь 2 дня ищу)так запала. Где вы ее покупали и за сколько? Если не затруднит, сбросьте пожалуйста фото ее, хочу цвет посмотреть вживую. Ее сейчас нигде нету, только на модиво нашла за 20 грн в синем цвете.
автор Королева ганделику • 26 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
Автор, здравствуйте
За 270 фунтів на оф сайті купила
Приму в дар• 26 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
За 270 фунтів на оф сайті купила
спасибо большое за фото. Очень красивый цвет, и цена хорошая была) 20 мне жаль отдавать... ищу до 15.
Вы довольны ей? Как она по вместительности?
Ответ дляПриму в дар
Мені велика не потрібна,телефон покласти, ключі, серветки і помаду з дзеркалом, це моя найбільша сумка з тих що зараз зі мною)) думаю пізніше купити ще таку саму меншу в тауп або білому кольорі на літо, дуже подобається модель,я її дуже хотіла) вони 450 фунтів коштують без знижок