Королева ганделику• 24 февраля 2024

Хочу на весну-літо таку капсулу але взуття немає

Накидайте ідей) якісь масивні босоніжки і білі кроси або кеди?)
КвартираЧья• 24 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Я не роблю акцент на капсулі)) мені треба взуття на цього набору одягу,якщо вам так більше подобаєтсья

Любовь Калистратовна• 24 февраля 2024
Сумки по стилю не подходят к одежде, к ним нужны блузки, а не футболки. К футболкам рюкзаки, планшет, т.е. что- то простое и незаметное.
Обувь подойдет разная, и белые кеды, и любые босоножки, даже шлепки или наоборот на тракторе.
Оле Лукойе• 24 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Це мій улюблений колір,подобається)
То тоді під цей колір і ставорюйте капсулу, бо під сині сорочки це не підходить
Залізна тьотя• 24 февраля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Вы готовы в одном платьи двух футболках все лето отходить?
Согласна. Раз прошёлся по жаре и кидаешь в стирку. А при таком мАлом количестве вещей придётся стирать каждый день какую-то вещь.

Меня задизлайкали люди, которые ходят в нестираных потных вещах несколько дней?)))
автор Королева ганделику • 24 февраля 2024
Ответ дляОле Лукойе
Така сумка під пухан носиться. Вам ці стьобки нічого не нагадують?
Ніхто їх не носить під пухан тут де я живу,під пальто або жакет так,зараз носять.
Леся Українка• 24 февраля 2024
Ответ дляКвартираЧья
фото
Ви реально можете літом в таких ходити?
Залізна тьотя• 24 февраля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Літом в кедах, як люди літом видержують це знущання, як потім роззутися після тих кедів, у мене аж підошва вспотіла
У меня кожаные с кожаной стелькой. Пробегала всё лето, за исключением жарких дней. В этом году куплю такие же.
Я не в Украине. Тут летом редко жара.
КвартираЧья• 24 февраля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Ви реально можете літом в таких ходити?
Нет,но автор в заголовке спрашивает о кроссах или кедах
Ответ дляСтатус Ква
Цю, якобс. Може знаєте, де хороша ціна?
Я її минулого літа купила в Польщі

Леся Українка• 24 февраля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Я не в Украине. Тут летом редко жара.
Я у страшному сні можу уявити як в жару можна ходити у шкіряних, закритих, хочеться щось легкого, щоб продувалось вітром, у мене все взуття шкіряне, це не означає, що воно від жари спасає
Ответ дляЗалізна тьотя

Ні,мабуть ті у кого більше речей, можна ж логічно здогадатися що це не єдине що є в гардеробі. І я не живу в Україні,вже й забула що таке спека.
Залізна тьотя• 24 февраля 2024
Ответ дляЛеся Українка
У меня в после написано, что в жаркие дни я их не носила))) В стране где я живу жарко бывает очень редко.
Залізна тьотя• 24 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Я тоже не живу. Но человек, всё равно, потеет. У меня чаще одного раза нательные вещи не надеваются . Ношу всегда свежее.
СКИБИДЫШь• 24 февраля 2024
Грубые лоферы подойдут. На внутренней стороне оригинальная белая вставка
Треба ось так• 24 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Я вас чекала) ну така міні капсула особисто моя)
так а почему одни белые штані? где юбки, шорты?ещё и сумка черная)))

вы ни разу не дизайнер.поищите готовые капсулы.
Ответ дляТреба ось так

Я день написала що я дизайнер?) І сумка близько не чорна,от зовсім)))
Ответ дляЗалізна тьотя
Навіщо нам це знати?)
Kusalochka• 24 февраля 2024
Я не вижу массивные босоножки тут. Они уже не модные и сделают образ слегка устаревшим. Кеды бы тоже заменила на бежевые или голубые лоферы не массивной подошвы. Если прям очень нужно кеды, то адидас симба. А босоножки такие
Приму в дар• 24 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Блін, все якесь таке ’ніяке’
Ой, я вот тоже думаю, со стразиками и рюшиками было бы веселее )

Залізна тьотя• 24 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Навіщо нам це знати?)
Удалено администрацией...
Приму в дар• 24 февраля 2024
Автор, у вас отличный вкус!
Статус Ква• 24 февраля 2024
Якщо на літо, мені такі варіанти подобаються
Kusalochka• 24 февраля 2024
Как-то так
euhunter• 24 февраля 2024
Если босоножки, то я вижу примерно так.
Дева Мария• 24 февраля 2024
Для 25 град , я бы выбрала кеды адидас Симба и что то женственное вроде этих . Массивные босоножки это для меня шок на женских ногах
Треба ось так• 24 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
так, а хто назвав декілька речей капсулою я чи ви?))))
ще і огризаєтесь зі всім форумом...
носіть що забажаєте, хоть ту неоковирну сумку-хакі, якщо модно і вам подобається.
наряджаєтесь в свою ’капсулу’ і ідете приміряти взуття в найближчий бутік -там і зробите вибір.
Kusalochka• 24 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
Супер! А Вы их случайно не брали?
Дева Мария• 24 февраля 2024
Ответ дляKusalochka
Супер! А Вы их случайно не брали?
Я возьму на каблучке 😇
Автопортрет нурофена• 24 февраля 2024
А може сумка інша?
До одягу я б обрала мюлі, будуть актуальні. Чи сандалі по типу дідусевих, теж в тренді наче.
Я б обрала щось червоного кольору ....мюлі чи кеди.
Kusalochka• 24 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
Я возьму на каблучке 😇
А я на эти балетки смотрю, хорошенькие, но вряд-ли влелу в подъёме (((