Королева ганделику• 24 февраля 2024

Хочу на весну-літо таку капсулу але взуття немає

Накидайте ідей) якісь масивні босоніжки і білі кроси або кеди?)
Приму в дар• 26 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Мені велика не потрібна,телефон покласти, ключі, серветки і помаду з дзеркалом, це моя найбільша сумка з тих що зараз зі мною)) думаю пізніше купити ще таку саму меншу в тауп або білому кольорі на літо, дуже подобається модель,я її дуже хотіла) вони 450 фунтів коштують без знижок
Спасибо вам за ответ
Хорошего вечера

Приму в дар• 07 марта 2024
Здравствуйте автор.
Благодаря Вам и я стала обладательницей этой очаровашки ) увидела у вас и влюбилась в цвет. Спасибо за ваш вкус и мне помогли «обновиться» на лето.
delphoto
Приму в дар• 07 марта 2024
автор Королева ганделику • 07 марта 2024
Ответ дляПриму в дар
фото
Клас,мої вітання)
интайм_не_предлагать• 12 марта 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Я вас чекала) ну така міні капсула особисто моя)
Пробірка, а не капсула)
интайм_не_предлагать• 12 марта 2024
Одна я вижу, что автор не понимает, что такое капсула?
автор Королева ганделику • 12 марта 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Вам полегшало?)
интайм_не_предлагать• 12 марта 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Вам полегшало?)
Главное, чтоб вам легче стало. Такой твердолобости не встречала, спрашивать совет и всем перечить. В чем суть темы тогда? Вы никого не слышите. Ну а если вам просто нравится, то ок, имеете право. Но при чем тут капсула?
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Твердолобість це тільки про вас,тема не про капсулу, якраз тільки твердолоба може зачепитися за слово і лізти зі своїми зауваженнями. Всім тут перечити не довелося,тільки таким дивним як ви)