Оченьценная• 24 февраля 2024
Підкажіть як зняти багато готівки з іноземної карти?
Приїхав товариш з іншої країни. Буде тут жити, хоче зняти всі кошти. Багато. Готівку ( бо картку можуть заблокувати)
Як це краще зробити??
ХаДиДиШь• 24 февраля 2024
Ответ дляОченьценная
А ще питання, іноземець може тут відкрити рахунок у нашому банку?
Може
Оченьценная
• 24 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Може
Дякую❤️
Не порадите у який краще банк звернутися?
Электричка• 24 февраля 2024
Знаете чем вы можете помочь? Гоните его всеми способами в другую страну вместе с девушкой. В Европе можно купить квартиру иностранцу и оплатить с карты.
Оченьценная
• 24 февраля 2024
Ответ дляЭлектричка
Я не вмішуюся з такими порадами до людей