ВерСаСе• 24 февраля 2024
Арахісова паста
Яка вона на смак? Солодка? Смачна? Ніколи не їла, думаю взяти.
ЯблокоРаздора• 24 февраля 2024
Мне нравится, вкусная (особенно на печеньки Мария), только много жрать нельзя - калорийная, шописец. Сейчас уже не покупаю (хз, обьелась, может)) но раньше брала без ничего, арахис+соли 1%
Пишу_граммотно!• 24 февраля 2024
На смак ви здивуєтесь, вона як арахіс)))
Читайте склад, буває чисто арахіс і сіль, буває з шоколадом, буває з медом. Тому звертайте увагу. Мені арахісова паста не подобається
Верочка 100%• 24 февраля 2024
Мені не подобається, занадто жирна і ніяка.
Не їла солодкої, тільки чисту (без домішок) та з сіллю, гидотна в любому випадку, довго в холодильнику валялась і викинула.
Ондатрова шуба• 24 февраля 2024
Я купувала колись один раз, яку саме не запам´ятала, мені сподобалася, потім ще хотіла взяти , взяла фірми ТОМ, а вона як клей якийсь
, викинули, тепер взяла б ще і боюся щоб знову на таке не натрапити ((((.
Томатико• 24 февраля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
А хто знає що значить З кранчами? Що воно таке?
это с мелкими кусочками арахиса в самой пасте.
я такую люблю: арахисовая паста - кранч с черным шоколадом и солью.
Ондатрова шуба• 24 февраля 2024
Ответ дляТоматико
А яка фірма ?
Томатико• 24 февраля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
А яка фірма ?
я беру том у них на сайте, но только когда скидки, у них часто -20% бывает.
но сейчас и в сильпо на их арах пасту скидка, но такой как я люблю там не бывает.
обычная кранч том в сильпо сейчас 129 грн за 300 грамм.
пьЯНА• 24 февраля 2024
Читаю тему і їм арахісову пасту)
Головне не беріть ТоМ, найгірша паста, яку їла, беріть ту, на якій написано, що вона кранч, ще дуже смачна паста з медом, з какао, з білим шоколадом, з журавлиною))
Попельшка• 24 февраля 2024
Мне нравится с бананом, взять рисовый хлебе сверху пасту и банан. Особенно кто на ПП. Делаю сама пасту всегда.
Бавовна• 24 февраля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Может кто посоветует хорошую пасту, недорогую и без добавок
Я в Варусе покупала, фирму не помню, Франция производитель. Наши украинские мне не нравятся.
Томатико• 24 февраля 2024
Ответ дляпьЯНА
Читаю тему і їм арахісову пасту)
ем кранч том, вкусная. что вам с ней не так? какую фирму вы берете?
пьЯНА• 24 февраля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
BunCat хороша, свіжа завжди, подивіться в інтернеті
Советчица Года• 24 февраля 2024
Мені вона не смачна, жирна, у мене від неї якийсь сушняк і постійно води хочеться попити. Дітям і чоловіку подобається, мені гидота
пьЯНА• 24 февраля 2024
Ответ дляТоматико
Раніше брала BunCat українську, зараз їм якусь американську, передали мені, то можу сказати, що наша краща мені на смак, не така жирна.
Я таке знаю• 24 февраля 2024
Ответ дляБавовна
Нет варусов, только инет
Я таке знаю• 24 февраля 2024
Ответ дляпьЯНА
Спасибо
Я таке знаю• 24 февраля 2024
Ответ дляпьЯНА
Капец, на розетке ее нет(
Я почти все там заказываю
Ондатрова шуба• 24 февраля 2024
Ответ дляТоматико
Том??? Я тільки що за неї писала, вона як клей, я їх купила і викинула, візьмеш в рота ложку і не можна язика повернути, все зклеюється
пьЯНА• 24 февраля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Капец, на розетке ее нет(
Я почти все там заказываю
Я щойно зайшла в їхній інста, зараз акція- безкоштовна доставка на відділення Розетки
Ондатрова шуба• 24 февраля 2024
Ответ дляпьЯНА
Можете скинути посилання?
Я таке знаю• 24 февраля 2024
Ответ дляпьЯНА
О посмотрю, сенкс
пьЯНА• 24 февраля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Можете скинути посилання?
Боюся, що блокнуть як рекламу😫
Пошукайте bun.cat.shop в інста
Я таке знаю• 24 февраля 2024
Ответ дляпьЯНА
Капец там просто взрыв мозга, спасибо
пьЯНА• 24 февраля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Капец там просто взрыв мозга, спасибо
Це Ви про смаки?)
Ну так, я багато шо звідти пробувала, то найкраща для мене була з білим шоколадом, це просто ням)