24 февраля в 21:07

Два чи десять?

73% напишуть, що два.
Ну, так і єдиний марафон, і навіть, руззкэ лібералэ кажуть.
Результат:
вже голосів: 71
37 (52.11%) Одинадцятий вже
23 (32.39%) Десятий
11 (15.49%) Два
КокоСина 24 февраля в 21:08
2 роки десятирічної війни
1 9
katenka_ 24 февраля в 21:10
Выехала я из Горловки, когда сыну было 3+, сейчас ему 13+. Для меня 10 лет
3 12
автор 40ка 24 февраля в 21:11
Ответ дляkatenka_
Выехала я из Горловки, когда сыну было 3+, сейчас ему 13+. Для меня 10 лет
Сподіваюся, у вас зараз все нормально.
А для тих, хто спали, всього два.
1 4
katenka_ 24 февраля в 21:12
Ответ для40ка
Сподіваюся, у вас зараз все нормально.
А для тих, хто спали, всього два.
Спасибо. Конечно. 10 лет прошло...
Чаюри 24 февраля в 21:14
Влітку буде 10 років, як ми не вдома, гірко це усвідомлювати.
автор 40ка 24 февраля в 21:17
Ответ дляЧаюри
Влітку буде 10 років, як ми не вдома, гірко це усвідомлювати.
Колись, хоч і не дуже скоро, повернетесь
От такі, що найбільше постраждали від війни, ще пам´ятають, коли вона почалася - 2014
Чаюри 24 февраля в 21:18
Ответ для40ка
Колись, хоч і не дуже скоро, повернетесь
От такі, що найбільше постраждали від війни, ще пам´ятають, коли вона почалася - 2014
Та ми не найбільше. Руки ноги слава Богу є, живі. Дякую, сподіваюся, що повернемося.
katenka_ 24 февраля в 21:20
Ответ для40ка
Колись, хоч і не дуже скоро, повернетесь
От такі, що найбільше постраждали від війни, ще пам´ятають, коли вона почалася - 2014
Уже новый дом, новая жизнь, куда возвращаться...
Чаюри 24 февраля в 21:21
Ответ дляkatenka_
Уже новый дом, новая жизнь, куда возвращаться...
У нас нема, зйом. Є ще батьківський, але, думаю, він не доживе до перемоги.
Звёздонька 24 февраля в 21:22
Для нас в Криму почалось все відразу після трагічних подій Майдана. Ще по тв нічого не було, ховали Небесну сотню, а ми вже розуміли що почалось щось. Але наскільки все погано узнали трішки згодом. Дітям було 3 і 11 років. Діти війни. Ще до 24.02.22 дуже різало душу коли запитували чого ж ми з Севастополя поїхали, там же так добре. Донести , що жити в окупації це нереально важко було майже неможливо. Плюс тут періодично були теми як гарно в Криму. Пам’ятаю як виїхала перший раз 26.06.2014 ще потягом і стояли на зупинці в Херсоні , я дивилась на наш прапор на вокзалі і плакала. І як вже в 2022 в Одесі на кермом не могла стримати сліз від номерів херсонських за дорозі. Дуже важко. Дуже.
12 2
вре_Динка 24 февраля в 21:31
Для мене 10
автор 40ка 24 февраля в 21:45
Ответ дляЗвёздонька
Для нас в Криму почалось все відразу після трагічних подій Майдана. Ще по тв нічого не було, ховали Небесну сотню, а ми вже розуміли що почалось щось. Але наскільки все погано узнали трішки згодом. Дітям було 3 і 11 років. Діти війни. Ще до 24.02.22 дуже різало душу коли запитували чого ж ми з Севастополя поїхали, там же так добре. Донести , що жити в окупації це нереально важко було майже неможливо. Плюс тут періодично були теми як гарно в Криму. Пам’ятаю як виїхала перший раз 26.06.2014 ще потягом і стояли на зупинці в Херсоні , я дивилась на наш прапор на вокзалі і плакала. І як вже в 2022 в Одесі на кермом не могла стримати сліз від номерів херсонських за дорозі. Дуже важко. Дуже.
В Криму там з 2014 року уже все гіршало.
То вирублення лісів, то пляжі в поганому стані.
То медицині піпець.
А корупція... Місцеві казали, що вперше бачать, аби аж так крали.
Нові закони, податки.
Тим, хто здавали житло, наприклад.
Порожні готелі
автор 40ка 24 февраля в 21:47
Ответ дляЧаюри
У нас нема, зйом. Є ще батьківський, але, думаю, він не доживе до перемоги.
Біля якого міста ваш дім, якщо не секрет?
Чаюри 24 февраля в 21:55
Ответ для40ка
Біля якого міста ваш дім, якщо не секрет?
Батьківський? Гірник, 17 км до фронту. А так квартира лишилася в Донецьку.
автор 40ка 24 февраля в 22:01
Ответ дляЧаюри
Батьківський? Гірник, 17 км до фронту. А так квартира лишилася в Донецьку.
О, у мене була якось справа з людиною з Покровського району, там, де ваш дім.
Правда, то було пів року тому чи більше і там було ще тихіше
Квартиру точно запийте, там, певно, нові господарі
Чаюри 24 февраля в 22:04
Ответ для40ка
О, у мене була якось справа з людиною з Покровського району, там, де ваш дім.
Правда, то було пів року тому чи більше і там було ще тихіше
Квартиру точно запийте, там, певно, нові господарі
Свекруха квартиру сторожить, вона через кілька будинків живе, комуналку заносить і все таке.
автор 40ка 24 февраля в 22:08
Ответ дляЧаюри
Свекруха квартиру сторожить, вона через кілька будинків живе, комуналку заносить і все таке.
О, то вона в Донецьку?
Бідна жінка, страшно подумати
Можна тільки молитися
Чаюри 24 февраля в 22:11
Ответ для40ка
О, то вона в Донецьку?
Бідна жінка, страшно подумати
Можна тільки молитися
Вся рідня чоловіка там, тітка, свекруха, свекор, брат, правда братова з дітьми виїхала, і я з ними не дуже хочу спілкуватися, там з усіх тільки свекруха не зетанута, з нею спілкуюся час від часу.
автор 40ка 24 февраля в 22:38
Ответ дляЧаюри
Вся рідня чоловіка там, тітка, свекруха, свекор, брат, правда братова з дітьми виїхала, і я з ними не дуже хочу спілкуватися, там з усіх тільки свекруха не зетанута, з нею спілкуюся час від часу.
Знаєте, мені здавалося, що так, є на Донбасі прихильники Росії, але то тільки на словах, в теорії у них вся любов.
А як в реальності побачать, як воно, то одразу полярність змінюється.
Ну нічого, хоч дітей вивезли, бо Росія їх викрадає з 2014.
Колись все закінчиться і рани заростуть, так завжди бувало