Лиса Патрикевна• 24 февраля 2024
Який дитячий візочок обрати?
Які колеса краще: поліуретан або гума, гелеві або пластикові, надувні або не надувні?
Та цікавить ще візочок 2в1 або 3в1 обрати? Або просто з люлькою? Дитина має народитись всередині літа. Живемо у приватному будинку.
Курочка-чубаточка• 24 февраля 2024
2 в 1 и брать сразу хорошее автокресло с рождения до 4х лет Cybex sirona с положением сидя и лежа.
Ну и я вообще за Cybex
Стрекоза любви• 24 февраля 2024
Я купляла люльку з великими гумовими колесами. Зверніть увагу ще на розмір люльки, щоб вона була більш менш просторою, бо спекотно. Потім після люльки вже компактну прогулянкову купила.
Ласую колобками• 24 февраля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
.
Ласую колобками• 24 февраля 2024
Автор, для начала нужно знать сколько вы готовы потрать на это удовольствие
Задираю носа• 24 февраля 2024
Не беріть 2 в 1. Краще спочатку люльку. А потім купите прогулянкову легеньку
Лиса Патрикевна
• 24 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Ми не економимо, скоріш придбаємо те, що збере більше гарних відгуків)
Лиса Патрикевна
• 24 февраля 2024
Нічого собі, як багато за сайбекс) дякую за відповіді усім♥️ і тим хто ще напише👌
Ласую колобками• 24 февраля 2024
Ответ дляЗадираю носа
И что они делать зимой будут с той легкой?
Ласую колобками• 24 февраля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Смотрите, вы отзывы читайте конечно, но выбирать только по ним не стоит. Съездите в магазин и посмотрите, покатайте разные варианты. Так и выбирете то, что будет удобно именно вам.
Лиса Патрикевна
• 24 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Дякую за пораду)
ЧорноброваЯ• 24 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
То что я сейчас с oyster, ну это правда Киев
ЧорноброваЯ• 24 февраля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Дякую за пораду)
И тоже не факт , что угадаете) Анекс купила - люлька супер довольны , откатали до 7 месяцев и пересели в легкую прогулку
Ласую колобками• 24 февраля 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Тю) да разве это легкая) я думала вы имели ввиду что-то типа yoyo
ЧорноброваЯ• 24 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Ну мне лёгкая) я не знаю про yoyo, не катала)
Хочу на Балі• 24 февраля 2024
Тот момент, когда коляску бу брали))) прогулка 900 грн и люлька от первого ребенка с автокреслом (было 10 т, 7 лет назад). Но сейчас бы брала с пружинными побольше спереди, если частный дом.
Брюнетка в Мармеладе• 24 февраля 2024
Tuttis Zippi Sport выдержала 2 детей с разницей в 9 лет. Есть и другие модели очень надёжные.
Gybex не оправдано дорогая, а выглядят как черти что и сбоку бантик, если не бантик так крылья амура или розы, не понимаю совсем.
Папобус• 24 февраля 2024
Вибрала ненадувні колеса, візочок 2 в 1. Maxi cosi plaza+ і до неї їхнє ж автокрісло cabriofix (до року, обличчям назад) з базою ізофікс і адаптерами, щоб пересаджувати на колеса коляски. Мені дуже сподобалося, все це зручно і практично, коляска з прогулянковим блоком складається досить компактно для дому, а якщо зняти сидіння, то самі шасі нормально влазять в машину. Стійка, зручна, з досить високою ручкою (мені це було важливо). Все можна зняти і випрати.
Єдиний мінус - колісна база важкувата) якось бачила, як в переході по сходах бігла мама, легко тримаючи коляску з дитиною віком з рік - з цією так не побігаєш.
Люлькою користувались до півроку, потім прогулянковим блоком - досі іноді беремо на прогулянку, дитині скоро 2, коляска себе цілком виправдала.
спальное место• 25 февраля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я за Joolz , сама зручна для мене , в мене їх було 6 різних , маневрена ,якісна ,велика люлька і дуже зручний прогулянковий блок, наша легка прогулянка так і стоїть без діла ,беремо тільки у подорожі.