Лиса Патрикевна• 24 февраля 2024

Який дитячий візочок обрати?

Які колеса краще: поліуретан або гума, гелеві або пластикові, надувні або не надувні?

Та цікавить ще візочок 2в1 або 3в1 обрати? Або просто з люлькою? Дитина має народитись всередині літа. Живемо у приватному будинку.
Бабця в мештах• 24 февраля 2024
Сайбекс , Жане, там поламані і колеса і все решта
Губи до вух• 24 февраля 2024
Сайбекс неубиваемая
Курочка-чубаточка• 24 февраля 2024
2 в 1 и брать сразу хорошее автокресло с рождения до 4х лет Cybex sirona с положением сидя и лежа.
Ну и я вообще за Cybex
Стрекоза любви• 24 февраля 2024
Я купляла люльку з великими гумовими колесами. Зверніть увагу ще на розмір люльки, щоб вона була більш менш просторою, бо спекотно. Потім після люльки вже компактну прогулянкову купила.
Грамотний хвіст• 24 февраля 2024
2 в 1 как минимум. Если на машине, то 3 в 1.
Ласую колобками• 24 февраля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
.
Ласую колобками• 24 февраля 2024
Автор, для начала нужно знать сколько вы готовы потрать на это удовольствие
ГендиреХтор• 24 февраля 2024
Сайбекс
Задираю носа• 24 февраля 2024
Не беріть 2 в 1. Краще спочатку люльку. А потім купите прогулянкову легеньку
автор Лиса Патрикевна • 24 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Ми не економимо, скоріш придбаємо те, що збере більше гарних відгуків)
автор Лиса Патрикевна • 24 февраля 2024
Нічого собі, як багато за сайбекс) дякую за відповіді усім♥️ і тим хто ще напише👌
Ласую колобками• 24 февраля 2024
Ответ дляЗадираю носа
И что они делать зимой будут с той легкой?
Ласую колобками• 24 февраля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Смотрите, вы отзывы читайте конечно, но выбирать только по ним не стоит. Съездите в магазин и посмотрите, покатайте разные варианты. Так и выбирете то, что будет удобно именно вам.
автор Лиса Патрикевна • 24 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Дякую за пораду)
ЧорноброваЯ• 24 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
То что я сейчас с oyster, ну это правда Киев
ЧорноброваЯ• 24 февраля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Дякую за пораду)
И тоже не факт , что угадаете) Анекс купила - люлька супер довольны , откатали до 7 месяцев и пересели в легкую прогулку
Ласую колобками• 24 февраля 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Тю) да разве это легкая) я думала вы имели ввиду что-то типа yoyo
ЧорноброваЯ• 24 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Ну мне лёгкая) я не знаю про yoyo, не катала)
Хочу на Балі• 24 февраля 2024
Тот момент, когда коляску бу брали))) прогулка 900 грн и люлька от первого ребенка с автокреслом (было 10 т, 7 лет назад). Но сейчас бы брала с пружинными побольше спереди, если частный дом.
Yana1915• 24 февраля 2024
Ми купували анекс , але через 3 місяці купили сайбекс вона легенька , зручна , найкраща !!!
Брюнетка в Мармеладе• 24 февраля 2024
Tuttis Zippi Sport выдержала 2 детей с разницей в 9 лет. Есть и другие модели очень надёжные.
Gybex не оправдано дорогая, а выглядят как черти что и сбоку бантик, если не бантик так крылья амура или розы, не понимаю совсем.
Папобус• 24 февраля 2024
Вибрала ненадувні колеса, візочок 2 в 1. Maxi cosi plaza+ і до неї їхнє ж автокрісло cabriofix (до року, обличчям назад) з базою ізофікс і адаптерами, щоб пересаджувати на колеса коляски. Мені дуже сподобалося, все це зручно і практично, коляска з прогулянковим блоком складається досить компактно для дому, а якщо зняти сидіння, то самі шасі нормально влазять в машину. Стійка, зручна, з досить високою ручкою (мені це було важливо). Все можна зняти і випрати.
Єдиний мінус - колісна база важкувата) якось бачила, як в переході по сходах бігла мама, легко тримаючи коляску з дитиною віком з рік - з цією так не побігаєш.
Люлькою користувались до півроку, потім прогулянковим блоком - досі іноді беремо на прогулянку, дитині скоро 2, коляска себе цілком виправдала.
спальное место• 25 февраля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я за Joolz , сама зручна для мене , в мене їх було 6 різних , маневрена ,якісна ,велика люлька і дуже зручний прогулянковий блок, наша легка прогулянка так і стоїть без діла ,беремо тільки у подорожі.