Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024

Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка

В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
Калинові вуста• 25 февраля 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
У сына плеш на всю бошку) какие 25?))) там 40 минимум
А автор в 25 рожать бросилась от 40-калетнего?
Качка в тапцях• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я тут ОДНА!
Ну як одна, колеги в місті. Незнаю сусід. Женилися, свідки. Добре у чоловіка адекватні друзі
ГЛЮкоза• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Та хай веде, за гімно буду боротись. Трохи маю потерпіти поки доки зроблю
Добре, тоді даю вам пораду. Їдьте в Місто добра до Марти. Вона якраз недавно закликала всіх хто потребує- звертатися до них.
Мне без сахара• 25 февраля 2024
Ответ дляЛастовиння
А зараз вже не потрібен дозвіл батька на виїзд?
Не потрібен. Виїзд дитини у присутності одного з батьків. І заяви батька на дозвіл виготовлення закордонного паспорту зараз не потрібно.
И_В_офигительных_штанах• 25 февраля 2024
Дівчата, а що там голубки прокинулися вже?
Калинові вуста• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Квартиру дали від заводу при СРСР, сину 35 бо родила в 40
А че гостинку дали? Тогда одинокая была?
Мама Карло• 25 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
Какой треш я прочитала . Автор . А до этой бабы у вас проблем в семье не было ?
Зараз вам автор накаже вийти з теми😅 6 роком разом, таке щастя, така любов, заміж по зальоту на пізньому терміні вже. Все як в казці, коротше. Такий для автора удар в спину від принца.
Мне без сахара• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я тут ОДНА!
Автор, отсоритуйте полезные посты. Например, тот где советуют вещи сразу новой почтой отправить. И не реагируйте на такие
Все питаю зарання• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Чому раніше не зробили? Ви ж його знаєте
Чорнобаївка• 25 февраля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
А вот и контакты подъехали. Я ж говорю - темы спецом создаются.
Вы у психиатра бывали ранее? Пора..... Подозрительность, паранойя - первые звоночки) То есть, просто загуглить, так как у меня уже душа болит за автора - это капец сложность??? Тьху, противно от холодных и подозрительных баб((( Моя страница на ноуте сейчас в фото. Аж завтрак отставила в сторону, прямо тошно
delphoto
ВсеПроВсехЗнаю• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я в декреті, є заощадження невеликі але на перший час тілтки
500₴, 1000€
какая-то у вас интересная беспечность, ведь с мужем у вас давно нет жизни,но о паспорте вы задумались только сейчас
Качка в тапцях• 25 февраля 2024
Автор, тримайте нас в курсі. Зарядіть телефон, якщо ви відчуєте небезпеку, одразу викликайте поліцію. На домашнє насилля вони швидко приїжджають, там спецпідрозділ.

Просто ви ж розумієте, зараз він пішов, якщо був п´яний, то ще вип´є. Якщо та ’лахудра’ агресувала, то зараз вона йому в голову такого налиє. В любому випадку, поліція випише протокол, бо він в стані алкогольного сп´яніння перебуває з грудною дитиною
Мне без сахара• 25 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Давайте жизнь свекрови разберём ещё 🙃
Пушкининиана• 25 февраля 2024
Ответ дляГл. Амурная
Вы еще не поняла, что автор не будет этого делать, никаких языков учить и работать идти. Ей просто нужно содержание, без всяких усилий, просто за то, что ’я родила’...
А надо с роддома на завод?Или сразу в окоп?Прям с ребенком.Мужику можно бухать и блядей водить, а тут посмела с 5месячныс дитем не работать.На кол ее.
Калинові вуста• 25 февраля 2024
Ответ дляМне без сахара
Давайте жизнь свекрови разберём ещё 🙃
Почему нет?
Все питаю зарання• 25 февраля 2024
Ответ дляЛастовиння
Ні.
А ось щоб зробити паспорт… закордоном вимагають
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Його мама 75 річна жінка з кривою спиною
Яка тяжко відпрацювала на заводі
І що вона не може дати копанця, або забрати свого дебіла, щоб він своїх курвів не водив в квартиру, в яку вона пустила пожити його з законною дружиною та онуком.
Щоб ви могли спокійно там залишитись хоча б до часу, коли дитина в садок не піде, а ви на роботу.
ВсеПроВсехЗнаю• 25 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
Надо было вызвать полицию , сказать , что кидались на вас , а пока приехала полиция заснули .
Забрали бы в полицию , а оттуда муженька на фронт .
За что забрали бы?
КоролеВешна• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
А свідотсво?
Вам нужно в центр поддержки. В Киеве есть он. Там можно пожить. Пока малыша в ваш паспорт вклеят. Без бумаг не получится выехать
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляМама Карло
А де вони познайомились і кілька років прожили, до того, як автор стала біженкою ні то з Херсону, ні то з Каховки. Також цікаве питання.
Мне без сахара• 25 февраля 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Ні.
Я оновлювала два тижні тому за кордоном дитині паспорт. Без дозволу батька. Батько моєї дитини на війні, були люди в черзі де батько в окупації. Де той дозвіл брати? У 2019 робили паспорт з дозволом.
Пригощаю кашею• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
5 місяців. Черга, із-за поляків які дебош влаштували
Їдьте в Німеччину. Тут соціал хороший і матері з дітьми захищені. Поки дитя мале, не будуть гнати на роботу, а там підете вчити мову, дитину в садочок і будете влаштовувати своє життя.
Дуболом• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Тобто, ви теж з Каховки, але написали помилково, що з Херсону?
А так не може бути, що батьки зараз живуть в Каховці, але донька з Херсону? Це якась зовсім небувала ситуація?
selenas• 25 февраля 2024
А зараз потрібен дозвіл батька на виїзд дитини за кордон?
Загранпаспорт точно потрібен дитині.
Все питаю зарання• 25 февраля 2024
Ответ дляМне без сахара
Це добре. У нас в посольстві вимагають копії паспорта батька та його заява на дозвіл.
Леся Українка• 25 февраля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вы серьезно? Я бы их сковородкой отх@ярила, устроила скандал, звонила и слала фото его родителям посреди ночи. И это я вполне спокойная и по жизни интеллигентная, истерик не устраиваю. Понятно, что это все, отношениям хана, такое не прощают адекватные женщины. Так зачем сдерживаться? Это не просто измена, это капец какой плевок жене в лицо. Ох я бы оторвалась. Если бы боялась с пьяными драки, то дождалась бы чтобы уснули и потом ведерком холоднючей воды их облила бы. И потом можно сковородкой - эффект неожиданности )). А Вы её знаете или нет?
Я такая же. Очень спокойная по жизни, но подобную ситуацию не допустила бы. Пи&дец был бы.
Да, я слабая и есть риск получить ответ. Ну можно было открыть дверь, подключить соседей, вызвать полицию, но не дать себя так унижать.
Сонячний зайчик• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Мені цікаво що він буде говорити як прийде. Просто неналазить на голову, ваша реакція, його те що привів і ліг з нею у вас на очах
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляДуболом
Цікавлять відповіді автора, а не ваші.
Baxik• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Так, я переселенка з Херсону
Буду планувати якось поїздку до Польщі
Як на кордоні буде, ще і дитя 😩
В Польщі прийняли закон про біженців. Після 4.03.2024 хто перетне кордон. Почитайте
Леся Українка• 25 февраля 2024
Ответ дляТворог для розжига
А что ей помогать? Если это правда - она так и будет сидеть сопли наматывать. Ну как можно спать рядом с мужем и его шмарой? Как можно опуститься до такого, что в дом где твой ребёнок, приводят любовницу? Та ну. Скандал - менты - лишнее доказательство в суд при разводе.
Разведут и без ментов
Смысл в том какое нужно иметь железное терпение?
Я в отношениях с абьюзером расцарапала ему рожу, но терпеть скотское отношение не буду