Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024
Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка
В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
Несу пургу• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ще не повернувся. Кормлю дитя, записалась в чергу на загран дитині
Буду чекати поки зроблять а тим часом пробивати куди і як їхати
Если вы едете к родственникам, ущнайте адрес и как отправить вещи укрпочтой. Тот же столик для кормления, вещи на весну и т.д. чтоб не переть в руках
КоролеВешна• 25 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Раньше было: ’жалуйтесь свекрови’, сейчас:’сдайте тцк’
Можно совмещать.
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
В мому житті був такий мужчина. Тому я навчилася захищатися і стояти за себе. Такі розуміють лише коли їм дають нормальний відпір. Я розумію, ок, прийшов пʼяний в повному неадекваті. Ок. Білочка зловила, агресія, буває всяке. Але вони проспались, спокійно собі в неї на очах милувались, гроші взяли і звалили. Це як? Вона що, фікус?
І дитиною, за її словами , він дорожить, бо вивезти не дасть.
Я кормила дитину, в нього зуби лізуть, вередує. Мені з дибілом треба було виясняти відносини??який сенс, добре що пішла та клуша, аби бацилу не залишила
ГЛЮкоза• 25 февраля 2024
Ответ дляLuna_mi
Хорошо, что в вашей жизни действительно не было таких мужчин, которых стоит бояться. А если он действительно больной на голову и что-то сделает, вы готовы нести ответственность за свой совет, который даете?
А Ви їй радити нічого не можете, але на Вашу думку, це добре, що вона тихенько сидить. Але і в Германію на її місці Вам теж би страшно було їхати бла бла. Дуже їй в такому випадку ваше тримання кулачків допоможе. Людина повинна себе в руки взяти і діяти, а не ці соплі жувати і голову попелом посипати. Себе і дитину рятувати.
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляГде тут 0?
В крайньому разі запитають чи вони не били і не ображали автора. Скажуть,що хто-зна що то за баба, може колега чоловіка з роботи і вона не встигла доїхати додому до комендантської години
Ага і обійняти її ща талію щоб холодно не було 🤦🏻♀️ яка ж це робота така до комендантської в суботу
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляПапина дочка
Я вот одного не пойму, он же не вчера таким стал. И не вчера испортились ваши отношения. Правда? И что значит забрал ваши последние деньги, что ее домой отправить. Это вы себя так не любите, или он вас так заклевал?
Я кормила дитину в якої лізуть зуби, що мені вихвачувати гроші? Всеодно він своє візьме
Домашня Зюзя• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Мої батьки в оквпаціі, туди їхати? 🤦🏻♀️
Выход есть всегда. Свяжитесь с мамой. Может она приедет к Вам оттуда, найдет тут работу, будете вместе жить, необязательно в оккупации. Хорошая мать ребенка своего с внуком не бросит. Разве что Вы из неблагополучной семьи? И мать - алкашка. Тогда найдите себе жилье. Необязательно - Киев. Можно и в райцентре - подешевле. Интернет же есть, как я вижу. Строчите тут темку. Вариантов масса. Подайте на алименты.
Дева Мария• 25 февраля 2024
Какой треш я прочитала . Автор . А до этой бабы у вас проблем в семье не было ?
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Я би таке влаштувала, що мені би все рівно було би чи він більший. Летіла би вона в мене як сраний віник. А почав би руки простягати до мене- викликала б поліцію.
Ви так думаєте, а для мене моя дитина важливіша від сварка яка не призведе ні до чого, вже і так ясно. Поліція не завжди встигає я вам так скажу
Мама Карло• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Квартиру дали від заводу при СРСР, сину 35 бо родила в 40
А чого в нього в 35 зачіска в стилі генсека совка? Не можна вже побритись повністю?
Ответ дляГЛЮкоза
Значит, если человеку плохо и он прямым текстом просит именно моральной поддержки, мне нужно учить его жизни и что он должен по моему мнению делать? Я господь бог и знаю ситуацию автора досконально, чтоб мочь дать действительно ценный совет, который не навредит?
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляМама Карло
Про лисину чули колись, бачили? Чоловіки лисіють
ГЛЮкоза• 25 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Значит вам именно скандал важен, а автору - здоровье ребенка! Умнее быть надо. Мне отвечать не обязательно, дискуссии с вами не хочу, свое мнение не оспариваю))
Тут справа не в скандалі, а, в кінці кінців, в повазі до себе самої і своїх кордонів елементарних. Він з таким успіхом завтра ту пані з каструлями в ту гостинку приведе і будуть в ванні плюскати ь. А автор далі баде сидіти з покерфейсом з її настроєм. Сподіваюсь, вона таки збереться з духом і втече поки те мурло буде на роботі.
Чорнобаївка• 25 февраля 2024
На одній із непримітних вуличок, неподалік центру столиці, розмістили Притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства (це другий вже у Києві). «У притулку є декілька кімнат у яких можуть перебувати жінки із дітьми, кімната для розваг та навчання, а також кабінет керівника, у якому також можна буде отримати консультацію юриста чи психолога. Простора кухня із усім необхідним посудом та технікою. До слова, кияни, що постраждали від домашнього насильства можуть звертатись телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного.
Я б дзвонила, просила б допомоги на час і не доби не була б цим бидлоглотом!!!
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Та хай веде, за гімно буду боротись. Трохи маю потерпіти поки доки зроблю
Домашня Зюзя• 25 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
А вот и контакты подъехали. Я ж говорю - темы спецом создаются.
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Його мама 75 річна жінка з кривою спиною
Яка тяжко відпрацювала на заводі
Мама Карло• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Наче все на обличчі пишуть
Ви ж пишете, що 6 років разом. До того всі роки був чудовим чоловіком, а тут раптом таке?
Домашня Зюзя• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Яка тяжко відпрацювала на заводі
При чем тут ЙОГО? Ваша.
Качка в тапцях• 25 февраля 2024
Автор, що вам сказав чоловік, окрім того що комендантська година, і ця ’лахудра’ не встигла. Чи є у вас знайомі серед чоловіків, може кум чи брат, щоб за вас заступитися. Бо він повернеться, і якщо йому не сподобаються ваші запитання, і якщо ви говорили, що він агресивний, вам потрібен захист. Більше дайте контексту
Прикуси Язика• 25 февраля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
О Боже! Він хоч вижив?
😂так, але його вигнали до пустелі… страшна історія
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляМама Карло
🤦🏻♀️ покиньте цей чат
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Я тут ОДНА!
Свекруня• 25 февраля 2024
Если он уже до такого дошёл...то Вам однозначно надо заканчивать такие отношения, не ломайте себя и психику ребёнку, не надо это всё терпеть из-за жилья и за такого ’батька’-це не батько, це тупоголовый кАбель... Уходить и снимать квартиру где- то не вариант... времена такие что Вам реально можно и нужно выезжать за границу с ребёнком(плюс не надо разрешение этого мудака на выезд ребёнку) ни в какую Польшу, а в Германию! там выплаты больше и квартиру с ребёнком быстрее дадут! Если не глупая, то и язык выучите и работу там найдёте, а там гляди и жениха. А его конечно надо прижать по аллиментам, нет денег на адвоката?- есть центры помощи женщинам, бесплатно помогут юредически и как вариант можно в такие центры обращаться, чтобы какое то время пожить с ребёнком там.
Гола з конопель• 25 февраля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Чого би він мав ображати дитину? З якого дива? Дурня повна. Так, зробити скандал і поставити на місце. Смисл в тому, що вона його дружина, а не амеба глухоніма в квартирі. І в нього є обовязки перед нею як чоловіка. Повторю ще раз- їдуть на тому, хто везе.
та мало чого? п´яний же, може не усвідомлювати що робить
ГЛЮкоза• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ну, з таким успіхом вона знов може завітати знову. На поправини. У вас же немає меж дозволеного вдома. А ви і далі бадете кивати.
Ответ дляЩас ухожу
Я тоже считаю, что скандал ничего не даст, если вы все равно решили расстаться. Берегите себя и вашего ребенка. Кто знает, возможно, в новой стране или в новом доме вас будет ждать более счастливая жизнь)