Как считаете?чтоб не побираться, как тут многие говорят
Love_Love_Love_• 25 февраля 2024
Ніколи не збиралась « побіратся» ні в США, ні в Європі, ні в Україні. Це не залежить від сумми, грощі поняття швидкоплинн, щоб не побіратся потрібні інші речі.
Asteroidea• 25 февраля 2024
Про США нічого не скажу, якось мені це не цікаво. А по країнах Європи то напевно десь €2000 після податків. Цього вистачить на оренду квартири та середній рівень життя. Машину звісно при такому доході не придбаєш, але й пробиратися не потрібно буде
Asteroidea• 25 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Котра у вас година?
Asteroidea• 25 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
фото
Я чомусь думала, що в нас годин 6-7 різниця. Виходить помилилась
Love_Love_Love_• 25 февраля 2024
Ответ дляAsteroidea
З чим, саме?
Asteroidea• 25 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
З чим, саме?
З Україною звісно 💛💙
А взагалі то так, посередники так і кажуть, що на американських сайтах розпродажі стартують о 10 чи 11 по українському часу. Оце і є різниця в часі
Love_Love_Love_• 25 февраля 2024
Ответ дляAsteroidea
З Україною звісно 💛💙
Так з Нью Йорком по Києву і є 7 годин
Я не Сірожа• 25 февраля 2024
Ответ дляAsteroidea
США великі, там декілька часових поясів.
Зі східним узбережжям (де Нью Йорк, Майамі) різниця 7 годин, з західним - де Лос Анжелес, Сієтл - 10 годин. З зонами посередині материка - 8-9 годин.
Я не Сірожа• 25 февраля 2024
По темі - все ж від запросів людини залежить)
За Європу не скажу, в США мені комфортно було б з 500000 доларів зразу, щоб на будинок і пару машин вистачило, і потім хоча б по 6-8 тис в місяць на кожного члена родини)
А якщо по мінімуму, без фантазій, то на перший час родині, яка не має ніякої допомоги, буде достатньо тисяч 25 з собою, і потім щомісячно 10 тис.
Хоча більшість їдуть, маючи з собою тисяч 5, і потім стільки ж заробляють, і їм норм.
VitalinkaGL• 25 февраля 2024
Не побираемся.
Нам комфортно,едим,пьем,что хотим)цены дешевле чем в Украине)
снимаем 3бедрум) 1300 в месяц выходит с ком.по кругу в год.
4000-4500 хватит на 4х(UK)
Это не проблема,2000-2500 в мес.заработать можно спокойно на человека.
4000-4500 хватит на 4х(UK)