Да Щас же• 24 февраля 2024
Ванкувер і Торонто - єдині прогресивні мегаполіси в Канаді?
тобто близькість до США дає взнаки? для тих кому комфортно мегаполіс як Київ - там значить не буде ж ефекту ізольованності від цивілізаціі, на який скаржаться наші біженці що потрапили десь на північ Канади?
В цих міцях гарно з загальним транспортом, чи без автівки - ніяк все одно?
На самотню людину скільки мінімально грошей на скромне житло треба? і там мабуть спершу при аренді треба декілька місяців оплатити і задаток і послуги рієлтора? Яка мін.сума (не шикувати, а саме по мінімуму, і головне щоб окреме житло) для цього має бути при вʼїзді?
Коли мовчу- приємна жінка• 24 февраля 2024
Багато бомжів, особливо у тому громад транспорту, мегаполіси там не комфортні, бруд та бомжі, то вам не Київ
Сама не знаю• 24 февраля 2024
По лінії метро цілком можна без авто жити. Житло в Торонто від 2000 1 спальня каартира.
Да Щас же
• 24 февраля 2024
Ответ дляСама не знаю
2000 кан.доларів?
Сама не знаю• 24 февраля 2024
Ответ дляДа Щас же
2000 кан.доларів?
Так, це 1 bedroom, якщо в вас 2 дітей, то треба 2 bedroom. Зараз дуже подорожчало все, продукти, пальне. Найперше шукайте роботу, щоб не добиратися годинами.
Да Щас же
• 24 февраля 2024
Ответ дляСама не знаю
а хіба в Ванкувері і торонто погано з транспортом? пробки?
Сама не знаю• 24 февраля 2024
Ответ дляДа Щас же
Якщо ви живете і працюєте по лінії метро, то Ок, але так сполучення погане і відстані величезні, можете добиратися довго і не факт, що доїдете. Подруга їздила 2 год в одну сторону, машиною 25 хв.
Да Щас же
• 24 февраля 2024
Ответ дляСама не знаю
ну я розглядаю варіант оформити фоп в Україні (онлайн консультації україномовних), і може доплачувати відсоток податку в канаді.. звісно може якусь підроботку деся поряд також розгляну.. головне щоб не село, а де багато всього жити..
Сама не знаю• 24 февраля 2024
Ответ дляДа Щас же
Гляньте не саме Торонто, а передмістя, щоб доїхати до метро автобусом. Буде дешевше житло. Є ще поїзди go train - багато людей добираються ними
Да Щас же
• 24 февраля 2024
Ответ дляСама не знаю
дякую