Божа кульбабка• 25 февраля 2024
Купальные вопросы
1. Не будет ли эта драпировка на купальнике создавать доп объем в районе живота? (Есть свой небольшой😁)
2. Хочу халат, либо халат+штаны. Белый/кремовый, летящий, но не из полупрозрачного полиестра, и не из льна, и ценой до 2тис. (То что на фото стоит 7) Где посмотреть такое?
Зяблик протестант• 25 февраля 2024
Жахливий варіант при будь якій фігурі. Цей жахливий вузол притягує всю увагу
Молчунья• 25 февраля 2024
Вибачте але купальник якийсь дивний. Здається що він навпаки підкреслить будь який живіт і зробить фігуру вагітною.
Краще вже шукати купальник з утяжкою. Або вибрати якийсь абстрактні малюнок на животі.
Королева краси• 25 февраля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Жирный плюююююс
Відповів всім• 25 февраля 2024
Він тільки на худих, бо будете виглядати дивно, якщо маєте живіт і зайву вагу
Божа кульбабка
• 25 февраля 2024
Ответ дляМолчунья
В мене живіт нижче талії, і була думка, що буде виглядати наче то купальник😁
Бла бла бла• 25 февраля 2024
Посмотрите на официальном сайте Cupshe. Там много всякого разного интересного. И недорогого.