Лінива, не каюсь• 25 февраля 2024
Яку ТМ молочки схвалюєте? Чому саме її?
Може у когось знайомі/родичі працюють на виробництві, що кажуть? Чи є молоко в молоці, кефірі, творозі і тд.?
Единая страна!• 25 февраля 2024
Все, що на полицях супермаркетів з вмістом пальмової олії. Під тим чи іншим виглядом. Маленькі фермерські господарства але і там потрібно перевіряти
Укр_жіночка• 25 февраля 2024
Никакую. Во всей магазинной молочке крахмалы и сахара, ароматизаторы. Даже в несладких позициях везде крахмал, загустители. В общем все чего не должно быть в молочке. Поэтому беру фермерское молоко на разлив и делаю из него йогурт и кефир
Море_море_я_скучаю• 25 февраля 2024
У моей знакомой мама работала на заводе Злагода, работала технологом и очень хорошо отзывалась о производстве.
Лінива, не каюсь
• 25 февраля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Дякую, що нагадали, колись дитині тільки Злагоду купувала, бо прочитала багато хороших відгуків про неї.
Единая страна!• 25 февраля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Якщо до 2014-15 року, то можливо. Після, якість молочної продукції дуже знизилася
палка-копалка• 25 февраля 2024
Автор, запам´ятайте. Краще пастеризоване з виробництва, ніж від бабушка чужої невідомо яке. Тільки у перевірених бабушек, але такі є не у всіх
Пластилин_Колец• 25 февраля 2024
На жаль в мене вибору нема: На здоров´я або Молокія, в залежності що є в магазині. Ще Галичина іноді
Оскорбляю всячески• 25 февраля 2024
Безлактозка Лактель, Волошкове( окрім молока), польська Млековіта.
Безлактозне На здоров´я - найгірше в плані вмісту лактози, мені не заходить.
Анонимарик• 25 февраля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
А что хорошего в сахаре, который они суют в детские йогурты?
Анонимарик• 25 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Вон пшеки опять наши зерновые культуры по высыпали на землю, а вы продолжайте покупать их говняную молочку
Міс Всесвіт• 25 февраля 2024
Селянское беру, нравится вся продукция ( жаль творог не делают, творог беру Белоцерковский)
Зайченя• 25 февраля 2024
Беру в магазині те, що по акції, але не саме дешеве типу Повна Чаша, Своя Лінія, купуємо найчастіше Яготинське 2.5, ми його тільки для кави купуємо, сметану, сир кисломолочний купую різних торгрвих марок, подобається сир Президент, але ціни кусаються, купила тиждень назад творог на ярмарці 5%, не дуже сподобався, якийсь специфічний має аромат, наче крейдою пахне, домашній сир від домашньої корови смачніший звичайно., у батьків була і є корова зараз ще в мого батька то інколи перепадає мені домашня молочка.