Ацетилсалициловая кислота• 25 февраля 2024
Як ви розумієте, що інструменти стерильні в державній стоматології?
В приватній зрозуміло приносять стерильний набор і відкривають при пацієнтові,і купу одноразових розхідників, питань немає!
А от в державній ,як це все відбувається?
Лікар дістає звідкись ті інструменти,і як ви впевнені,що вони стерильні перед застосування,ви задаєте якісь питання лікарю стосовно цього?
Ирина-61a8• 25 февраля 2024
Не доверяю частным пусть там стерилизация хоть какая. То что в сложных ситуациях отправляют в государственные о многом говорит.
Залізний занавіс• 25 февраля 2024
Тільки у приватну ходжу і ніколи не бачила нічого одноразового. Більш того, стоматолог навіть рукавички не змінює весь день. І курити в них ходить, і до туалета само собою. Перед пацієнтом тільки миє руки або антисептиком обробляє. На тому все. У стерильності інструментів взагалі не впевнена.
Ответ дляЗалізний занавіс
и зачем ходить в такое место?
Я_з_Франека• 25 февраля 2024
Ой дівчата, державна, приватна... Чоловік мій тільки в приватну ходив регулярно - за останні 10 років одне видалення і чистки кожен рік.... і гепВ десь взявся...
Ацетилсалициловая кислота
• 25 февраля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Гарна приватна чи так собі?
Ацетилсалициловая кислота
• 25 февраля 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Що за треш?
Ацетилсалициловая кислота
• 25 февраля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
До речі через чистку малоймовірно підчепити гепатит
Ацетилсалициловая кислота
• 25 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
І в держ є стерилізаційна
А пакети?
Я_з_Франека• 25 февраля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну, це в кого як. Мені коли чистили - крові було норм, ясна такі
Ацетилсалициловая кислота
• 25 февраля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Так приватна така собі?
Погано була?
Я_з_Франека• 25 февраля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Так приватна така собі?
Погано була?
Та наче норм, все обробляють. Але ж факт, він більше ніде не міг підчепити.
Я й сама туди ходжу, набагато частіше і все ок. Тут мабуть справа фарту
Ацетилсалициловая кислота
• 25 февраля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Чому так впевнені ,що більше ніде?
Татуювання робив?
Пірсинг?
Операції?
Переливання крові?
Хтось поранив тощо
Купу причин може бути
Татуювання робив?
Пірсинг?
Операції?
Переливання крові?
Хтось поранив тощо
Купу причин може бути
Я_з_Франека• 25 февраля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Чому так впевнені ,що більше ніде?
Татуювання робив?
Пірсинг?
Операції?
Переливання крові?
Хтось поранив тощо
Купу причин може бути
Татуювання робив?
Пірсинг?
Операції?
Переливання крові?
Хтось поранив тощо
Купу причин може бути
Я знаю як передається цей гепатит. Нічого такого не було. Він зуби при мені лікував за 17 років один раз))) пощастило йому зі здоров´ям. Доречі, ми з ним довели, що статевим шляхом він не передається, якщо ви про це
Ацетилсалициловая кислота
• 25 февраля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
А як він про нього дізнався?
Вас теж заразив?
Я_з_Франека• 25 февраля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Чому так впевнені ,що більше ніде?
Татуювання робив?
Пірсинг?
Операції?
Переливання крові?
Хтось поранив тощо
Купу причин може бути
Татуювання робив?
Пірсинг?
Операції?
Переливання крові?
Хтось поранив тощо
Купу причин може бути
А чому ви так впеавнені в стерильності інструментів у прив.клініці? Про халатність чули? Як, думаєте, звідки слово походить?
Ацетилсалициловая кислота
• 25 февраля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
В Інтернеті пишуть ,що можна статевим підхопити
Та будь який гепатит ніби передається не тільки через кров
Я_з_Франека• 25 февраля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А як він про нього дізнався?
Вас теж заразив?
Проходив ВЛК, саме експрес-тести завезли у поліклініку. Пощастило, бо початкову стадію виявили. Не заразив, читайте вище уважно
Ацетилсалициловая кислота
• 25 февраля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Бо там при мені їх дістають
Я_з_Франека• 25 февраля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Бо там при мені їх дістають
І бури? У них там на столику, що біля крісла, є купа коробочок з різними насадками, бурами і т.п. Сумніваюсь. Власне, сперечатись не буду. Гарного вечора
ОхиИВздохи• 26 февраля 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
От такого нельзя ничего подхватить из болезней.
Может и так, но согласитесь, не очень приятно будучи на месте пациента, увидеть, как врач работает инструментом, с налипшим на нем чем-то. Лично для меня это был бы последний визит в такую клинику. Я так сменила двух именитых врачей. Один полез мне в рот без перчаток, а второй прервал моё лечение, осмотрел другого пациента, и не меняя перчаток, а просто попшикав на них антисептиком, сел дальше работать со мной. Может, теоретически, это безопасно, но сознательно это повторять не хочется абсолбтно. И думаю, что это не только моё мнение.
Обижулька• 26 февраля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А пакети?
Хірургія з пакетами. Терапія, ортопедія накриті стерильною тканиною. Індикатори закладаються в шафу разом з інструментами.
Обижулька• 26 февраля 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Можливо здивую вас, але перчатки - це в більшій мірі захист лікаря від пацієнта, ніж навпаки. В туалет ходити в перчатках - то перебор, слабо віриться.
Залізний занавіс• 26 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
Ні, не здивувало. Я в курсі. Але мені неприємний ’смак’ його пальців після цигарок у роті. Якщо він курити в них ходить (бачила неодноразово особисто), то не думаю, що і перед туалетом знімає. Він їх як одягнув на початку робочого дня, так і ходить.
Обижулька• 26 февраля 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Ви перебільшуєте) в них 2 години важко висидіти, не те що цілий день. І вже як знімеш, то назад ту ж пару майже нереально вдягти
Залізний занавіс• 26 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
Ні, це мої особисті спостереження. Мені теж в них важко довго. Але була можливість спостерігати за лікарем навіть всю його зміну. Тому я знаю, про що пишу.