Наверняка• 25 февраля 2024

Тепер до мене дійшло чому я без хлопця)

Чому до мене ніхто не підходить. Бо в свої 25 я так виглядала наче народила мінімум 2 дітей, 91 кг важу( жадібність до їжі. Мені навіть моя колега якось сказала, що ти виглядаєш як молода мамочка, і в мене проблемна пориста шкіра, через що я ще старше виглядаю. Певно чоловіки думають, що я або в декреті або з декрету вийшла, що в мене є дитина( знайду фото, скину
AmazingLady• 25 февраля 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Купа жінок виходять заміж маючи дітей і навіть не 1-2, а навіть 3х. Те що виглядає е не айс, то так причина, чому чоловіки не звертають увагу, але точно не через те, що думають, що у вас є діти
Тіко ніхто ту купу жінок не бачив

Ламборджини• 25 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
Речь не в одобрении общества, а в самоощущениях. Лишний вес - это проблемы со здоровьем (хотя в 20-30 лет они еще не ощущаются), проблемы с одеждой (как ни крути, на 58 размер трудно найти действительно красивую модную одежду), и пр.
Питання в темі не про здоров´я, а про те, як автора сприймають оточуючі. І вона це сприйняття може реально змінити за один похід в магазин, виглядаючи сучасно, стильно і доглянуто. Зі шкірою складніше, бо шкіра обличчя, нажаль багато вирішує.
Можна мати вагу 50-60 кілограмів, але при цьому виглядати як тітка.

Зрозуміло, що зайва вага - це не добре для здоров´я, але щоб худнути правильно, без шкоди для здоров´я і з тривалим результатом, на це потрібен час. А до того просто безглуздо ставити своє життя на паузу. І якщо говорити саме про естетику, а не здоров´я, то естетику можна виправити вже прямо зараз.
Перловая Кашка• 25 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Да задолбали вы с тем кружит

Тем более напоказ
Не заздріть
Ви задовбали своїм ниттям
Щодня 24-7 і 366 днів на рік
AmazingLady• 25 февраля 2024
Ответ дляЛамборджини
може ви невдало вдягаєтесь? можна в однаковій вазі виглядати абсолютно по різному.
Однаково танк
AmazingLady• 25 февраля 2024
Ответ дляАБВГДейка
Жінка на фото виглядая однаково хрєново, хоч заправила рубашку і футболку в штани, хоч не заправила.
Согласна
Освічую темряву• 25 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Тіко ніхто ту купу жінок не бачив
Ви про що. В мене серед знайомих багато жінок з дітьми вже вдруге вийшли заміж. При цьому є подруги без дітей, які ще жодного разу не були в шлюбі жодного разу, а їм вже за 40
AmazingLady• 25 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Не заздріть
Ви задовбали своїм ниттям
Щодня 24-7 і 366 днів на рік
Не собиралась даже. Показушникам вообще веры нет. Кружит на видео а прёт худую
AmazingLady• 25 февраля 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Никаких багато с тремя детьми и близко нет чтоб замуж вышли вдруге
Там все розмивчато• 25 февраля 2024
Ответ дляЛамборджини

Вопрос в том, как автор придумывает отмазки, чтоб не напрягаться. И в декрете и родившие 2 детей далеко не все выглядят неухоженными и имеют лишний вес. Просто она не хочет ничего менять