Анонимба• 25 февраля 2024

Поїхали в Одесу погуляти на кілька днів. Вона прекрасна.

Тут так сонячно проти Києва, море під домом..
Так приємно гуляти і мружитися під променями)

І між тим - наша друга страшна зима в умовах війни позаду.
Ми і її пережили, як нас не залякували, бачте.
автор Анонимба • 25 февраля 2024
Ответ дляМій не такий
А во время тревоги на улице толпы одесситов консультации по убежищам раздают? Не знала.
Удалено администрацией...

ШанельКуКу• 25 февраля 2024
Ответ дляМой завтрак
Він не пару разів, він десь 1,5 роки вже спілкується українською, і це не тільки письмові пости, де міг би писати за нього менеджер, а майже кожного дня розмовні історії, озвучені ним доволі довгі рецепти страв, де він вживає русизми, але дійсно видно, що з кожним разом все краще і краще.
Ну молодец,значит ему это надо лично,или для бизнеса. Каждый будет думать о нем с разных сторон,я просто немного знаю евреев.))
Радість моя• 25 февраля 2024
Ответ дляМой завтрак
Є теж слухаю його ефіри і рецепти подобаються. В одному з них він говорив, що українську мову вчить з вчителем, щоб правильно розмовляти. Поважаю його за це.
Мій не такий• 25 февраля 2024
Ответ дляАнонимба
Удалено администрацией...
Мой завтрак• 25 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Про вчителя не чула, ну або не звернула увагу. Супер, реально приклад, особливо коли кажуть, що комусь вже пізно вчити, бо в такому віці не засвоюється
автор Анонимба • 25 февраля 2024
Ответ дляМій не такий
Удалено администрацией...
Ну звісно, хто б вам ще пояснив, що люди не тікають під час тривоги в паніці та істериці, а спокійно можуть відповісти на питання де тут найближче сховище.
Мій не такий• 25 февраля 2024
Ответ дляАнонимба
Удалено администрацией...

Зайченя• 25 февраля 2024
Ответ дляБараболька
О, я навіть знаю такого дядька. Класно, що в такому віці намагається. В Одесі ж багато євреїв, а це по своїй суті дуже здібний народ, як не крути. От мені й не зрозуміло, чого вони такі категоричні, для них би це не мало викликати якихось супер сильних труднощів (особливо для молодших поколінь).
В Одесі євреїв майже не лишилося, дивно, що хтось досі вважає Одесу єврейським містом, бо їх там трохи більше 1% населення
Фрикаделька• 25 февраля 2024
Ответ дляМальчижка
Когда-то я работала на Успенской между Канатной и Осипова.
Лучшие воспоминания. Ранним летним утром я иду по залитой солнцем Успенской. Дворник поливает тротуар, звенит трамвай.
Жизнь прекрасна. А вечером домой я часто шла по Осипова, там синагога и летом часто можно было на улице увидеть свадебный обряд.
Говорят, когда человек умирает, вся жизнь у него проносится перед глазам. Думаю, перед смертью я буду видеть это, по крайней мере очень хотелось бы именно это.
Трамвай 4 уже не ходит.
Радість моя• 25 февраля 2024
Ответ дляЗайченя
Це правда, Одеса вже давно не єврейське місто.
Фрикаделька• 25 февраля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Мы жили на Утесова, а работали на Гоголя. Гуляли на работу пешком. Утренний город моя вечная любовь. Все дышит жизнью. А из студенческих лет - 18-й трамвай и ветки стучат в окна. И вся жизнь впереди.
18 трамвай-Это технологический институт? Или юрка ?
Зайченя• 25 февраля 2024
Ответ дляМой завтрак
У нас навіть президент вивчив, й доволі швидко
Мой завтрак• 25 февраля 2024
Ответ дляЗайченя
Вже кажуть, що Дніпро місто євреїв
Мамина корзиночка• 25 февраля 2024
Ответ дляМой завтрак
Слухайте, але ж немає нічого погано, коли в країні є своя мова, свої традиції, не навʼязані. Це не має нічого спільного з херью на колінці. Оте що ви називаєте патріотичною хрінью, в моїй родині називається рушником, який вишивала моя баба ще підлітком
У других людей - другие рушники. Не надо много ума, чтоб это понять.
Радість моя• 25 февраля 2024
Ответ дляЗайченя
Доречі, теж єврей.
Зайченя• 25 февраля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Це як раз зрозуміло, жила 7 років в Одесі, знаю, які в багатьох одеситів ’рушники’
Радість моя• 25 февраля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Чули, про що медвєдь сказав про Одесу?
Коленная ложечка• 25 февраля 2024
Ответ дляБараболька
Скажіть, а дійсно чому в Одесі так категорично проти української мови? Я не для срачу чи, іронізуючи питаю. Мені справді цікаво. Маю кількох знайомих одеситів, от просто поперек горла їм мовне питання. Адже там розумні люди живуть(тобто легко можуть вивчити мову) , гарно розуміють українську, в чому така принциповість не говорити на ній?
Удалено администрацией...
Сиреневенькая• 25 февраля 2024
Медведева придурок.
Он ещё сказал что людей с оккупированных территорий нужно в Сибирь отправить. Тех, которые с режимом пришедших не согласные

И ещё, о! Одесса вернись, мы тебя ждём

Рожайтретьего• 25 февраля 2024
Ответ дляМой завтрак
Зауважте, я не розповідаю кому і як розмовляти вдома, а послуги згідно законодавства мають надаватися державною мовою, бо всі хочуть жити в правовій державі, а дотримуватись правил не хочуть.
Удалено администрацией...