жар-птица Нюра• 25 февраля 2024
Як готувати, щоб при запіканні вершки не звертались?
Коли готуєш мʼясо там в вершковому соусі, чи щось запікається
Завжди ті вершки потім, як кефір
double-mama• 25 февраля 2024
Сим більше жирність вершків, тим більше вірогідність того,що вони не звернуться. Ну і якщо соус кислий, то до інгредієнтів треба дати трохи цукру, а потім вже змішувати із вершками
На привозе• 25 февраля 2024
В холодные сливки добавляю муку или крахмал, горчицу и специи. Никогда не сворачиваются. Без муки бывает. Муки буквально чайную ложку.