Любовь Калистратовна• 26 февраля 2024
Здаю приміщення в оренду. 1.5 місяці канікули (безкоштовно) а як тоді рахунок
Як виписувати рахунок
При підписанні акту прийому передач вони мають заплатити за 1 місяць і останній договір на 2 роки і 11 міс)
Акт підписуємо 1 березня
Який місяць я маю вказати в рахунку
Підскажіть
Акт підписуємо 1 березня
Який місяць я маю вказати в рахунку
Підскажіть
Та не реву я• 26 февраля 2024
У вас перекладача немає в штаті часом? Якщо мова про перший і останній то можете написати: березень 2024 і лютий 2027
Любовь Калистратовна
• 26 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
Так перший місяць в нас канікули (безкоштовно 1,5 міс)