Помеха справа• 26 февраля 2024

Выплат впо не будет?

Если я переместилась до 22 года, нахожусь в декрете? Прекращают выплаты и на меня, и на ребенка, правильно?
автор Помеха справа • 26 февраля 2024
Наша прописка, в оккупированной Донецкой области

Сонячний день• 26 февраля 2024
Я одна не зрозуміла, за що виплати, якщо ви переїхали до 22 року?
автор Помеха справа • 26 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
Бо ми переїхали з окупованого Донецька, і тут народилася донька
Нічого вдягти• 26 февраля 2024
Ответ дляПомеха справа
Ну вы ж реєструвалися як впо в 2014 -до 2022 року?
автор Помеха справа • 26 февраля 2024
Будь ласка, хто в курсі подібної ситуації, роз´ясніть мені. По факту, повертатися нам нема куди. Тут орендуємо квартиру. Я переселенець першої хвилі. Дитина довідка впо весни 23року.
Швидка Настя• 26 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
Так, одна Ви
Тракторні війська• 26 февраля 2024
Ответ дляПомеха справа
Нажаль, ніхто поки не знає точно, що і як призначать, навіть самі працівники.

автор Помеха справа • 26 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Звісно
Чаюри• 26 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
А що, уже звільнили окуповані міста, і люди можуть повернутися до своїх домівок?
Чаюри• 26 февраля 2024
Ответ дляПомеха справа
Ніхто нічого не знає. Соцзахист теж нічого толком не знає.
Lady in black• 26 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
В стране военные действия с 14 года) с 15 года где-то, ввели такое понятие как ВПО и материальную помощь в размере 440 грн для работающего населения и 880 для пенсионеров)
автор Помеха справа • 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
Не можемо ми повернутися ніяк, і допомогу від держави згідно нового положення теж не можемо отримувати .
Сонячний день• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
Як з тексту теми можна зрозуміти, що автор виїхала з окупованої до 22 року території?
Чаюри• 26 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
Та вона ж написала це у стартпості.
Antoninaya1• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
Не, всем жилье предоставили. Живите и радуйтесь(
Сонячний день• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
Та вона ж написала це у стартпості.
Де?
Выплат впо не будет?
Чаюри• 26 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
Де?
Выплат впо не будет?
Ну перемістилася. Внутрішньо переміщена особа якщо правильно. А по суті біженець.
автор Помеха справа • 26 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
Де?
Выплат впо не будет?
По слову’ перемістилася’ , але не сваріться, суть теми не в тому. А в дурних законах. Навіть малечу, здається, лишають без підтримки..
Antoninaya1• 26 февраля 2024
То, что трудоспособным первой волны не будет выплат, однозначно. Вопрос по детям до 14.

Чаюри• 26 февраля 2024
Ответ дляПомеха справа
Ви ж читали, Верещучка сказала, старі біженці уже облаштувалися. Все. Ми у шоколаді.
автор Помеха справа • 26 февраля 2024
Ответ дляAntoninaya1
В мене дитина до трьох.
Швидка Настя• 26 февраля 2024
Ответ дляAntoninaya1
Так трудоспособным и второй волны не будет, если не льготная категория
Швидка Настя• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
Так и второй волны за два года тоже уже адаптировались.
Ага, работу нашли, жильё купили и всё в жилье ....
Суки...
ОноВамнадо• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
А за 8 лет не устроились?
Чаюри• 26 февраля 2024
Ответ дляОноВамнадо
А за 8 лет не устроились?
Ми наприклад ні. Я не можу працювати, маю дитину з інвалідністю підгрупа А і у самої інвалідність, і мені сказали у соцзахисті так як ми ’старі’ біженці, то не факт, що щось призначать нам.
Ну ниче се• 26 февраля 2024
з 1 марта не будет выплат если доход на человека больше 9444 в месяц
автор Помеха справа • 26 февраля 2024
Ответ дляОноВамнадо
А за 8 лет не устроились?
А почему за восемь , выезжали и позже люди .. 20, 21 годы
Ну ниче се• 26 февраля 2024
Ответ дляОноВамнадо
А за 8 лет не устроились?
устроились только аренда из-за наплыва тех кто войну понюхал только в 22 году выросла в 5 раз а на свое жилье не накопили
Чаюри• 26 февраля 2024
Ответ дляНу ниче се
У нас хоч впала оренда, можна дешево жити, а так, думаю, скоро спишуть нас всіх, бо економія коштів, розраховувати тільки на себе.
Чаюри• 26 февраля 2024
Ответ дляНу ниче се
Додам, в світлі цієї нової політики спостерігаю як люди вселяються в покинуті мазанки і якось їх реставрують, оце, думаю, наш майбутній шлях. Реставрувати тільки кошти теж немаленькі.