Помеха справа• 26 февраля 2024
Выплат впо не будет?
Если я переместилась до 22 года, нахожусь в декрете? Прекращают выплаты и на меня, и на ребенка, правильно?
Сонячний день• 26 февраля 2024
Я одна не зрозуміла, за що виплати, якщо ви переїхали до 22 року?
Помеха справа
• 26 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
Бо ми переїхали з окупованого Донецька, і тут народилася донька
Нічого вдягти• 26 февраля 2024
Ответ дляПомеха справа
Ну вы ж реєструвалися як впо в 2014 -до 2022 року?
Помеха справа
• 26 февраля 2024
Будь ласка, хто в курсі подібної ситуації, роз´ясніть мені. По факту, повертатися нам нема куди. Тут орендуємо квартиру. Я переселенець першої хвилі. Дитина довідка впо весни 23року.
Швидка Настя• 26 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
Так, одна Ви
Тракторні війська• 26 февраля 2024
Ответ дляПомеха справа
Нажаль, ніхто поки не знає точно, що і як призначать, навіть самі працівники.
Помеха справа
• 26 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Звісно
Lady in black• 26 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
В стране военные действия с 14 года) с 15 года где-то, ввели такое понятие как ВПО и материальную помощь в размере 440 грн для работающего населения и 880 для пенсионеров)
Помеха справа
• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
А що, уже звільнили окуповані міста, і люди можуть повернутися до своїх домівок?
Не можемо ми повернутися ніяк, і допомогу від держави згідно нового положення теж не можемо отримувати .
Сонячний день• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
Як з тексту теми можна зрозуміти, що автор виїхала з окупованої до 22 року території?
Antoninaya1• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
Не, всем жилье предоставили. Живите и радуйтесь(
Сонячний день• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
Та вона ж написала це у стартпості.
Де?
Выплат впо не будет?
Помеха справа
• 26 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
Де?
Выплат впо не будет?
По слову’ перемістилася’ , але не сваріться, суть теми не в тому. А в дурних законах. Навіть малечу, здається, лишають без підтримки..
Antoninaya1• 26 февраля 2024
То, что трудоспособным первой волны не будет выплат, однозначно. Вопрос по детям до 14.
Помеха справа
• 26 февраля 2024
Ответ дляAntoninaya1
В мене дитина до трьох.
Швидка Настя• 26 февраля 2024
Ответ дляAntoninaya1
Так трудоспособным и второй волны не будет, если не льготная категория
Швидка Настя• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
Ви ж читали, Верещучка сказала, старі біженці уже облаштувалися. Все. Ми у шоколаді.
Так и второй волны за два года тоже уже адаптировались.
Ага, работу нашли, жильё купили и всё в жилье ....
Суки...
ОноВамнадо• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
А за 8 лет не устроились?
Помеха справа
• 26 февраля 2024
Ответ дляОноВамнадо
А за 8 лет не устроились?
А почему за восемь , выезжали и позже люди .. 20, 21 годы
Ну ниче се• 26 февраля 2024
Ответ дляОноВамнадо
А за 8 лет не устроились?
устроились только аренда из-за наплыва тех кто войну понюхал только в 22 году выросла в 5 раз а на свое жилье не накопили
Ответ дляНу ниче се
У нас хоч впала оренда, можна дешево жити, а так, думаю, скоро спишуть нас всіх, бо економія коштів, розраховувати тільки на себе.
Ответ дляНу ниче се
Додам, в світлі цієї нової політики спостерігаю як люди вселяються в покинуті мазанки і якось їх реставрують, оце, думаю, наш майбутній шлях. Реставрувати тільки кошти теж немаленькі.