Помеха справа• 26 февраля 2024
Выплат впо не будет?
Если я переместилась до 22 года, нахожусь в декрете? Прекращают выплаты и на меня, и на ребенка, правильно?
Ну ниче се• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
Додам, в світлі цієї нової політики спостерігаю як люди вселяються в покинуті мазанки і якось їх реставрують, оце, думаю, наш майбутній шлях. Реставрувати тільки кошти теж немаленькі.
я краще в европу выеду чем мазанки в селе реставрировать . не мое это.
Колишня муза• 26 февраля 2024
Ответ дляПомеха справа
В мене дитина до трьох.
Автор,пробуйте.Пойдите в цнап и спросите.Да,у Вас старое впо,но у ребенка то новое!
Ответ дляНу ниче се
А Ви зараз в якому місті? Ми поки звикли, тут квартира, яку знімаємо з 2016 року ту саму, дитина уже звикла, і здешевшала вона тепер вдвічі, то поки будемо до останнього, а там час покаже.
Свекруховна• 26 февраля 2024
Что тут скажешь? Хочется, чтобы государство всем помогало. Но если посмотреть на происходящее, то в стране процентов 70 населения имеет льготы и выплаты. Кто на это всё будет зарабатывать? Оставшиеся 30%?Это нереально. Пока многие страны нам помогали, деньги раздавались. А теперь помощи всё меньше и меньше.
Ответ дляСвекруховна
От тому і смішно читати, як тих бабок і дідів, що не виїздять з лінії фронту, обзивають ждунами. Не виїздять, бо не хочуть під парканом жити.
пьЯНА• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
Це в якому місті аренда вдвічі дешевшою стала?
пьЯНА• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
У Харкові, ми орендували за 6 тис однокімнатну, а тепер вона коштує 3 тис.
Ясно.Харків´яни самі отримують виплати,як впо
Швидка Настя• 26 февраля 2024
Ответ дляСвекруховна
Если захотят - найдут деньги.
Они просто не имеют никакого права бросать людей.
Но, увы, они живут на другой планете в других измерениях , где люди за два года как минимум должны были найти такую работу, которая покроет аренду и покупку всего необходимого для жизни.
Ответ дляШвидка Настя
Если захотят - найдут деньги.
А така робота тільки у великих містах. Нам пощастило, жили на початку безкоштовно у подруги в Запоріжжі і купили потроху все, білизну, посуд, тупо товкачку для картоплі, бо мали маленький клунок з собою і одяг увесь літній. А так, люди, які їхали просто навмання, ще ж тоді і виплат не було, дуже страшно.
Швидка Настя• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
Багато людей живуть в маленьких містах та селах , де або зовсім немає роботи, або за мінімалку. Ці гроші дуже значна підтримка для них.
До мене не доходить як так можна кинути людей
Ответ дляШвидка Настя
У мене вся родина окрім батька так живе, віддалене село на Дніпропетровщині, 7 осіб у покинутій хаті, з них 3 пенсіонери і 3 інваліди і мій племінник студент, вони вже входять до ’старих’ переселенців, бо нові тільки з 08.23, не знаю, якщо відберуть у них, як будуть жити, там дід старий уже влаштувався водієм до водоканалу, аби було на прожиття, сестра пиляє нігті у селі, однак, це не дуже монетизована праця.
Швидка Настя• 26 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
Начебто пенсіонерам та інвалідам подовжують на 6 місяців ( ніби через 6 місяців вони стануть іншими).
Дуже шкода людей. Не розумію, як держава може економити на цьому.