Шукаю стакан• 26 февраля 2024
У вас таке саме в дитинстві було?))
До речі моя мама завжди мене так сильно контролювала що аж достала мене була…
І зараз деколи контролює і мене то достає
І ще лупили мене 😂
І головне нічо не порвати бо буде точно як на відео
І ще лупили мене 😂
Черговий по кухні• 27 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Зрозуміло, добре, що минулося
Та да) але ж тоді повного розуміння ситуації не було
Irina-5d24• 27 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Не знаю дівчата як Ваші діти, але я зараз не бачила жодну сучасну дитину,яка вміє лазити по деревам. А в дитинстві кожен міг залізти
Мої можуть. Зараз їм 12. Лазили завжди
Робот Вертер• 27 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Кстати, да. Не тянет детей по деревьям лазать) эволюция😀😀
Семенівни сусідка• 27 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Мої можуть. Зараз їм 12. Лазили завжди
Як вигнали з хати? Є комп´ютер, ноут, приставка?
Семенівни сусідка• 27 февраля 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Мені здається, що в таких ситуаціях Ангел береже
Irina-5d24• 27 февраля 2024
Мама не разрешала есть мороженое и пить холодное. Говорила: ’пеняй на себя если кашлять будешь’ и конечно я кашляла. Лежишь, давишься кашлем и слышишь: ’опять холодную воду пила??? Ну я же тебе говорилаааа’ и дальше ты с облегчением кашляешь, все, тебя спалили)))
НашлаПерепискуМужа• 27 февраля 2024
Соседский мальчик учил меня кататься на велосипеде, мы грохнулись вдвоем, причем он и велосипед упали на меня. И я пыталась скрывать от мамы огроменный черный синяк на пол ноги. Меня не били никогда, но ’читали морали’. Вот как то мы все старались скрывать от родителей, не было такого трепетного к детям отношения, как сейчас, проще было наорать и запретить гулять.
Irina-5d24• 27 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Останній рік то все, пропали діти. А раніше, батьківський контроль на планшеті та компьютерах, телефонів не давала. В село відвезла і до побачення. І по деревах лазили, і іграшки з підручних матеріалів робили, і черв´яків ловили...
заварний look• 27 февраля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Теж вас бідну лупили або сварили тому так
Не тому. Просто ніхто не думав навіть з тією ’царапиною’ потрібно бігти плакатись мамі, бо потім почнеться зеленка, пластирі...а тут якраз все саме цікаве пропущу)))
Голена блондинка• 27 февраля 2024
Да,в моем детстве так и было.Но меня родители не били, а вот время гулек сократить могли и это была катастрофа, поэтому мы не жаловались
Стигла полуниця• 27 февраля 2024
Ответ дляСиреневенькая
Мене не лупили и майже не сварили, але ’додому загонять’ було в дитинстві найстрашнішим
Тому рани промивалися в найближчій калюжі і можна гуляти далі
О і це також. Тому треба було непомітно намаститися зеленкою і швидко втекти ( якщо рана глибока і кровяха лилась). А моїй донечці треба дмухати, витирати сльози і цілувати
НашлаПерепискуМужа• 27 февраля 2024
Брат играл с друзьями в футбол и распорол ногу о стекло. Вместо того, чтобы отвести его домой, друзья отвели его в медпункт в соседнем спорткомплексе, а сами вернулись во двор и молчали, как партизаны даже тогда, когда бабушка кинулась его искать по всей округе. Пришли с работы родители, телефонов мобильных не было тогда, собирались звонить в милицию. Тогда только один признался, где брат, он попросил их не говорить ничего родителям и они сами боялись, что их будут ругать. Лет по 10-11 им было тогда
Підмітайло• 27 февраля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
За собою не пам´ятаю подібного, а от брат ’намагався приховати сильний забій руки’ бо впав коли стрибав з сусідом з одного гаража на інший (гаражі наші, приватні будинки з гаражами), що, звичайно батьками не дозволялось...виявився перелом.
Мій чоловік так само зробив в дитинстві. Побачили лише тоді, коли мама захотіла йому руки помити, а він одну ручку не давався. Я в шоці, але було
Мейк-ап форева• 27 февраля 2024
Ответ дляУхахайкина
Что за мусор у вас в голове, просто дети были без ’психотравм’ выдуманных, всегда бежала ревела домой, мама обрабатывала раны, жалела. А не говорить, так это скорее не огорчать.
Звичайно без псіхотравм. Саме тому вам сміття в головах інших ввижається
Анчо Ус• 27 февраля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Та ж ви самі пишете про ’як на відео’ - а як я можу оцінити, було в мене так само, як у вас, якщо того відео не видно
Видео было классное с комаровым, с его выпусков, типа «я в детстве», на тачке катались, полностью в грязи, объелся грибов каких-то
Анчо Ус• 27 февраля 2024
Знаете, смех смехом, но однажды у нас с девушками зашла тема про маньяков. В детстве. У каждой было что рассказать! И не один эпизод. И тогда было смешно, а сейчас не очень
Сплюшка• 27 февраля 2024
когда-то лазили на детской площадке была лавка с крышей сверху
и мы на ту крышу лазили и прыгали в песочницу
и вот однажды я прыгнула неудачно хаха и упала пластом и забила легкие
я так перепугалась, думала помру, но домой молча пришла и лягла спать
только что б не получить хахаха
Тро Нью-Йорку• 27 февраля 2024
Мене брат на майданчику випадково штовхнув і я вдарилась головою, мені рокі 4 було. Він злякався і заборонив батькам розповідати . Я лежала зі струсом, блювала , а мама мене від отруєння лікувала. Розказала вже в дорослому віці. Добре, що все добре..
Повелитель бітка• 27 февраля 2024
ой, я помню, как полезла на черешню и свалилась на шифер прямо в осиное гнездо 🙈😂 потом еще от бабушки влетело, что шифер поломала 😂
Тро Нью-Йорку• 27 февраля 2024
Ответ дляАнчо Ус
О! Ви мені нагадали. Ми гуляли на вулиці, багато дітей, до нас підійшов чувак і військовій формі і покликав у під‘їзд щось показати. Ну ми і пішли, як думаєте , що він нам показував? А нам так весело було, реготали і розбігалися. Теж якійсь маньячело педофіл мабуть
Тут как тут• 27 февраля 2024
О, я в дитинстві на ржавий гвіздок наступила - пробила ногу, боялась зізнатись; дівчинка в садочку штовхнула з горки - якби не синець на півобличчя, ніхто не дізнався; теж в садочку під часу сонного часу, з подружкою лежачи в кроватях малювали слиною на підлозі )), отримала знатний підзатильк від вихователя (аж шум в голові стояв)
Повітруля• 27 февраля 2024
Помню, как залезла на бабулину черешню с сестрой. Две здоровые уже лошади чуть её не сломали. Бабушка бежала за нами по огороду и лупила полотенцем, а мы ржали как кони.
Кумедна• 27 февраля 2024
Читаю тему и смеюсь, детство вспомнилось.
Один раз с соседским мальчиком пошли забирать его брата из сада, время во сколько ушли не знаю, но нашли нас, когда уже стемнело. Представить страшно, что тогда пережили родители. Нас искали все, кто мог.
У бабушки летом с друзьями насобирали грибов, сварили и наелись. Всем нормально, меня еле откачали. Наслушалась я конечно тогда от бабушки, но я её понимаю. Доверили ребёнка, а не досмотрела. Причём не признавалась даже врачам про грибы.
Лунтик-паунтик• 27 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Я сина навчила) Не знаю навіщо йому це
Лунтик-паунтик• 27 февраля 2024
Було мені років 8-9, виніс хтось із друзів стручки червоного пекучого перцю. Ми ними грались, а потім я випадково потерла очі. Це був жах, який не передати, очі пекли так, що я не могла їх розплющити, сльози котились градом. Дівчата довели мене до квартири і я тихенько, щоб батьки не дізналися, з годину намагалась промити очі під краном. Врешті довелось про все розказати мамі, за що весь вечір мені проводили виховну годину. Пожаліти мене думки чомусь ні у кого не виникло
Оченьценная• 27 февраля 2024
это вы такие защиты поставили, что вам АЖ ТАК смешно из-за того что вас били взрослые в детстве???
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я грохнулась с велосипеда, распорола ногу, и…сама себе ее зашила.
Естественно, пошло нагноение. Хирург охренел от моего творчества.
Наездница• 27 февраля 2024
В мене син зістрибнув з дерева з метрової вишини, то отримав тріщину в п´ятій і ще тиждень шкандибав, говорячи що все добре, просто потягнув зв´язку чи щось. Поки вже не поїхали в лікарню, а там гіпс і лежати місяць