from Ukraine• 27 февраля 2024

Заламіновані документи. Пропустять на кордоні?

Збираюсь їхати за кордон з дітьми. Десь читала, що не пропускають з документами, що в ламінації. Як зараз? Саме мова про свідоцтва про народження
Мамкиня доця• 27 февраля 2024
Як зараз не знаю, в травні 2022 без проблем пропускали.

AnyaSkazka• 27 февраля 2024
Пропустять
Засомневаю• 27 февраля 2024
Мені ще один нотаріус колись сказав, що заламіновані документи недійсні, але на це закривають очі.
Бензопирен• 27 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Чушь какая.
С ламинированных документов нотариус не заверит копию, это правда. Но на их действительность покрытие никак не влияет
Засомневаю• 27 февраля 2024
Ответ дляБензопирен
Чушь какая.
За що купила - за те продала. Він сказав, що не рекомендує ламінувати документи.
Зубачистка• 27 февраля 2024
На кордоні ваші свідоцтва нікому не потрібні, це внутрішній документ. Загранпаспорти на всіх маєте?
Колишня муза• 27 февраля 2024
А які заламіновані? Свідоцтва?
Діти ж з паспортами. Я взагалі не памʼятаю чи ми їх показували. Одне заламіноване. Проблем ніколи не було.
автор from Ukraine • 27 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Та вже зрозуміло, що нові ламінувати не будемо, а от що з тими, що вже є заламіновані робити? Дублікати замовляти, чи що?
Крихітка на всі• 27 февраля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Ехать, всех выпускают

автор from Ukraine • 27 февраля 2024
Ответ дляЗубачистка
Так, маю
Зубачистка• 27 февраля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Так, маю
Тоді нема про що переживати
Мамкиня доця• 27 февраля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Їх же можна розламінувати
Або самому ( є відео на ютубі.Я б не ризикнула, бо ручки ростуть з того місця, що і ніжки). Або там, де й ламінують
Love_Love_Love_• 27 февраля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Та нічого не робити, які, саме, документи заламіновані?
Бензопирен• 27 февраля 2024
Ответ дляКолишня муза
А які заламіновані? Свідоцтва?
Якщо дитина їде тільки з матір´ю, наприклад, прикордонники мають право вимагати свідоцтво про народження. Бо без дозволу батька дитину може супроводжувати тільки мати, а не будь яка жінка з тим самим прізвищем
Коварная Зая• 27 февраля 2024
Никогда никаких проблем не возникало из-за этого
Голубец• 27 февраля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Бачила на днях що пропустили (Угорщина )
Зубачистка• 27 февраля 2024
Ответ дляБензопирен
В мене не дивились, хоча було в папці. Тільки спитали в дитини - це твоя мама?
Бензопирен• 27 февраля 2024
Ответ дляЗубачистка
Я ж і написала, що мають право. А не питають обов´язково.
У вашому випадку ось таким чином пересвідчились, що ви мама.
Бензопирен• 27 февраля 2024
Ответ дляГолубец
Угорці дивились щось, крім паспорта?!

Нехай щастить• 27 февраля 2024
пропускають. Навіть через дію, якщо покажите то теж пропускають
Голубец• 27 февраля 2024
Ответ дляБензопирен
Угорці дивились щось, крім паспорта?!
Ні тільки паспорта
Голубец• 27 февраля 2024
Ответ дляБензопирен
Угорці дивились щось, крім паспорта?!
Дивилися наші на переході з Угорщиною (свідоцтво) ну і паспорта
Бензопирен• 27 февраля 2024
Ответ дляГолубец
Ну то Угорщина яке відношення до цього має?
Голубец• 27 февраля 2024
Ответ дляБензопирен
Аби розуміли який перехід бо тут і в Украіні виявляється одних пускають інших ні