Залетна Я тут• 27 февраля 2024
Намисто за 600 долл. Купляти?
Знайшла намисто, виробляе мамтерська у Львові, дуже гарне. Але ціна...600 долл. Си не занадто?
П.С. хочу сама мобі подарунок на др зробити
Результат:
вже голосів:
151 (77.84%)
Дорого
43 (22.16%)
Нормальная цена
КинДза• 27 февраля 2024
Авторе, купіть собі старовинні коралі бича кров. Стільки ж ниток як на фото. То й вкладення буде.
Я перед війною свої продала за гарну ціну, дуже виручили мене ті гроші в перші дні війни.
АнтиТанкист• 27 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Такой талисман особо не поносишь
Ви ж не знаєте авторку і її способу життя, може, для неї це буде і доречним, і щоденним
Катастрофа• 27 февраля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Вы не в теме похоже, сейчас нет таких цен на бусины
Я не знаю точно скільки коштують саме намистини з візерунками.
А звичайні я часто купую знизками, тому що роблю гердани, і використовую саме скляні намистини для них.
Виннипуховна• 27 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Я вообще не могу представить человека кому это будет повседневным
Залетна Я тут
• 27 февраля 2024
Ответ дляКинДза
Де їх купити і як зрозуміти, що вони старовині?
АнтиТанкист• 27 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Фріда Кало
Залетна Я тут
• 27 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Фріда Кало
Не тільки. Зараз нема жорстких стандартів, то носимо те, що нам самим довподоби
КинДза• 27 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
На віоліті, на олх. Продають на вагу.
По них видно що старі, можуть бути з дірочками, ніби хтось поїв. Якщо не перебирали їх, то можуть бути на старій нитці.
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Да хоть куда. И на собрание в школу, на базар за картошкой, к куме на кофе посплетничать.
Почему то сразу вспомнила
Залетна Я тут
• 28 февраля 2024
Ответ дляБритоножка
Куда вы его будете носить?
Вже відповідала на це питання, відфільтруйте мої повідомлення