Залетна Я тут• 27 февраля 2024

Намисто за 600 долл. Купляти?

Знайшла намисто, виробляе мамтерська у Львові, дуже гарне. Але ціна...600 долл. Си не занадто?

П.С. хочу сама мобі подарунок на др зробити
Результат:
вже голосів: 194
151 (77.84%) Дорого
43 (22.16%) Нормальная цена
КинДза• 27 февраля 2024
Авторе, купіть собі старовинні коралі бича кров. Стільки ж ниток як на фото. То й вкладення буде.
Я перед війною свої продала за гарну ціну, дуже виручили мене ті гроші в перші дні війни.
АнтиТанкист• 27 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Такой талисман особо не поносишь
Ви ж не знаєте авторку і її способу життя, може, для неї це буде і доречним, і щоденним
Шеллар• 27 февраля 2024
Гарне намисто, як на мене вартує своїх грошей.
Подивіться ще вироби Оксани Борійчук, якщо подобається така тематика.
Seehund• 27 февраля 2024
Ответ дляAllein74999
У мене зразу асоцiацiя з огрядною жiнкою в вiцi. Бо молода, струнка шiя цю вагу не потягне.
Воно з натурал каменю?
Вспомнилось:
Что это у вас великолепная Солоха?
Шея, а на шее намисто.)
Небалувана Галя• 27 февраля 2024
Аж шея заныла
Катастрофа• 27 февраля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Вы не в теме похоже, сейчас нет таких цен на бусины
Я не знаю точно скільки коштують саме намистини з візерунками.
А звичайні я часто купую знизками, тому що роблю гердани, і використовую саме скляні намистини для них.
Виннипуховна• 27 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Я вообще не могу представить человека кому это будет повседневным
автор Залетна Я тут • 27 февраля 2024
Ответ дляКинДза
Де їх купити і як зрозуміти, що вони старовині?
АнтиТанкист• 27 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Фріда Кало
автор Залетна Я тут • 27 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Фріда Кало
Не тільки. Зараз нема жорстких стандартів, то носимо те, що нам самим довподоби
КинДза• 27 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
На віоліті, на олх. Продають на вагу.
По них видно що старі, можуть бути з дірочками, ніби хтось поїв. Якщо не перебирали їх, то можуть бути на старій нитці.
Звоночек• 27 февраля 2024
Я б таке не носила,не мій стиль
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Да хоть куда. И на собрание в школу, на базар за картошкой, к куме на кофе посплетничать.
Почему то сразу вспомнила
Мудрецыха мира• 27 февраля 2024
А що там за матеріали що така ціна?
Бритоножка• 27 февраля 2024
Куда вы его будете носить?
автор Залетна Я тут • 28 февраля 2024
Ответ дляБритоножка
Куда вы его будете носить?
Вже відповідала на це питання, відфільтруйте мої повідомлення
автор Залетна Я тут • 28 февраля 2024
Ось як схоже намисто виглядає на повсякденному одязі
автор Залетна Я тут • 28 февраля 2024
За це намисто просять менше - 500 долл