Щас ухожу• 27 февраля 2024
Intercepted- телефонні розмови російських "солдатів"
На Берлінському фестивалі показали фільм української режисерки Оксани Карпович
Щас ухожу
• 27 февраля 2024
На Берлінському фестивалі показали фільм української режисерки Оксани Карпович Intercepted» (літер. - «перехоплене»).
Півтори години перехоплених телефонних розмов російських «солдатів» з території України з сім´ями. Цитати не всі точні до слова, але суть передаю найточніше.
«Мам, мені так сподобалося катувати! Я тобі можу розповісти, про які тортури я дізнався і в яких брав участь» (і розповідає. Вибачте не можу повторити). - Синку, це нормально. Я б, якби туди потрапила, теж ловила б кайф, а як інакше?»
Це без коментарів. ніякий коментар не виявиться адекватним почутому. У залі шок. Тиша цілу хвилину після закінчення фільму. Потім зал встає та влаштовує овацію. Рідко вдається ось так, за півтори години побачити картину світу. Російського світу.
«Ні, я не озлобився тут я просто вбиваю нациків. Вчора йдемо, нам назустріч жінка із двома дітьми - ну ми їх і поклали. — Ну, правильно, вони нам вороги. Так, мені їх не шкода. Це їхній вибір. Могли б поїхати, як решта. - Правильно, не шкодуй їх. Бий».
Ти там бази НАТО бачив? Не-а. - Не бреши мені там на кожному кроці їх бази, нам по телевізору розповідають. — Не дивись телевізор, мамо там неправду кажуть. — Ну, як це неправду? Правду, звісно. Тому вас і послали туди, щоб ви нас від НАТО захищали.
Щас ухожу
• 27 февраля 2024
Ви герої. так і передай друзям. Не лишилося друзів майже нікого — всіх повбивало. — Я пишаюся тобою та твоїми друзями».
«Ти знаєш, ці х@хли злое**чі так добре живуть краще за нас, правда. — Ну, так зрозуміло їм Захід платить, вони бояться це втратити і за це воюють а за що?
«Я тобі та дітям стільки шмоток привезу ми тут у квартирі зараз, вони все кинули, втекли. Спортивна така сім´я одних кросівок десять пар, і всі фірмові. Я все зібрав, у рюкзак запхав. Хлопці вантажівками вивозять, а я не маю вантажівки. — Гарний ти в мене, господарський — усе до хати. До речі, Софія цього року іде до школи комп´ютер забереш?» може, десь
У цих розмовах голоси з росії набагато цікавіші, ніж голоси окупантів. З цими все ясно вони прийшли забирати, вбивати, катувати. але саме жіночі голоси матерів, дружин, подруг - показують такий ступінь дегуманізації, який можливий, здається, лише у фантазії-антиутопії. Ці люблячі голоси просять більше вбивати, щоб кохані скоріше повернулися додому. Ці голоси бажають смерті українцям. Ці голоси просять не шкодувати дітей.
«Мамо, навіщо ми сюди приїхали? Жили собі люди, а тепер ми півкраїни трупами засіяли. Навіщо? - Не смій так казати. Вони не люди взагалі. Воюй далі».
Ответ дляneortoju
Удалено администрацией...
А расстрелы гражданских в Буче,как
’сценарий’ чего? Когда уже вас таких садить начнут,за отрицание российской агрессии?
На этом форуме СБУ непочатый край работы.
nabludatel• 27 февраля 2024
Проросійські матрьохи ніколи ’не вірять’ в злочини русні.
Я на цьому форумі кілька разів раніше писала, що руські ’видворяють’ із ТОТ неугодних українців. Привозять до лінії фронту і кажуть іти в бік підконтрольних України територій. Тільки нюанс: там мінні поля і обстріли. Майже ніхто не доходив. Але місцеві матрьохи ’не вірили’.
І от минулого тижня мелітопольський гауляйтер Балицький дав інтерв´ю і детально розповів про видворення українців.
Ответ дляRaminaSonne
Удалено администрацией...
Семицветка• 27 февраля 2024
Ответ дляtarveldy
То поспілкуйтесь з ними
Я общалась, мы выезжали из окупации весной прошлого года.
Я ни в коем случае их не оправдываю. Они все конченые мрази и пусть сдохнут. Я не верю в то, что вот так общаются дети с матерями и матери с детьми.
Vik_tori07• 27 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
А я вірю, бо після спілкувалася на одному форумі з росіянами, пересічними, й перші місяці повномасштабного вторгнення я намагалася донести що все не правда. Й від того що мені вони писали волосся могло дибки стати, а це на хвилинку люди з якими спілкувалися роками! Не зеки, не всяка шваль з підворотні, а нормальні( як тоді здавалося) освічені люди. Я пішла з того форуму наприкінці написавши, що вони просто повинні зчезнути з лиця землі всі, вимерти як мамонти. Й лише декілька!!! Вдумайтеся декілька з доброї тридцятки , написали що вони розуміють чому я так написала. А потім я вже на власні очі бачила звірства освободітєлей, тож я мрію щоб до них все що вони зробили нам повернулося сторицею.
HelloKitty18• 27 февраля 2024
Ответ дляСемицветка
Не так давно я слухала одного одесита який жив в Росії і виїхав в Україну, от він розповідав, що в них в порядку речей говорити матами зі своїми матерями, раша велика, можливо так не скрізь, але такого багато, особливо в глибинці.
RaminaSonne• 27 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ дляМандарина
Удалено администрацией...
Там,где голову отрезают военнопленному-наративы чего?
Ответ дляoboeva
И я не верю, особенно в то,где понравилось пытать и мать поддерживает,про нациков в виде матери и детей. И не верю,что зал безоговорочно поверил.
Золкино посмотрите интервью с родней рашистских оккупантов.Там еще и не такое есть об этом смрадном ’ русском мире’
Семицветка• 27 февраля 2024
Ответ дляHelloKitty18
Да, я знаю. Я сама здесь недавно писала о том, что они общаются матом и даже их бабы пьют как кони. Но сейчас я пишу о другом. В принципе, я соглашусь с тем, что они вполне могли так говорить. Мне на них плевать)
Ответ дляГл@ша
Так,але тут в тему одразу набігли шоблою матрьошки розповідати про ’ вывсеврете’ і адміністрація форуму їх не банить за флуд в темі,чомусь