Без Баяна• 27 февраля 2024
питання до алергіків
живу в приватному секторі.
вчора з обіду до самого вечора сусідка палила листя. переважно мені ок, але вчора просто весь дім був в диму.
під вечір я чихала і кашляла.
а от сьогодні я все одно чихаю і дре горло, хоча вже не палять.
Це така реакція буде декілька днів?
Але це хіба алергія? Раніше я не реагувала, якщо не було прям аж сильного запаху
під вечір я чихала і кашляла.
Це така реакція буде декілька днів?
Без Баяна
• 27 февраля 2024
Ответ дляdulenok
Это может быть как аллергия, так и нет. От едкого дыма можно и без аллергии долго чихать и кашлять
диму вже нема майже добу.
якщо в мене досі чихання, лоскоче ніс і шкрябе горло, очі - хіба це не алергія?
Без Баяна
• 27 февраля 2024
Ответ дляdulenok
я взагалі на паління не реагувала раніше.
але цього разу годин 6 в домі був сильний запах того паління
Без Баяна
• 27 февраля 2024
Ответ дляdulenok
Если долгое время была раздражена носоглотка, то может шкрябсти горло достаточно долго
і очі, і ніс?
маєте на увазі, що пару днів можу ще чихати ?
Без Баяна
• 27 февраля 2024
Ответ дляdulenok
Я после задымления во время пожара в доме чихала ещё пару дней...все может быть. Но и аллергию исключать не стоит
всім моїм домашнім ок)
просто навіть якщо алергія, то алергена ж нема, то чому тіло досі реагує. цікаво.
Без Баяна
• 27 февраля 2024
Ответ дляdulenok
Аллерген остался на шторах, мягкой мебели, одежде домашней и пр. То, что вы его не чувствуете, не значит что его нет
аа, точно.
може таке ще бути, що алергія тільки на велику кількість диму...