Творю чудеса• 27 февраля 2024

Завмерла вагітність?

29.12.2023 перший день останніх місячних
Ановуляція.СПКЯ
Стимулювались пурегон+овітрел, овуляція підтверджена УЗД 19.01.2024. Через тиждень 27.01.2023 ХГЛ 57 ( ледь видна друга смужка на тесті). Ще через тиждень 03.02 ХГЛ 1580
17.02 узд ВДПЯ 9,2 мм; жовточний мішечок 2,1 мм
24.02 ХГЧ 3700; узд ВДПЯ 10,4 мм; жовточний мішечок чітко не візуалізуються, але зʼявилось серцебиття ; по УЗД термін 6 тижнів
Підскажіть, хто з цим стикався? Якщо ще були надії після серцебиття яке зʼявилось прямо на узд, що все налагодиться, то хгч низьке остаточно добило.. ніяких взагалі відчуттів нових, груди менше болять. Приймаю вагінальні капсули інжеста для підтримки. На наступне УЗД 04.03… думаю що могло бути причиною, все так стрімко починалося, можливо виною стрес який я пережила( на власні очі : з чоловіком їхали і в темноті чоловік стояв посеред дороги, ледь не збили)… або таки генетична поломка…
Фото з узд 24.02 ( коли забилось серце)
Угги в горошек• 27 февраля 2024
Може з усим цим до лiкарiв,а не на порадницю?
anna_anna1234• 27 февраля 2024
Вам к врачу и сдавать хгч через день
и смотреть как развивается
автор Творю чудеса • 27 февраля 2024
Ответ дляУгги в горошек
До лікаря в понеділок. Я розумію.
автор Творю чудеса • 27 февраля 2024
Ответ дляanna_anna1234
Вам к врачу и сдавать хгч через день
и смотреть как развивается
Лікар сказала, це 50/50. УЗД все покаже..
Угги в горошек• 27 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
До лікаря в понеділок. Я розумію.
Ну менше стресу та буде як буде.
anna_anna1234• 27 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Значит не накручивайте себя, ждите узи или в Киеве езжайте к Зубенко в Адонис (узист)
Заюшка_хозяюшка• 27 февраля 2024
Я не могу понять , а что веселого в старпосте?
Непонятно• 27 февраля 2024
Навіть якщо і завмерла..значить слабкий плід..а за природою виживає сильнійший. Звісно, бажаю вам удачі
автор Творю чудеса • 27 февраля 2024
Ответ дляanna_anna1234
Коли побачила хгч 3700.. яке вже має бути понад 30 тисяч.. але таки серденько забилось, хоч і плідне яйце росте дуже помалу.. маю надію! А вдруг чудо станеться!
Заюшка_хозяюшка• 27 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
А раньше нельзя поехать на узд?
автор Творю чудеса • 27 февраля 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А раньше нельзя поехать на узд?
Немає можливості раніше, їхати в районний центр.
Непонятно• 27 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
їдьте завтра в будь яку клініку
anna_anna1234• 27 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Я не врач, сть нормы по протоколу

Не исключено что беременность развивается с задержкой, ничем хорошим это не сулит точно
Сходите в частную клинику на узи куда-то дополнительно
автор Творю чудеса • 27 февраля 2024
Ответ дляНепонятно
Сьогодні почула фразу: Бог забирає срібло, щоб дати вам золото… довгоочікувана вагітність в два роки, з першої спроби вийшло, але на все воля божа… якби боляче не було
Кондуктор маршрутки• 27 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Дивіться, який у вас нік і надійтеся!
Щепотка_совести• 27 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Вы зря паникуете ,всегда есть нижние пределы. Пока есть сердцебиение не делайте себе нервы.По разному все может быть.
Щепотка_совести• 27 февраля 2024
У Вас есть динамика? УЗИ срок не ставит настолько точно ,чтобы быть уверенной что у Вас срок по максимуму ,если срок меньше ,то вроде нет поводов для беспокойства.
CuteMay• 27 февраля 2024
Сдайте завтра еще ХГЧ.
автор Творю чудеса • 27 февраля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Дякую. Іноді просто для заспокоєння корисно послухати сторонню думку..
Можу брикнути• 27 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Здавайте повторно хгч.
Може бути помилка лабораторії
Sunrise23• 27 февраля 2024
Это не всегда генетика, возможно причина в Вашем организме, как было в моем случае, вынашивала на терапии и все было Ок, но изначально думала, что бхб беременность т.к. плохо рос хгч и прогестерон упал почти не беременного. Пусть у Вас будет все хорошо, если что пишите
Поторописька• 27 февраля 2024
Якщо є серцебиття то яка завмерла?
Сходіть на узі, та заспокойтесь.
Мені казали завмерла колись на аборт відправляли, а через тиждень переробила узі - вже 17 років майже доньці.
автор Творю чудеса • 27 февраля 2024
Ответ дляSunrise23
Дякую вам. Маю надію
автор Творю чудеса • 27 февраля 2024
Ответ дляПоторописька
Якщо є серцебиття то яка завмерла?
Сходіть на узі, та заспокойтесь.
Дуже повільно росте плідне яйце та низький рівень ХГЛ… дай Бог! У вас чудо сталось, це дякувати Богу
Отжигающая• 27 февраля 2024
Колись в мене теж завмерла вагітність, я покірно погодлася на чистку, в мене було 7 тижнів і серцебиття щене чутно було. А в палаті з мною лежала жіночка, в якої срок був такій самий, і теж не розвивалось начеб то по сроку. Потім , пізніше, бачила її з дівчинкою, таки вони зберегла вагітість і народила здорову дитину! Не впадайте у відчай!
автор Творю чудеса • 27 февраля 2024
Ответ дляОтжигающая
Дякую вам за історію з життя.. дійсно, іноді стається неможливе! Життя це 50/50
Кондуктор маршрутки• 01 марта 2024
Ответ дляТворю чудеса
Як ваші справи?
автор Творю чудеса • 01 марта 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Як ваші справи?
В понеділок відпишусь після узд) дякую за турботу.
Кондуктор маршрутки• 01 марта 2024
Ответ дляТворю чудеса
Ок. Чомусь я думаю, все все буде добре.
автор Творю чудеса • 04 марта 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ок. Чомусь я думаю, все все буде добре.
Нажаль …. Дуже боляче