Скользкая• 27 февраля 2024
Як думає які процедури для нижньої третини обличчя у Тіни Кароль?
Ясно, оземпік і багато тренувань щоденних підтрисують стрункість. Але от прям настільки ідеальний овал!
Ще я бачу у неї родимка по контуру нижньої третини, а значить особливо часто всякими ультраформерами чи альтерою не поводити там...
Шикарний овал обличчя для 39-річної, схильної до наьору зайвої ваги, жінки!
Love_Love_Love_• 27 февраля 2024
Немає мені чим занятись, як думати про обличчя якоїсь дурепи
Снежнакомка• 27 февраля 2024
Шикарный овал ?
У нее всегда была и есть отвратительная нижняя челюсть с острым подбородком.
Скользкая
• 27 февраля 2024
Ответ дляМурзилка
Верхнє блефаро бачу
мені здається в неї вісочний ліфтинг ендоскопічною підтяжкою вже років 7 десь. тому такий погляд відкритий і майже прямими лініями в разльот брови. але овал, відсутність носогубок - явно це ще щось!
ХикориДикори• 27 февраля 2024
Лишнє прибрали ліполітики. В лобі ботулінотоксини, подивіться на її посадку брів + форма інкубатор. Ще момент - фото зроблене зверху вниз, звідси і вигляд інший + фільтри)))
Опля Картопля• 27 февраля 2024
Ответ дляСкользкая
у подруги такой овал после нитей.
Лучше, чем в молодости)
Скользкая
• 27 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
у подруги такой овал после нитей.
Лучше, чем в молодости)
хм... у мене нитки взагалі не допомогли. лице не товсте, але видовжене.. робила у провідного тренера аптос..
також в 39 робила. але от 3 місяці нормально як раніж не могла сміятися активно.. і резултат по суті не видно... добре, що я була моделлю на процедуру, тому мені не багато грошей це обішлося..
але точно знаю: на видовжені обличчя нитки ні для підьома скул, ні для овалу не працюють..
звісно, я перед цим моніторилв щоб і дефіцитів не було для кращого синтезу колагена.. але процеддура явно не для мене(
Вся така шо куди там• 27 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
у подруги такой овал после нитей.
Лучше, чем в молодости)
Мононити или нити Коги?
ХикориДикори• 27 февраля 2024
Ответ дляСкользкая
В 33 хірурги не будуть тягнути лоб (те що ви написали, що вже 7 р як ендоскопія) Хірурги рекомендують і ендопідтяжку і круговий ліфтинг тільки після приходу менопаузи, бо це шкодить і шкірі, і є інші ефективні методи для молодшого віку, і толку не дасть - воно обвисне/просяде/опуститься швидко після менопаузи.
Скользкая
• 27 февраля 2024
Ответ дляХикориДикори
ні.. вісочний ліфтінг багато топ модей напочатку карєри ще роблять..
а для кругової - головне показання. іноді і в 40 не рано (наприклад якщо людина мала ожиріння понад 100кг і як бі вона правильно не ххудла, але спицифіка локалізаціі жирових клітин така, що все одно обличчя провисло)..
А для вісочного ліфтингу - як раз лише до менопаузи і показано, доки ще норм синтез колагену
Скользкая
• 27 февраля 2024
Ответ дляптицаворона
Оземпік - це ж ліки від діабету, хіба ні?
так, але його і аналоги приймають зірки для схуднення, а потім в інтервью бідкаються бо лікарі призначило бо в них через стрес інсулінорезистентність, тобто преддіабет 2го типу..
птицаворона• 27 февраля 2024
Ответ дляСкользкая
Ого. Зрозуміло.
Пищалка• 27 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Почему сразу гадости писать? Не любят у нас красивых и успешных.
Скользкая
• 27 февраля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Мононити или нити Коги?
а мононіті хіба взагалі можуть щось суттєво підтягнути? знайомі косметологи казали що то паросто розводняк на бабло.. правда після спроби аптоса я вже і вірю пластичним хірургам, що казали мені що з видовженим обличчям ти не побачиш обличчя від аптосу.. але як модель я ризикнула.. вище тут в коментарі писала... як антибонус - тепер посилилися малярні мішки(( хоч їх не чіпляли, але лімфооттік порушився, ну і 2 місяці нічо масажувати ж не можна - тому той мінус закріпився...
Скользкая
• 27 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
ну так питання допису для тих, кому це цікаво. і не про засудження когось, а виключно про зовнішність
Сало не люблю• 27 февраля 2024
Та хто зна.Багаті публічні люди,косметологічні клініки мають повно іновацій,як почитаю.Безкінечно щось можна робити.
Бандитка Сью• 27 февраля 2024
Мені подобається вона як жінка. Дивилася інтерв´ю з нею, говорить дуже мудро, розумна.
Що робить з обличчям не скажу, але вона молодець. Ще й пластична, танцює. Можливо горда і пихата, не знаю, не слідкую. Але є чим гордитися.
І до 40років у багатьох овал Ок. Після 42 починає шкіра втрачати пружність
Не гоню• 27 февраля 2024
Шикарного овалу не бачу,я - звичайна жінка в 39 маю такий же,так,підтримую звичайно,2 ультраформера ,полімолочна ,тренування в залі ( осанка) ,дивлюся ще на морфеус ,але якби я була зіркою - то могла б зробити значно більше процедур з догляду обличчя
Сметчица• 27 февраля 2024
Ответ дляСкользкая
Вона ось недавно робила блефаро
Як стужучка
Один в один
Як стужучка
Один в один