Фиона Шрековна• 28 февраля 2024

Донька підліток. Як не зійти з глузду ?

Донька 11 років.
Дівчата, в кого підлітки. Підкажіть, як правильно розмовляти, мотивувати або наказувати дитину ?
Донька весь вільний час проводить у гаджетах .
Вже і обмежували телефон, розмовляли, разом визначали скільки часу їй потрібно, але нічого не допомагає.
Наприклад , розмовляли з нею, що вона приходить додому зі школи, вчить уроки і миє посуд, а потім сидить в телефоні.
Вона ж не робить нічого, поки є телефон.
Вчора знову було те саме, пробувала з нею спокійно говорити та пояснювати , у відповідь хамство і агресія.
Вчора не витримала у заблокувала телефон повністью, на що отримала суппротив, і вона взагалі нічого не робила і не пішла сьогодні до школи.
Вже і розмовляла нормально, і пояснювала , але все одно поки телефон є в пріорітеті.
Як обмежувати їй цей телефон? Як наказувати якщо із за телефону нічого не робить дома і не вчить уроки ?
Записалися до психолога, але потрапимо на наступному тижні
Крайня невістка• 28 февраля 2024
Вже обговорювали неоднократно.
Не купувати, не спонсурувати, не поповнювати.
Їжа, одяг - найпростіші, телефон на кнопках.
Звичайно все індивідуально - або одразу шок-терапія з новими правилами, або поступово робити покарання тривалішими та жорсткішими.
Я б собі на голову вилізти не дозволила. Ну, як... я дозволяю до тієї міри, до якої мені комфортно. Наприклад, мию посуд сама, готую теж, прибирати говорю тільки, коли сама не хочу це робити.
Вважаю, що обов’язків у моєї дитини немає.

автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
От бачите, ви навіть не розумієте((
Я запитувала у аас: якщо у вас,наприклад,забрати телефон, ви одразу почнете бути ’ слухняною і милою/ щасливою’?
Ні,я не буду щасливою. Але я знаю і розумію які у мене в житті є обов`язки і коли потрібно , то телефон можу відкласти, а її по при вже в житті телефон
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Вам рочків скільки? А доньці вашій скільки? Хто її навчав до сьогоднішнього дня ( я не про школу)?
Olga_72• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Після того як я прихожу в неї є 2 рази на тиждень каток, звідти вже приїзжаємо піздно. Прошу її зробити уроки до цього, каже ок, але не робить
А якщо вона буде робити уроки замість спілкування, то коли в неї буде час для спілкування? Тобто в неї перегруз. Школа, домашка, танці, катання, англійська. А на спілкування часу нема. То вам і танці катання зараз неможно кидати бо спина. і при такому графіку в неї не залишається часу на себе, на відпочинок.
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляКрайня невістка
Вже обговорювали неоднократно.
Дякую, мабуть я занад-то мягко до неї відносилась, і мені було її шкода.
Потрібно все ж таки вибудовувати якісь рамки, бо якщо вона в 11 таке витворяє , то не знаю що буде далі
Зоркая Зорро• 28 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Що не місце проживання важливо, а спосіб мислення і бажання розвиватися
С этим согласна. Но если ребенок не хочет ходить на кружки, то ничего не сделаешь
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я її навчала. Розмовляла з нею і пояснювала,і не один раз. Але чомусь це не працює
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
А чому претензії до дитини? А не до самої себе?
Olga_72• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Нажаль ні. Вона замкнута дитина, і їй важко дається спілкування. На катку начеб то познайомилась з дівчинкою тільки в пн, бачила що спілкуються. На англійську ходить сама, там з дівчатами спілкується. Коли питаю чому ти не з ким не потоваришуешь каже що не хоче, що в неї є 3 подружки і їй достатньо. Але з 2ма тільки в школі спілкування, а з 1 тільки по вихідним і то не кожен раз , і тільки в телефонах
У вас є подруги? ви з ними як спілкуєтесь? Встигаєте? Це ваше дзеркало. Дочка дивиться як ви це робите. Чи є подруги, чи ви собі відмовляєте, бо зайняті.

Як_наготую...• 28 февраля 2024
Ответ дляКрайня невістка
Вже обговорювали неоднократно.
Ути-путечки, на кнопках... Сыну в школе на уроке могут онлайн тест дать - нужен телефон или планшет. Запретить/отобрать - много мозгов не надо. Надо доносить, объяснять, учить ответственности.
Крайня невістка• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Що далі...
Далі буде кричати, згодом, можливо, матом, пропадати з друзями, красти, дурити, маніпулювати.
Бувають дуже погані сценарії і це людям по 18-19 років. Я думала, переростуть, але для мене це вже дорослий вік, коли доня все ще хоче, щоб мама знімала їй хату, купувала шмотки і давала гроші, але не лізла з навчанням і не цікавилася, з ким та спить.
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Дивіться, наприклад, сьогодні середа. В неї школа до 13.15, на 14.00 танці. До 15.00 вона займається,а далі вільна. З 15,00 до 23,00 все що від неї проситься це зробити уроки. На мою думку, 8 годин достатньо і для відпочинку і для навчання.
Olga_72• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
з 15 до 17 телефон. Потім до 19 уроки. Чому так не можно?
Крайня невістка• 28 февраля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ну, на уроках пусть берет. Для учебы, пожалуйста.
И забирают, отбирают, наказывают жестко, когда уговоры, объяснения, психологи, мольбы и прочие ути-пути уже не работают.

Все судят по своим детям, не понимая, что далеко не каждый способен слышать. Потому что поздно начали говорить, потому что легче не слышать итд. Причин могут быть разные. Решений не так много.
Треба підробіток• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ні. Вона приходить додому в 13,30 , я прихожу в 17,00. До цього часу вона не їсть , не робить нічого по дому і не вчить уроки
ну это норма отдохнуть как бы? полдня в школе пробыла,?
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я не вважаю себе не виною. Я знаю що у всьому цьому є моя вина,і я намагаюсь це виправити,але не знаю як
Прагматик флегма• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Я не проти спілкування, як би воно не тривало весь час і заважало навчанню. Що вона обговорює я знаю, це її улюблена гра. Але це триває постійно якщо телефон в доступі. Це мене і бентежить
яка гра?
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
На жаль, подруг у мене немає . Інколи спілкуюсь з кумами, інколи з колегами по роботі.
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
А якщо доношу і пояснюю, але це не працює поки є телефон? Що робити в цьому випадку?

автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляКрайня невістка
Що далі...
Ось цього я боюсь. Хочу відновити якось втрачений контакт, що б цього не допустити
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Як? Почати з себе. Це якщо хочете зберегти відносини з дитиною. А якщо ні,то забирайте гаджети,сваріть і т.д.
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Можно. Але це її не подобається, і вона протестує. Або нам на 19.00 на каток,і до 20.30 поки приїдемо додому. А уроки вона сама не хоче розбиратися, а просить допомоги. А я не можу в 21.00 розірватися між її уроками і приготуванням їжі,наприклад.
Olga_72• 28 февраля 2024
у вас ще було питання мотивацїї. мотивація виникає тоді, коли дитина розуміє зв´язок між тим що батьки вчились у школі і що вони тепер досягли. кожна людина це розуміє по різному. Кожна людина цінує різні достоїнства. Спочатку ви повинні зрозуміти що цінує ваша дитина в вас та в інших людях. гроші, владу, сімейний спокій, спілкування чи ще шось. Яка в неї ціль. А потім ви допомагаєте дитині розвивати ті здібності які їй допоможуть наблизитись до цілі. Вам потрібно з´єднати її бажання і навчання. Як тільки зірки зійдуться, ви забудете про те що ій треба вчити уроки.
Упругая попка• 28 февраля 2024
Отключить интернет не пробовали?
Зачем все эти ссоры, страдания, походы к психологам?

Нет свободного доступа к интернету, организован досуг - нет проблем.
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
яка гра?
Геншин
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Розумію що з себе. Але ні розмовами ,ні своїм прикладом, я не можу зацікавити її до навчання і бажання навчатися
Упругая попка• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Розумію що повністью забрати телефон буде тільки гірше. У неї там спілкування з друзями
О каком общении нон-стоп речь?!
Вы в детстве так же общались ’без перерыва на обед’?
Olga_72• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Задумайтесь про себе, про те що ваша донька бачить у вашій особі, авторитетній. А далі не просіть того, чого не робите ви. Якщо у вас щаслива сім´я, то донька може взяти за приклад формулу вашого щастя. Вона залишить лиш ті навики, скіли, якими користуєтесь ви.
Упругая попка• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Кнопочный телефон
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Розумієте , я навчалась добре і не потребувала ніколи допомоги, зараз працюю, але не досягла ( можли во поки що) яки хось вершин у роботі і фінансах. Вона так прямо і каже, навіщо мені вчитися гарно як ти, якщо ти не заробляєшь гарних грошей і в нас немає квартири?