28 февраля в 11:19

Де продати швейну машину та оверлог

Дівчата підскажіть будь ласка, де краще продати швейну машинку та оверлог, може є якісь спеціалізовані онлайн платформи?
Дякую всім за відповіді.
База_птеродактилей 28 февраля в 11:20
олх
Забрызжу ядом 28 февраля в 11:22
На олх дівчата купують.
Чого продаєте?
Аноним_1858 28 февраля в 11:23
ОверлоК
автор golublexa3 28 февраля в 11:24
Ответ дляЗабрызжу ядом
На олх дівчата купують.
Чого продаєте?
Закінчила курси, думала шити для себе, накупила всього, але розумію що не моє...
автор golublexa3 28 февраля в 11:24
Ответ дляАноним_1858
ОверлоК
Так, оверлок
Забрызжу ядом 28 февраля в 11:25
Ответ дляgolublexa3
Закінчила курси, думала шити для себе, накупила всього, але розумію що не моє...
Шкода. А я почала і зрозуміла що моє)))
Амарилис 28 февраля в 11:25
Ответ дляgolublexa3
Так, оверлок
Який?
автор golublexa3 28 февраля в 11:28
Ответ дляАмарилис
Який?
Janome, модифікацію не пам’ятаю, давно його не доставала.
Харчовий тріль 28 февраля в 11:28
автор - напишіть тут модель
у вас все куплять
якщо ви з Києва
то можу з вами шити - і тоді ви полуюбите цю справу
автор golublexa3 28 февраля в 11:28
Ответ дляЗабрызжу ядом
Шкода. А я почала і зрозуміла що моє)))
Заздрю Вам по доброму. Я майже всі речі віддаю шити на замовлення.
TANYA 0 0 0 0 28 февраля в 11:29
Я купувала машинку на олх
автор golublexa3 28 февраля в 11:31
Ответ дляХарчовий тріль
автор - напишіть тут модель
у вас все куплять
якщо ви з Києва
то можу з вами шити - і тоді ви полуюбите цю справу
ні нажаль не Київ, в тому і проблема, якщо навіть продати, то як його пересилати, як покупець буде на пошті перевіряти...
А моєму місті наврядчи буде попит.
автор golublexa3 28 февраля в 11:32
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я купувала машинку на олх
Ви в своєму місті придбали, чи була пересилка?
БолеИменее 28 февраля в 11:33
Ответ дляgolublexa3
ні нажаль не Київ, в тому і проблема, якщо навіть продати, то як його пересилати, як покупець буде на пошті перевіряти...
А моєму місті наврядчи буде попит.
Автор, какой оверлок и сколько за него хотите?
АБВГДейка 28 февраля в 11:34
И меня оверлок интересует какая цена и модель?
автор golublexa3 28 февраля в 11:36
Ответ дляБолеИменее
Автор, какой оверлок и сколько за него хотите?
Janome. Не готова відповісти, тільки приняла рішення, ще тільки почала думати, як краще організувати продаж...
Напишіть мені в особисте, ввечері буду дома, напишу.
Забрызжу ядом 28 февраля в 11:41
Ответ дляgolublexa3
ні нажаль не Київ, в тому і проблема, якщо навіть продати, то як його пересилати, як покупець буде на пошті перевіряти...
А моєму місті наврядчи буде попит.
Дівчата питали, що просили зняти відео як шиє і наложкою приймали. У телеграмі груп багато, там інколи дівчата також пишуть, що продають
Забрызжу ядом 28 февраля в 11:43
Якщо 210 d і по гарній ціні, то всі шанси продати вже тут
Запароленое одеяло 28 февраля в 11:48
продадите и с пересылкой,если практически новый и с доками.Проверить на НП не проблема для знающего человека.Можно передавать и автобусом,на крайний случай
автор golublexa3 28 февраля в 12:04
Ответ дляЗапароленое одеяло
продадите и с пересылкой,если практически новый и с доками.Проверить на НП не проблема для знающего человека.Можно передавать и автобусом,на крайний случай
Пользовалась только когда ходила на курсы, был в эксплуатации очень мало. Вот еще задалась вопросом, нужно ли в таком случае перед продажей пригласить мастера, что бы почистил, отрегулировать...
Марафетчица 28 февраля в 12:36
Ответ дляЗабрызжу ядом
Якщо 210 d і по гарній ціні, то всі шанси продати вже тут
Тільки що шила на ньому на роботі, і шукала вживаний на olx😊
Забрызжу ядом 28 февраля в 12:38
Ответ дляМарафетчица
Тільки що шила на ньому на роботі, і шукала вживаний на olx😊
TANYA 0 0 0 0 28 февраля в 12:40
Ответ дляgolublexa3
Ви в своєму місті придбали, чи була пересилка?
Ні, живу в маленькому містечку так що в мене мало варіантів, багато покупок роблю через інтернет. На новій пошті оглянула посилку і все ок. А який у вас оверлок і ціна?
автор golublexa3 28 февраля в 12:46
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ні, живу в маленькому містечку так що в мене мало варіантів, багато покупок роблю через інтернет. На новій пошті оглянула посилку і все ок. А який у вас оверлок і ціна?
У вечері напишу.
автор golublexa3 28 февраля в 16:54
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ні, живу в маленькому містечку так що в мене мало варіантів, багато покупок роблю через інтернет. На новій пошті оглянула посилку і все ок. А який у вас оверлок і ціна?
автор golublexa3 28 февраля в 16:55
Ответ дляАБВГДейка
И меня оверлок интересует какая цена и модель?