Гага Газу• 28 февраля 2024

Хто дивився або читав "Подалі від шаленої юрми"

Поясніть мені суть фільму. Не викабелюватись і виходити заміж , коли пропонують, жертвуючи своїми принципами?
Мамкиня доця• 28 февраля 2024
Давно дивилася , вже призабула, але там якраз про те, що кохання це не завжди хвиля емоцій з першого погляду , інколи воно приходить поступово

автор Гага Газу • 28 февраля 2024
Ответ дляМамкиня доця
Тобто до солдата, за якого вона вийшла у неї була лише пристрасть. До багатого сусіда, який пропонував руку і серце лише дружні почуття. Але ж солдата вбили, а сусіда посадили. І вона справді зрозуміла, що кохає чи просто закінчились варіанти і таки лишалася з першим?
графиняВишенка• 28 февраля 2024
Фильм шикарный, недавно смотрела. Смысл- она жила, руководствуясь чувствами. И в итоге все сложилось. Надо почитать оригинал. Если фильм без отступления от книги, то сюжет очень смелый для того времени. Женщина-бизнесвумен. Сама принимает решения. Выходит замуж по любви, без давления общества или классовых моментов. В итоге остается с бедным рабочим- опять же, межклассовый союз.
автор Гага Газу • 28 февраля 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Не такий він і бідний) управляючий двох ферм
графиняВишенка• 28 февраля 2024
Ответ дляГага Газу
По статусу он ниже- она владелец земли, он наемный сотрудник.