Жерица ночи• 28 февраля 2024

Вы когда-нибудь заказывали что-то с АлиЭкспресс?

Результат:
вже голосів: 108
95 (87.96%) Заказывала
13 (12.04%) Нет
Бяки-козяки• 28 февраля 2024
Ответ дляСтебель березы
это вы с телефона в приложение заходите? с компа-такого нет.. мне с тел неудобно(((
Я з телефону завжди, він завжди під рукою, а на компі чоловік зависає коли я вільна )))

Бяки-козяки• 28 февраля 2024
Ответ дляРедиска Я
Дякую. Це додаток? Бо я з компа замовляю. І скажемо так не дуже багато замовляю, якісь штуки та цікавинки, що не можна так знайти.
Так, я з телефону, з компа не знаю де таке ((
Бяки-козяки• 28 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
Куча ненужных вещей
Ну вам не потрібних, а мені так ))
Хлопаю ресницами• 28 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
Люди предпочитают качественные вещи, а не кучу китайского барахла
Ой не трендіть ) в інсті 3000 якісний пуховичок який я замовила на аліку за 750 грн
Редиска Я• 28 февраля 2024
Ответ дляБяки-козяки
Це під фото не ціна за яку придбаєте, вибираєте що саме ви хочете купити із запропонованого в об´яві, пише ціну, якщо додасте в Корзину то буде така ціна яка вказана, а якщо обираєте купити там внизу побачите ціну зі знижкою
Так можете пошукати у інших продавців де буде вигідніше
Дехто ще ставить платну доставку, то може бути товар ніби дешевий , але + доставка і вийде дорого, треба пошукати у кого коаще
Дякую🌷 я от на Амазоні знайшла, наче краще ніж на Аліку виглядає але там може бути просто краща якість фото 🤭😁 і ціна майже 30$, то дуже велика різниця, я також за 3-5 $ знайшла на аліку. завтра ще з тим додатком пограюсь, дякую вам❤️
VitalinkaGL• 28 февраля 2024
Угу)
в Украину,теперь и в Англию)хоть есть Temu)
5-7 дней и оно у меня)
Бяки-козяки• 28 февраля 2024
Ответ дляРедиска Я
Так, це така сама )))

Бяки-козяки• 28 февраля 2024
Ответ дляРедиска Я
Нема за що, пробуйте
Редиска Я• 28 февраля 2024
Ответ дляБяки-козяки
Нема за що, пробуйте
Бяки-козяки• 28 февраля 2024
Ответ дляРедиска Я
Оце зайшла пошукати, дивлюся у деяких така на фото , а у мене така як зараз скину інші фото
Бяки-козяки• 28 февраля 2024
У мене така, ніби лише один листочок всередині вклеєний .. тепер думаю чи вони дійсно різні є , чи то деякі продавці лише фото іншої ставлять
Редиска Я• 28 февраля 2024
Ответ дляБяки-козяки
Ваша з Аліку?
Бяки-козяки• 28 февраля 2024
І ось знайшла оголошення де теж можна використати монети

https://a.aliexpress.com/_EIqvtFB

Якщо через корзину то стоїть ціна 82 грн, а якщо відразу через кнопку купити то 66 )). Тільки треба щоб монети були
Бяки-козяки• 28 февраля 2024
Ответ дляРедиска Я
Ваша з Аліку?
Так
Бяки-козяки• 28 февраля 2024
Ось ще деяка фігня яку чекаю )))

Біля фото ціна в об´яві, справа знизу ціна яка вийшла з використанням монет ))
Бяки-козяки• 28 февраля 2024
Короче затягло мене...