28 февраля в 22:11

Кредитна історія. УБКІ і МБКІ

Що таке МБКІ? Замовила перевірку кредитної історії на УБКІ. Можна один раз на рік безкоштовно перевіряти. В кінці запропонувало перевірити в інших місцях. І пропонує перевірити в МБКІ, я не можу зрозуміти сюди входять українські банки теж? Бо у мене нема іноземних кредитних карт
AnnaSmith 28 февраля в 22:17
Просто назва компанії. Тобто вирішили вони назватися міжнародним бюро кредитних історій. Все
автор Чу Ча 28 февраля в 22:18
Ответ дляAnnaSmith
Просто назва компанії. Тобто вирішили вони назватися міжнародним бюро кредитних історій. Все
Тобто там покаже те саме що і УБКІ?
жінка незаміжня 28 февраля в 22:20
Оно и в приват 24 есть,меню,услуги,кредитный рейтинг
жінка незаміжня 28 февраля в 22:20
Ответ дляЧу Ча
Тобто там покаже те саме що і УБКІ?
Ну да,она одна у вас))))
AnnaSmith 28 февраля в 22:22
Ответ дляЧу Ча
Тобто там покаже те саме що і УБКІ?
Так
автор Чу Ча 28 февраля в 22:23
Ответ дляAnnaSmith
Так
Щиро дякую
TomHardy 20 марта в 16:09
Это ваш кредитный рейтинг от него зависит сможете ли вы оформить кредит в банки или нет, кстати если не когда не брали кредитов тоже не хорошо так как отсутствие кредитной истории лучше плохой но тоже не даёт банку информации о вас и возможен отказ.