Лупаю цю скелю• 29 февраля 2024
Не заздрю тому, хто сьогодні народився
Сьогодні, це я вже про 29е
І ще сьогодні дітки народяться по всьому світі)
Ну реально, як по мені то д.н 29 це фігово, мати справжнє д.н раз на 4 роки
Лупаю цю скелю
• 29 февраля 2024
Ответ дляБабульція
Дурепа
Чого ви так себе не любите?)
Белоснежко• 29 февраля 2024
У меня с мужем 29.02 был первый с..с Запомнила эту дату) А по теме- да, не понятно как праздновать тот др.
Лупаю цю скелю
• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
А якщо не 29, то коли такі люди святкують др?
Моя колега святкує 1 березня
Україна понад усе!• 29 февраля 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Фігово мати ДН 31 грудня та 1січня,все інше супер)))
+, мне пдр ставили на 1, так не хотела. Родила 8. Тоже так себе, мы всегда отмечали не приходя в сознание после рождества, всегда были у родителей на даче, так как на рождество к ним приезжали. В этом году ж перенесли, я поняла, что даже шаров не заказывала сыну ни разу, а дочке каждый год😁
Лупаю цю скелю
• 29 февраля 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Але цей день твій, саме ти народився в цей день
Не знаю з віком ці дні подобаються, менше уваги)))
Україна понад усе!• 29 февраля 2024
Ответ дляennSe
Бог кожному приготував судьбу
Що ж він українцям такє підготував?😑
Лупаю цю скелю
• 29 февраля 2024
Ответ дляennSe
Бог кожному приготував судьбу
Ой блін ну смішно - судьба
Звичайна випадковість, звісно якщо пологи почались дитину не потримаєш в середині
Але думаю кесарів розтин ніхто не планує на цей день
Хіба, що екстрені
Несу пургу• 29 февраля 2024
Ну чого. Дуже оригінально. У моєї однокласниці у мами ДР 29.02. Я однокласницю вже років 25 не бачила, але пам‘ятаю коли у її мами ДР 😅
Лупаю цю скелю
• 29 февраля 2024
Ну ось моя колега на роботі, сьогодні сказала, що відчуває д.н 29 лютого по іншому, як в повній мірі
Звісно вона святкує 1 березня
Каже, звикла, що в неї два дні народження
29 і 1, навіть коли відсвяткує 29
Їй багато хто дзвонить по звичці ще 1-го
Вийшло 2 дні)
Звісно вона святкує 1 березня
29 і 1, навіть коли відсвяткує 29
Вийшло 2 дні)
Лупаю цю скелю
• 29 февраля 2024
Ответ дляНесу пургу
Так я теж пам´ятаю мало знайому людину з дитинства (підлітки) в якої дн 29
Просто запам´ятала як вона бурхливо святкувала його 29го)
Лупаю цю скелю
• 29 февраля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Що таке справжнЄ д н?
А що не зрозуміло?
Саме той день КОЛИ ти народився
Всі інші 3 роки ти святкуєш д.н не в свій день
Саме той день КОЛИ ти народився
Бочка порохУ• 29 февраля 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну ещё 8 марта, особенно мужчинам 😅
Мейк-ап форева• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Заздрість то погано• 29 февраля 2024
Я родила 29 февраля. Моему ребенку сегодня 8 лет. И это его третий день рождения в настоящую дату- родился, 4 года и 8 лет)
LIANA171185• 29 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
У меня сын родился 7.Правда в марте)
Очень хотела именно на 8,но слава богу,малой решил родится раньше)
Врачи после меня ушли тихонько отмечать.
Лупаю цю скелю
• 29 февраля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Вітаю з іменинником
Ніколи не збрешу• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Я праздную 1 марта обычно. Автор, нормальная тема на самом деле. Хочу - праздную в невисокосные года, хочу - нет и отмазка норм, что у меня вообще нет ДР в этом году. У меня был случай на собеседовании. HR спросила как Вы относитесь к Вашей дате рождения. Я сказала, что отлично, так как в 76 официально смогу говорить, что мне всего 19, так как ДР раз в 4 года)). Она смеялась как ненормальная и сказала все, Вы мне уже нравитесь, больше можно ничего не спрашивать, моё собеседование Вы прошли
Боневтікла• 29 февраля 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
І я пам´ятаю, при чому це однокласниця моє подруги, нам було по 15, коли ми познайомились, а вона казала, що їй ще 3 роки, і от лише 4 буде скоро, коли 16 виповниться, бо святкувала др свій вона до цього лише 3 рази)