Коренная киевлянка• 29 февраля 2024
Місячні після Мірени
Вітаю
Вийняла спіраль ,через день почалися місячні і сьогодні вже 11 день , як ідуть
До лікаря запис ,аж на наступний четвер
Тому питаю у вас ,чи це нормально чи ні ,з власного досвіду.
Місячні не обільні, але вже сил не вистачає , 11 днів з ними
Наперед дякую за відповіді
До лікаря запис ,аж на наступний четвер
Наперед дякую за відповіді
Каркуша Клара• 29 февраля 2024
Давайте почнемо з того скільки років вона у вас простояла і які у вас були місячні до встановлення Мірени
Каркуша Клара• 29 февраля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
так нужно было одновременно поставить следующую
Та почекайте. Може автор вагітніти планує або хоче перейти на інший метод контрацепції чи лікування
З царем в голові• 29 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
какой метод ? например.
Коренная киевлянка
• 29 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
5 років ,скудні
Спіраль - лікування ендеметріоза
Коренная киевлянка
• 29 февраля 2024
Зняла, бо почала відчувати дискомфорт
Поки хотіла без спіралі ,щоб глянути чи буде збільшуватися ендометріоз чи ні
А потім ,якщо що ,то поставити
Каркуша Клара• 29 февраля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
5 років ,скудні
Спіраль - лікування ендеметріоза
Ну то ви повертаєтесь до свого звичного стану. Закінчилась дія гормону на ваш ендометріоз тому такі місячні
Каркуша Клара• 29 февраля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Зняла, бо почала відчувати дискомфорт
А потім ,якщо що ,то поставити
І що, побачили те «якщо що»? Рекомендую наступного циклу встановити наступну Мірену. Або можете місяці 3-6 пропити Візан і одразу поставити Мірену
Каркуша Клара• 29 февраля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
какой метод ? например.
Метод чого, лікування чи контрацепції? Методів багато, кожному індивідуально
З царем в голові• 29 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
та ну, Мирену ставят не от большого удовольствия
Коренная киевлянка
• 29 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Щиро дякую вам за відповідь