Pavel575• 29 февраля 2024

Что будет за работу перфоратором по ночам?

Сверху живут двое детей от которых стены дрожат. Решил всю ночь мстить им перфоратором. Сегодня после 24.00 начну греметь. Какое может быть наказание от ментов?
Onyx83• 29 февраля 2024
Заберут перфоратор и админка со штрафом. По крайней мере, наших соседей покарали таким образом (жаловалась не я, но все в подъезде в курсе, это до войны было, правда).
Nathalie27• 29 февраля 2024
Поліція то таке. Покарання буде від злих і сонних сусідів - від насрати під дверима до побитого авто.
cheryl• 29 февраля 2024
В принципі правильно, але як на це дивляться інші сусіди?

Краще щось спрямованої дії: кастрюлю з водою + наушники з панк роком під стелю. Тоді дістанеться саме адресатам.

І да, 24/7

І низьких частот побільше
Семицветка• 29 февраля 2024
Как же вас сегодня много. Пора вас блочить.
lekon-lekon• 29 февраля 2024
І що діти кудись дінуться після такої акції? Дітям, взагалі, пох на дорослих, забувають все, що їм кажуть, вони ж не перестануть бігати, рухатись?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 29 февраля 2024
могут насрать под коврик ваши соседи
автор Pavel575 • 29 февраля 2024
Ответ дляlekon-lekon
А я посмотрю как дети ночку помучаются от перфоратора.
автор Pavel575 • 29 февраля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
могут насрать под коврик ваши соседи
Пусть срут
hrushyk• 29 февраля 2024
Ответ дляPavel575
Так не тільки діти
Перфоратор так хріначить,що там половина підʼїзду спати не буде
kpss2017• 29 февраля 2024
А дети по ночам не спят, что вам мешают?
debor_a• 29 февраля 2024
Если дверь не открывать, то ничего. А при закрытой двери доказать, что это вы практически невозможно.
автор Pavel575 • 29 февраля 2024
Ответ дляkpss2017
До часу ночи бегают
kpss2017• 29 февраля 2024
Ответ дляPavel575
До часу ночи бегают
Ну как то поздновато для бега, а родители не реагируют на замечания?
автор Pavel575 • 29 февраля 2024
Ответ дляkpss2017
Нет, там молодая семья и муж там второй раз с тюрьмы вернулся
lekon-lekon• 29 февраля 2024
Ответ дляPavel575
І скільки буде тривати така війна? День? Два? Тиждень? Купіть біруші гарні і живить спокійно, свою енергію віддавати на такі погані речі.
У сусідів коли діти були малі близько 11-12 ночі стояв ор, плач, скандали, діти бились. Жодної ночі, щоб просто заснули. Потім колись вирішили дітей розселилися і прийшов спокій, але там все було складно, мама виглядала як з хреста знята, молодша донька їй робила нерви. Жаль було маму, бо ця дівчинка їй зробила більше біди, ніж сусіди, що не спали поруч.
kpss2017• 29 февраля 2024
Ответ дляPavel575
Да уж, не повезло вам.... Может участковому заявление написать?
JaSonechko• 29 февраля 2024
Ответ дляPavel575
Думаю, бить Вас будут всем подъездом
Remensa• 29 февраля 2024
Удалено администрацией...
Remensa• 29 февраля 2024
Ответ дляPavel575
А,то ви хочете,щоб віт третю ходку зробив?
Vlada-Maria• 29 февраля 2024
голові перфораторщика бо-бо буде
ЯкВаріант• 29 февраля 2024
А другие соседи, кроме тех кто живёт сверху, не будут в претензии после такого?
Они же могут услышать работу перфоратора и вызвать полицию, лучше не чудите, а по другому сделайте воспитание, чтобы оно было приятно и Вам и другим соседям, а тем кто с верху шумит, стало воспитанием на будущее.
Солодкий лімон• 01 марта 2024
По- перше поговорити з батьками, попросити вгамовувати дітей. Якщо не допоможе Купити віброколонку та поставити до плити на протолку. Включити громко музику на всю ніч. У всіх тиша, у них баси. Через кілька сеансів батьки самі почнуть заспокоювати своїх дітей.