Добрая свекровь• 01 марта 2024

Лікар пише, що це не онлайн консультація, а онлайн рекомендація, ви б пішли??

Ходжу по лікарям, але ніхто не може знайти причину захворювання, навіть толком діагноз поставити. Порекомендували цю лікарку, але ось її умови… я не зовсім розумію, що значить освітній характер? Тобто, вона не відповідає за надані рекомендації? Ви б звернулися?
автор Добрая свекровь • 01 марта 2024
Ціна тисячу грн.

Латексне альтер ЕГО• 01 марта 2024
А какие варианты? Понятно, что ревматолога лучше посещать оффлайн
Панна Кота• 01 марта 2024
нет, не пошла бы. то вы блогера нашли, а не доктора. нормальные врачи в инсте не сидят, и не пишите пожалуйста за белоконь
автор Добрая свекровь • 01 марта 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Небагато, але чи варто витрачати такі кошти на незрозуміло що 🥺 якби я знала, що вона допоможе, я б витратила, але не розумію що означає «це не консультація лікаря»
автор Добрая свекровь • 01 марта 2024
Ответ дляПанна Кота
Не пишу. Не знаю хто це. А до кого порадили б піти? Уже усюди шукаю, навіть онлайн
Рожки-да-ножки• 01 марта 2024
Ответ дляПанна Кота
Сидять. В декреті та за кордоном. Від цього їх знання нікуди не діваються, а гроші заробляти якось надо. Тому вони надають інформаційні послуги, тобто це не прийом лікаря, а консультування. Як на мене, то все чесно
А я, дурепа, тут майже те саме періодично просто так роблю. Хоча іноді спасибі кажуть
Тріль!• 01 марта 2024
Ответ дляПанна Кота
А что с ней не так? Просто интересно)
Рожки-да-ножки• 01 марта 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Якщо багато лікарів за тривалий час не можуть точно встановити діагноз, вам не стає краще, але ви все ще жива, то ваш лікар психіатр. Може трохи різко звучить, але це правда. Може і без психіатра впораєтесь, але працювати в першу чергу треба з головою, з душею, з думками
Кавуся• 01 марта 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Ціна тисячу грн.
Справа не в ціні. Вона в декреті і не має права надавати медичні послуги, тобто відповідальності за свої рекомендації вона не несе. Довіряєте ви їй чи ні? Я би погодилася лише якби я цього лікаря знала як хорошого спеціаліста до декрету.

Хачапууури• 01 марта 2024
не пошла бы. во-первых, дорого (мама на днях за то же самое, но у доктора, который ее давно ведет и может выписать рецепт при необходимости, заплатила 700 грн. доктор из частной клиники, ведущий специалист). во-вторых, если вам нужны будут рецептурные препараты, то что, снова идти на консультацию, но уже к другому врачу, и опять платить?
Кавуся• 01 марта 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Це кіт в мішку, от в чому проблема, і нуль відповідальності.
Таким можуть займатися як спеціалісти, так і шарлатани.
Хачапууури• 01 марта 2024
Ответ дляДобрая свекровь
то и значит, там же все расписано на ваших скринах.
ЯблокоРаздора• 01 марта 2024
Автор, ви пишіть тут що з вами. Може тут вам допоможуть. Рецепти з печаткою правда теж ніхто не надасть)
100%• 01 марта 2024
Ответ дляКавуся
А звідки Ви взяли, що вона не має права надавати послуги? Не має права надавати їх від імені тої організації, яка її відправила в декрет (заключення на відповідних бланках з відповідними печатками). І все. Диплом лікаря в неї не ставиться на паузу.
Кавуся• 01 марта 2024
Ответ для100%
Диплом лікаря не дає права на лікарську діяльність, до вашого відома.
Мені це відомо з того, що вона сама про себе пише: вона не виписує висновків і рецептів.
100%• 01 марта 2024
Ответ дляКавуся
Сертифікат, який поновлюється кожні 5 років, незалежно від декрету. Поки чинний сертифікат- лікар має право на лікарську діяльність.
100%• 01 марта 2024
Але, звичайно, онлайн-консультації мають юридичну силу лише, якщо вони проводяться офіційно (в т. ч. зі сплатою податків). Все інше- називається бесідою
Кавуся• 01 марта 2024
Ответ для100%
1)Звідки ви знаєте, чи діючий у неї сертифікат?
2) лікар має право вести лікарську діяльність поза юр.межами лікарського закладу виключно при наявності ліцензії. Тоді б у неї була і печатка, і офіційний висновок тощо.
Залізна тьотя• 01 марта 2024
Это значит, что она работает нелегально без медицинской лицензии.

Силиконочка• 01 марта 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Ціна тисячу грн.
ні, в мене від онлайн кіт майже сдох...налічили нарекомендували
чухався.... по тім ліг і плакав, бо виписали гормони від грибка, печень у кота села
Панна Кота• 01 марта 2024
Ответ дляТріль!
А что с ней не так? Просто интересно)
Все с ней так, обычный теоретик из инсты, но не доктор
Панна Кота• 01 марта 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Да, работают нелегально заграницей, получают оплату на карточку, овтетственности за свои советы 0. Хотя да, они и в жизни никакой овтественности не несут. Я же говорю ’прекрасные доктора - блогеры’
Вапщета• 01 марта 2024
Нет. Надо сдать ревмопобы и идти к врачу на нормальный прием.
Рожки-да-ножки• 01 марта 2024
Ответ дляПанна Кота
А де взагалі хто несе відповідальність? І я зараз не тільки про лікарів України. Подруга вже давним-давно живе в Німеччині, плановий кесарів розтин і дуже невдалий шов, великі гематоми, більше місяця не загоювався, відкрилися чи то свіщі, чи то розійшовся шов, звідти сгустки крові. Вона нічого нікому доказати не могла, ледве добилась щоб по новій зробили той шов. Куди тільки не зверталась. Відповідь - все добре, чекайте, ходите на перевʼязки. І це вона громадянин ЄС.
В Україні хоч у соцмережах можна про це написати, розказати як працює лікар та як шов накладати не вміє. А там навіть цього неможна, бо асоціація лікарів миттєво встає на захист і ще можна мати проблеми з законом.
После 18• 01 марта 2024
Она предупреждает , что это не врачебная консультация и никакоц ответственности она не несет, потому что онлайн конс- это боев и по мути не законно
Кавуся• 01 марта 2024
Ответ для100%
...
Латексне альтер ЕГО• 01 марта 2024
Ответ для100%
Ліцензія повинна бути
автор Добрая свекровь • 01 марта 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Але всі лікарі бачать проблему, просто незрозуміле її походження. На жаль, це не психіатр лікує