Наталія-2ae8• 01 марта 2024

Логопед в психоневрологическом диспансере в Киеве на Павлова для запуска речи!

Девочки, посоветуйте хорошего Логопеда для мальчика 4,5 для запуска речи, диагноз Дизартрия, в Психоневрологическом диспансере!
Ксерокопия ночи• 01 марта 2024
Вам без разницы какой город ?

автор Наталія-2ae8 • 01 марта 2024
Психоневрологическом диспансере в Киеве на Павлова.
Пукимончиг• 01 марта 2024
Він взагалі не говорить?
В мене в малого теж погано з мовленням((
Як ви з ним займаєтесь вдома окрім логопеда?
автор Наталія-2ae8 • 01 марта 2024
говорить деякі слова, по складах повторює, голосні букви є, а слова в речення не зєднує, мама дай, мама вкрий, мама води.
автор Наталія-2ae8 • 01 марта 2024
дома робимо артикуляційні вправи які логопед показала, а в логопеда робимо логопедичний масаж, півроку займаємося поки результатів мало.
Ольга520• 01 марта 2024
Ответ дляНаталія-2ae8
Є мед. підтримка? Тобто ліки пье дитина?
Пукимончиг• 01 марта 2024
Ответ дляНаталія-2ae8
Ми ходимо до дефектолога та нейропсихолога.Вони більше працюють з запуском мовлення.
Мене одразу попередили,що це не швидкий процес.Рік точно потрібно буде ходити
Isa Dora• 02 марта 2024
Ответ дляНаталія-2ae8
Дизартрия это надолго коррекция.
Минимум до школы.