Ядвига Юсьлегко• 01 марта 2024
Гарні білі блузи для дівчаток
Всім добрий вечір. Хто купує дівчатам 10-12 років білі котонові блузи, підкажіть в яких магазинах?
Потрібно якісну, нарядну але не циганську блузу.
Сучасного крою, цікавого фасону не просто " білу сорочку". Купити потрібно в Україні.
Все що є ТЦ з масмаркету нічого не сподобалося. Вартість 1000-1500 грн.
Дякую.
Добродійка• 01 марта 2024
Сюзі, Зіронька - дивилися?
Хоча да, глянула зараз сама їх каталоги, зовсім не те що було років 5 тому :(
ТихоЯ• 01 марта 2024
Купила в Некст, там есть с воротничком обьемным, одевает редко. Не супер нарядно, но вполне норм
Ядвига Юсьлегко
• 01 марта 2024
Ответ дляТихоЯ
Як довго йшов Next? Нам на 10 число