мегамоСГ• 27 февраля 2024
Капсула на роботу для plus sіze
Дівчата, підкажіть що придбати щоб виглядати доречно і досить "по-діловому"?
Треба якийсь мінімальний обсяг речей щоб комбінувалися між собою, але щоб не кидалося в очі що воно одне й те саме кожен день (досить скромний бюджет і треба щоб усе можна було швидко спакувати для переїзду).
Зріст 168см, вага 85кг
ВундерКИНГ• 27 февраля 2024
Обо всем и ни о чем: по своему типу фигуры брюки, пару рубашек, юбку-карандаш. Какой бюджет у вас минимальный вообще? Какой тип фигуры? Сами смотрели какие-то модели? Что сами предпочитаете вообще?
Карусель-весель• 27 февраля 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Ну какая при большом весе юбка-карандаш
Коник-стрибунець• 27 февраля 2024
Купуєте 2 штанів та спідницю. До них 3 блузи чи сорочки, 3 светри, жакет та кардиган. Все це має бути в одному стилі та кольорах так, щоб кожен «низ» поєднувався з 3 «верхами». Все. Це і є капсула. Залишилось додати 2 види взуття
мегамоСГ
• 27 февраля 2024
Ответ дляВундерКИНГ
сама я обрала б спортивний костюм і кросівки (раніше так і ходила, в нас не було ніяких вимог щодо зовнішнього вигляду), але після переміщення влаштувалася у міську раду, тут треба приймати людей, то треба виглядати відповідно, а зарплату платять копійчану
Милота• 27 февраля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ну какая при большом весе юбка-карандаш
До колен или ниже. По вашему, это прям что-то такое...нормальная офисная одежда. Брюки будут полнить больше я думаю. Надо понимать какая фигура. Есть талия? Грудь маленькая или большая
Пупс• 27 февраля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ну какая при большом весе юбка-карандаш
А что, по-Вашему, должны носить женщины в весе 85 кг - только балахоны?
Это обычная юбка-карандаш 52 размера)))
мегамоСГ
• 27 февраля 2024
Ответ дляВундерКИНГ
бюджет до 20-25 тисяч, бажано чим менше - тим краще, бо багато витрачати не хотілося б
ВундерКИНГ• 27 февраля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ну какая при большом весе юбка-карандаш
Обыкновенная. На Pinterest можно кучу образов посмотреть.
Галя із Дарниці• 27 февраля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ну какая при большом весе юбка-карандаш
Ну 85 кг не 120
Не такой уж и большой вес для обычной юбки
З родзинкою• 27 февраля 2024
Автор, пишіть тип фігури. Просто кг ні про що. У мене 65кг, але підібрати одяг це ще той квест. Бо у мене маленький верх з вузькою талією у порівнянні з дуже масивним низом, ще й вуха на стегнах.
Карусель-весель• 27 февраля 2024
Ответ дляПупс
Это обычная юбка-карандаш 52 размера)))
У меня был 54, а сейчас 50. Я прекрасно знаю как это. В юбке-карандаше должна быть идеальная фигура. А полных есть живот, который в такой будет выделяться, неидеальные очертания бёдер. У меня ещё и ушки. Я отвратительно выгляжу в юбках карандаш. Вот в обычной прямой внизу, а не зауженной как карандаш - нормально. А ещё лучше трапеция
Галя із Дарниці• 27 февраля 2024
Ответ длямегамоСГ
Если на копеечную зарплату, то купите одну юбку и одни брюки, тонкий свитерок и блузу.
Достаточно будет их комбинаций
Пупс• 27 февраля 2024
Ответ длямегамоСГ
В такому випадку Вам дійсно треба купити одяг більш офіційного стилю.
Я б порадила ще додати одну сукню-футляр - чорного або темно-синього кольору, вона гарно підходить для таких потреб. Завдяки аксесуарам її можна буде вдягати в різних ситуаціях - і на щодень, і на якісь урочистості.
Штани, спідниця, сорочка, джемпер, пальто, кардиган, піджак, сумка, взуття. Кількість вирішуйте сама яку. В базових кольорах на вибір: чорний, сірий, графіт, темно-синій, беж, карамель, коричневий, хакі, білий, молочний, блакитний, пудра, темніший низ, світліший верх.
Можна один джемпер гарного яскравого кольору який більше до лиця.
Плюс взуття, сумка, біжутерія, якщо носите.
Звучить банально, але без того, щоб вас побачити неможливо дати конкретні поради.
З родзинкою• 27 февраля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ну так не у всіх є вуха. У мене є знайомі з більшою вагою, там і натяку нема на вуха. Вони збиті , пропорційні і живіт не висить.
мегамоСГ
• 27 февраля 2024
в мене ще проблема у тому що мені не комфортно, постійно хочеться поправити, там десь почесати, а краще взагалі заховатися щоб ніхто не бачив і тоді буде ок
Галя із Дарниці• 27 февраля 2024
Ответ длямегамоСГ
Значит прямые брюки и пуловер нейтрального цвета.
Ответ дляКарусель-весель
Є джемпери і блузи вільні в талії і завужені під животом, які не виглядають, як балахон і приховають живіт. Може бути подовжений кардиган, чи піджак, який приховає бока, а темна вузька не дуже обтягуюча спідниця живіт. Є джемпери, сорочки оверсайз, які пасують гарно з вузькою спідницею, чи штанами. Є повні фігури з широкими бедрами і якщо виділяється талія, то з животом взагалі проблем нема, навіть якщо він і є, то виглядає органічно. Повним також йде асиметрія, цікавий, неординарний крій, масивна біжутерія, такі речі відволікають увагу від зайвої ваги. Але їх важко знайти і вартість, зазвичай, вища.
Застряла• 27 февраля 2024
В міській раді жінки одягаються зараз досить просто. Це раніше переважав діловий стиль.
Светрик, джинси, куртка більшість спеціалістів зараз одягає щодня.
Також можна футболку, а зверху піджак.
І старатися купувати одяг в базових кольорах.
Також подивіться на фото на одяг своїх колег, що вони носять.
Також можна футболку, а зверху піджак.
Застряла• 27 февраля 2024
Ответ для vihola
У вас ще нормальна фігура. Не важко буде підібрати. Йдіть в зару, міряйте.
25 тисяч це 15 речей по 40 євро, вкладетесь.
Zara в Україні закрита, як жінка туди може зайти і поміряти?
мегамоСГ
• 27 февраля 2024
Ответ дляЗастряла
Також можна футболку, а зверху піджак.
тут переважно чиїсь жінки, приходять показувати вбрання, доглянуті, стрункі і ’пафосні’, тому на них рівнятися не можу
Пупс• 27 февраля 2024
Ответ длямегамоСГ
Такі є в кожній держустанові.
Але ж є й інші - ті, хто приходить працювати і живе за свою зарплату. Ось і придивіться, як вони одягаються.
Застряла• 27 февраля 2024
Ответ длямегамоСГ
Може Ви вже добре одягнуті, а Вас мучить ця конкуренція і тому не знаєте, що одягнути?
Ще є варіант секонд хенд. Я знаю багато жінок, що працюють в державних органах і купують одяг в секонді. І вони стильно одягнуті.
Вам не потрібно піти і накупити відразу гору речей, а ходити і шукати пристойні.
мегамоСГ
• 27 февраля 2024
Ответ дляПупс
Такі є в кожній держустанові.
з ’простих’, хто прийшов ’з вулиці’, тут мабуть тільки я, бо так обколотися за десять тисяч зарплати неможливо
Залізний занавіс• 27 февраля 2024
Ответ длямегамоСГ
ой божечки, це де таке? Бо по області їжджу мало не щодня по всіх громадах і щось ніде не помічала ’пафосності’, вже й на дрескод багато хто забив, не до нього. А у вас прям всі місцеві ’пафосні’, крім Вам, переміщеної
мегамоСГ
• 27 февраля 2024
Ответ дляЗастряла
в мене тут мінімум речей, переважно вдягаю джинси, є кілька піджаків і рубашок, а так усе вдома