После 18• 01 марта 2024
Порадьте провидця чи ясновидицю
Дівчатка я зараз стою на межі розгубленості. Мені 34 роки і я досі не знаю навіщо я живу. Для чого. Мені хотілось би людину що сказала яке моє призначення в житті. Бо скільки я не бюся важко Мені знайти роботу, скрізь або відмова або просто не відповідають. Я як та неприкаянна душа. Бовтаюсь без діла. Професії в мене нема.хоч маю бакалавра в сільгосп. Є інвалідність і дитина. Якось не хочеться все життя жити за ті копійки... а хто я і чим мені варто займатися не знаю. Місця не маю собі тут замучилась відчувати себе лишньою. Хотілось би подивитись чим як і що чекає. Правда виїхати я не можу незнаю чи можна так шобьподививлись по фотографії чи картах чи що
Янгол в камуфляжі• 01 марта 2024
Я провидиця. Кажу, треба підняти свою дупцю і почати працювати, гроші легко не даються, бізнес - треба пахати, робота - пахати. Все.
ничевока• 01 марта 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
некоторые получают это без усилий
Одні думки• 01 марта 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Читать вас видимо не учили, провидица, много напашешь с инвалидностью.
Инста_Богиня• 01 марта 2024
все настоящие провидицы давно поднялись на париматче, а шарлатаны стригут купоны с закоплексованых
Янгол в камуфляжі• 01 марта 2024
Ответ дляничевока
некоторые получают это без усилий
А якщо так не виходить, то що? Чим автору карти допоможуть то? Вже другий рік війни і ЖОДНА з них не говорила чітко правду, витрати кошти, а далі що?
Янгол в камуфляжі• 01 марта 2024
Ответ дляОдні думки
А чим допоможе провидиця? Пахати можна і розумово, не тільки фізично, освоїти нову професію, курси, взяти своє життя в свої руки, а не перекладати відповідальність
Янгол в камуфляжі• 01 марта 2024
Автор, зверніться до Марти Левченко, вона допомагає, жінки у неї освоюють нові професії, жінки з інвалідністю теж, не йдіть до тих шарлатанів, єдине що вони зроблять, то зароблять на вас кошти
Одні думки• 01 марта 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Можно, если есть деньги, откуда у не работающей деньги на курсы, пенсия по инвалидности не велика.
Янгол в камуфляжі• 01 марта 2024
Ответ дляОдні думки
А гроші на провидицю є? Чим автору допоможе провидиця?
Одні думки• 01 марта 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я думаю шарлатанки от таро столько не возьмут, как инфоцигане от курсов.)
Янгол в камуфляжі• 01 марта 2024
Ответ дляОдні думки
А курси є тільки платні? Тільки від курсів є толк, а від таро що?
ПлюшкамиБалуюсь• 01 марта 2024
Ой,не ходите по ним,попадете или к шарлатану или нечести принесете с того похода.просто полюбите себя,вы одна уникальная,другого человека такого ведь нет.и настройте себя,что вы достойны счастья больше чем кто либо другой.и все у вас будет😘
ПлюшкамиБалуюсь• 01 марта 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
У меня подружка есть с дцп,еле еле ходит с опорой)та всегда говорит,я маленькая хрупкая и мне должны,и мужчины всегда отличные у нее были,она еще и колотила ними знатно)
Одні думки• 01 марта 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Сомневаюсь, что автора завалят предложениями работы от бесплатных курсов, глянула они ни о чем. Большинство этих профессий требует вышки и опыта. За таро вообще речь не идёт, если это не способ заработка.
После 18
• 01 марта 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А дальше з тих курсів? Мені ж треба ще знайти ту роботу з курсів.. В мене був курс з теплоаналізу домів. Але сказали без досвіду не беруть і поставили на те місце другу людину так підозрюю що родича якогось. Дівчата курси то не проблема, проблема щоб мене взяли. Але мене ніхто не бере бо я фізично не можу роботи роботи і не чую людей. Тобто в мене спина і глухота. Отакий парадокс... кого там хвилю що грошей нема, гроші є ,невеликі але все ж. Питання в тому куди мені подаватися і чим займатися так щоб мене потім кудись взяли робити.. зрозумійте в мене нема ні зв´язків ні кумів, мені просто треба підказка щоб піти по правильній дорозі....
Янгол в камуфляжі• 01 марта 2024
Ответ дляПосле 18
Почуйте, ніхто крім вас, вам не підкаже. Зверніться до Марти Левченко, вона допоможе. Це хороший варіант. Всі ясновидящі і т.д шарлатани, чому ніхто не попередив про війну, чому ніхто чітко не каже інфу, чого не співпадає майже все?
ДелиВерка• 01 марта 2024
Ответ дляПосле 18
В якому ви місті?
Чи зверталися в службу зайнятості?
Можливо, вам запропонують безкоштовне навчання, після якого зможете працювати. Або відразу запропонують щось.
Чи зверталися в службу зайнятості?
После 18
• 01 марта 2024
Дуже гарно тим людям що знайшли своє місце в житті чимось займаються і мають з того задоволення і заробіток. Хтось відкрив кав´ярню хтось працює вчителем.. в кожного своє місце. А моє місце яке??? Хто я???
Одні думки• 01 марта 2024
Ответ дляПосле 18
Может вам тестирование по профориентации поможет.
После 18
• 01 марта 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я її можу найти в фб ?
После 18
• 01 марта 2024
Ответ дляОдні думки
Бог мовчить....
Янгол в камуфляжі• 01 марта 2024
Ответ дляПосле 18
Я її можу найти в фб ?
І ви не зрозумієте, яке ваше місце, поки не почнете пробувати, онлайн робота, може маленький бізнес, грант на бізнес, може кондитера ваше, може ви б шили гарно, а може блогінг
ДелиВерка• 01 марта 2024
Ответ дляПосле 18
Автор, ви не одна така. Багато людей не знайшли себя або думали, що знайшли, витратили роки для отримання вищої освіти, а як почали працювати, пошкодували прл свій вибір. І так і працюю, страждають, але не мають сил і часу щось змінити, бо треба годувати сім´ю чи навіть себе, а для отримання нового фаху потрібен вільний час.
Ви самі подумайте, які сфери вас цікавлять, чим цікавилися у дитинстві та юності, що викликає радість при думці про це. Є спеціалісти, які проводять тестування для профорієнтації. Неважливо, скільки вам років.
КараПузовна• 01 марта 2024
Натальная карта вам нужна , но не провидица . Там посмотрит астролог и расскажет , может судьба такая а может есть другой путь, может изначально не выбираете то, что нужно .Но это тоже не дешево . Или если все данные знаете начните с интернета , там автоматом тоже натальную карту можно просчитать и кстати данные практически как у астрологов
парИла я парИла• 01 марта 2024
Ответ дляВикупана
Я делала у астролога карту
Так нашла себя ❤️
Скажите пожалуйста сколько стоит карта?